KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lora

Ár:   300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kitkat.0810, az összetevőket feltöltötte: kigyogirl, Módosítva: 2012. február 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nittuska

2017. július 17.

2015. Július 19.
Feketét szoktam venni. Ez olcsó és tök jó, nem kemény, tegnap olyat vettem amin van hegyező, ajánlom mindenkinek (a csillámosat nem, az gagyi, de a fekete tényleg jó)

UPDATE 2017
Hááát sajnos ez is megváltozott :/
Hamar lekopik és kicsit kenődik is :(
Kár érte, kereshetek másikat..

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

2015. Július 19.

UPDATE 2017
Hááát sajnos ez is megváltozott :/
Hamar lekopik és kicsit kenődik is :(
Kár érte, kereshetek másikat..

csibike100

Korcsoport: < 18
2016. május 26.

Fekete: nem túl pigmentált, könnyen elkenődik.
Kék: ez már pigmentáltabb, de én nem a vízvonalamra használom, hanem alapként kék szemhéjpúder alá.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 26.

Fekete: nem túl pigmentált, könnyen elkenődik.

Vivoca38

2016. május 2.

A fekete színű nekem kicsit karcolt és kenődött, a fehér színű meg a szempillàm tövében nagyon csomósodott.

Vivoca38
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

dori96

2016. január 27.

nekem fehér van, bár a képen nincs ilyen, de én tudtam venni. ennyiért szerintem megérte, nem túl kemény, de nem is túl puha. viszonylag tartósnak is mondanám. de csak erről az egy színről tudok nyilatkozni.
volt már más fehér szemceruzám is, de a közelébe se ért ennek.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

volt már más fehér szemceruzám is, de a közelébe se ért ennek.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Csak a feketéjéről tudok véleményt mondani.Elég tartós,én szeretem,és ennyi pénzért bőven megéri.

sznoemi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

xxEDITxx

2015. június 6.

Én a bordót szájkontúrként használtam, mert tök jó a színe. A fekete nekem elmosódik, a csillámos meg karcol.
Am könnyű hegyezni, nem törik bele a hegyezőbe, elég jól fog is, tökéletes lenne, ha nem jönne le a nap végére.

xxEDITxx
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

nagyerika28

2015. február 12.

Nekem barna van és szemöldökre használom.145 Ft-ért tökéletesen megfelel.Könnyű hegyezni,nem törik.Puha,jól fog és nem kenődik el.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Lory

2015. február 7.

Úgy látszik azon kevesek közé tartozom,akiknek bevált:))Először 1 feketém volt,az volt a próbadarab és semmi kifogásolni valóm nem volt.Szép sötét mélyfekete színe van,kicsit puha állagú de közel nem olyan mint némely avon szemcerka,amik olyan zsírkréta szerűek.Miután a fekete bevált,vettem egy fekete csillámosat is,az annyira nem jött be,kicsit karcoltak a csillámok felkenésnél de különösebb bajom végül is nem volt vele.Aztán legutoljára szemöldök ceruza gyanánt,vettem egy közép barnát.Ezt is szeretem,szépen fog,szép a színe is,közép kemény állagú mint a fekete de azt én is tapasztaltam,hogy néha újra kell húzni napközben,mert eltűnik.Ritkán fordul elő és úgy gondolom,akkor mikor kicsit zsírosabb a bőröm pl egy nehezebb sminkalapnak szolgáló arckrémtől.Szóval apróbb hibái vannak,ettől független nálam jól teljesít,úgyhogy megadom neki a max. csillagot.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Shayono

2015. január 7.

Vacak vettem egy vöröset...hât undorito a szine es hamar lejon.Idegesitett de inkabb arcfestesre hasznaltam unoka hugomnak...arra se volt jo

Shayono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

tátombák

2015. január 7.

A barnát vettem. A kristály már a hazafelé vezető úton lejött róla, hihetetlenül gagyi megoldás. Azért vettem, mert az évek óta bevált szemöldökcerkám eltűnt a városból, és nem tudtak belőle beszerezni. Pánikhangulat tört ki, így jutottam hozzá.
Vízvonalra semmit nem fog, minimálisan sem. A szemöldökömre egész jó, nagyon pigmentált, de olyan puha, hogy a második szemöldökömet már a fával szoktam kaparászni, olyan gyorsan kopik a hegye. "Játszós" szemöldökceruzának megfelelne, de szinglik előnyben, mert sajnos előfordult már, hogy a párom arcán kötött ki az ezzel rajzolt szemöldökvonalam...

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 7.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetyl Palmitate, Caprylic / Capric Triglyceride, Tristearin, Stearyl Heptanoate, Butyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Pigments
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, BHA

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.