KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lorin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. november 16.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mrs.bravo

2014. január 13.

Kaptam,tulajdonképpen egy másik habfürcsiért (baba mandarin).
Amennyire nem akartam elfogadni,annyira nagyon bejött!
Nem állítom,hogy őkelme cseppet sem szárít,de le se izélem,
amíg ilyen illata van :P Életem értelme is erre már kiengesztelődött. Hare Jucus ezért a csodáért! :D ommm..

mrs.bravo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 13.

Kaptam,tulajdonképpen egy másik habfürcsiért (baba mandarin).
Amennyire nem akartam elfogadni,annyira nagyon bejött!
Nem állítom,hogy őkelme cseppet sem szárít,de le se izélem,

Rebel

2013. június 26.

Ez a kedvenc tusfürdőm, mert én annak használom. Isteni illat, ami gyakran egész nap kitart, de nem túl tolakodó az illata mégsem. Igazi rózsa illata van, nincs benne semmi mű. Jól habzik, sűrű, selymes állagú, tisztít, egyszóval imádom. Emellett nevetségesen olcsó, 1l 270, 2l kiszerelés 500 Ft körül van. Tesco-ban is kapható, és One Euro Marketben is. Imádom :) 5p

Rebel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 26.

bolero

2013. március 21.

nagyon kellemes az illata, olcsó, jól habzik, de sajnos eléggé szárít.

bolero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

nagyon kellemes az illata, olcsó, jól habzik, de sajnos eléggé szárít.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.