KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lorin

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   One Euro Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: koczianorsi, az összetevőket feltöltötte: nixyke91, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   One Euro Market
Kategória:   Samponok

Aloe vera illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Luna11

2017. április 22.

Ahhoz képest, hogy milyen sok, jó árban van (főként a spórolás miatt lett megvéve). Az illata egész kellemes, nem erős. A zsíros hajat nagyon nehéz vele megmosni, mert nagyon de nagyon minimálisan habzik, ezért jó sok kell belőle, hogy rendesen mindenhol betudjam samponozni a hajamat. Öblítés közben olyan furcsa tapintású lesz tőle a hajam, törlés után pedig nagyon nehéz kifésülni. Mivel használok hajolajat, nekem nem lett tőle szálkás a hajam, de azt hiszem nem is akarok ilyen tekintetben kísérletezni. Nem lesz újra véve, az biztos.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Zssu

2015. december 27.

Az én hajvégeimet is kiszárìtotta, de nem zsírosodott annyira a hajam, mint mikor mást használtam. Kellemes az illata, kell használni mellette valamit a szárazság miatt, de mivel nagyon olcsó nem is várható el tőle, hogy tökéletes legyen.

Zssu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 27.

BitterTea

2015. augusztus 15.

Fura, hogy majdnem mindenki más haját szárítja, az enyém pont, hogy finom puha lesz tőle. Olcsó, jó illata van és az én hajamra tökéletes.

BitterTea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Bnemrita

2014. július 23.

Van ilyenem (is). Az olcsó kategóriában nem rossz. Illata enyhe, nem zavaró (elég ha a balzsamunk illatozik...), a zsírt, koszt lehozza, kicsit talán kevésbé habzik, mint én azt szeretem. Összességében a "kevés pénzből" kategóriában egy jó négyes.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

trudee

2014. február 7.

Átlagos jó sampon, ennyi pénzért teljesen korrekt, jól tisztít, az illata enyhe, az állaga nem túl híg, jól habzik. Egyedül annyi, hogy picit tényleg szárítja a hajat, így valami kiegészítő terméket (balzsam, pakolás) kell mellé használni.

trudee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

barackvirág

2013. november 15.

Kénytelen voltam megvenni (letört a teteje mikor megszagoltam a boltban), így utólag csak annak örülök, hogy kb kétszáz forint volt. Az illata enyhe és kellemes, de a hatása... Seprűs és gubancos lett tőle a hajam. Tisztának tiszta lett, nem is viszketett/korpásít/zsírosít stb, mégis borzasztó, nem fogom elhasználni.

barackvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Rebel

2013. június 26.

Ez is nagyon jó sampon a Lorintól. Jó illat, habzik, tisztít, nagy kiszerelés, tök olcsó. Nagy családi sampon. Én ezt is szeretem, de többet használom a Lorin Nourishing samponját, az igazi női sampon, ez az Aloe Verás nálunk pedig inkább férfi. De én is használom, csak kevésbé gyakran. Egyébként 5p.

Rebel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

sweetnika77

2013. június 26.

Különben nem rosszak a lorin samponok de leálltam velük mert a festett hajam kiszáritotta pedig balzsamoztam is.Ami a legjobb hogy sosem viszketett a fejbőrőm,és az enyhe korpám is eltünt.

sweetnika77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

tátombák

2013. június 25.

Sokszor vettünk már ilyet, mert nekünk bevált. Nem zsírosított vagy szárított, tette a dolgát. Most valami selejteset fogtunk ki, mert teljesen más illata van, mint a régieknek. Virágos!!! Szerintem véletlenül más illatanyag került bele, mert biztos nem romlott

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 25.

Kyraemett

2013. március 25.

Száraz hajam van, de ettől a sampontól másnapra úszott a zsírban az egész hajam/fejbőröm, kivéve a hajvégeket, ahol viszont filcesedett és csomósodott. Tökéletes pénzkidobás, ha tehetném, 0 csillagot adnék neki!!!!

Kyraemett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract