KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lorin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: WGR, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kata lizator

2013. november 4.

Finom az illata, de engem szárított.

Kata lizator
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Finom az illata, de engem szárított.

Rebel

2013. június 26.

Kiváló, tusfürdőnek használom:) Nagyon jó illat, szinte ennivaló :D Minimum fél napig érződik az illata. Jól tisztít, habzik, selymes állag, nem szárít, príma. És emellett baromira olcsó, 1l 270 Ft, 2l meg 490. A Balea és egyebek a nyomába sem érnek. Ez sokkal sűrűbb, és jobb. A Rossmann Isanája ehhez képest pénzkidobás. Tök fölösleges a mindenki által ismert, és olcsónak vélt drogériákból vásárolni, mert azok ehhez képest sz*rok. Ami Lorin terméket próbáltam, mindegyik jó volt, azóta is használom őket. És emellett a Lorin 100%-ban magyar is.

Rebel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

Nicole88

2013. június 12.

Nagyon szeretem a Lorin habfürdőket, kellemes illatuk van, nem túl erős, és nem is túl gyenge, szóval pont jó, és egész fürdés alatt érezni. Szárítani nem szárít, és az árához képest nagy kiszerelést kapunk. Mindenképpen megéri az árát.

Nicole88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

bolero

2013. június 3.

Nagyon jó illata van, a Cappy gyümölcslevekre emlékeztet. Nem szárít, fürdés után csak enyhén marad meg az illata.

bolero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

judy91

2013. március 29.

Tusfürdőként használom, és nagyon szeretem! Szuper az ára (mint a többi Lorin terméknek is), és imádom az illatát, ahogy előttem is írták, beleszagol az ember, és megszomjazik egy jó kis trópusi gyümölcskoktélra! Nem tartom műnek az illatát, sokáig elég, és szerintem jól habzik. :) Már többször újravettem, és ami nálam nem mellékes, hogy nem tesztelik állatokon az összetevőit.

judy91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

CrazyKid

2013. március 23.

Nekem nem igazán vált be,mint habfürdő,bár az illata tényleg jó.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

Nekem nem igazán vált be,mint habfürdő,bár az illata tényleg jó.

mango

2012. november 14.

Folyékony szappanként használom, úgy tökély! :)

mango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Folyékony szappanként használom, úgy tökély! :)

Wallasz31

2012. szeptember 10.

Szerintem isteni illata van, az ember megszomjazik, ha beleszagol! Megéri az árát, úgy vélem.

Wallasz31
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.