KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lorin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: barbarahorvath94, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lory

2014. december 10.

Nekem most ilyen tusfürdőm van de már a többi Lorint is kipróbáltam.Sajnos ő a leggyengébb,alig habzik és különösebben az illata sem tetszik.Nincs erős vagy bántó illata,pont ez az,hogy olyan semmilyen de nem ez hanem a "nemhabzása" a legnagyobb bibi nála.Amúgy közép sűrű állagú és nem szárít egyáltalán.Amennyibe kerül,annyit ér is.

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

offijuditka

2013. július 24.

Voltak kétségeim az árát és a kiszerelését illetően, de mivel az illata nagyon tetszett, ezért megvettem (350 Ft.) Meglepetésemre nagyon is jó minőségű, szeretem!

offijuditka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Dynu

2013. március 21.

Nagyon szeretem, visszafogott, púderes illata van, olcsó és sokáig elég.

Dynu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Nagyon szeretem, visszafogott, púderes illata van, olcsó és sokáig elég.