KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lorin

Ár:   390 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2012. március 10.

Kiszerelés:   300 ml és1000 ml
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Samponok

Tojás illattal.

Csutak

2018. december 6.

Mivel a vashiányomtól eléggé elkezdett ismét megritkulni a hajam, főleg a homlokomnál, nem akarok akármilyen sampont használni rá. Azt már láthattuk, hogy a márkásabb nem vált be, sőt! Egy syoss-ra és társára viszont nem fogok több ezer forintot költeni. Ma vettem ezt, nevetséges 260 forintos áron és eddig imádom. Finom, madártej illatú tőle a hajam, szárítás után, hajban hagyható balzsammal együtt! Kifésülni egy álom a hajam és nem viszket tőle a fejem... Eddig, ha lehetne, csillagos hatost adnék. :)
UPDATE: Le kellett vonjak négy csillagot. Hosszú idő után újra vettem belőle egy tubussal és borzasztó. Szállni kezdett tőle a hajam, kócos lett és korpás. Köszönöm szépen, de soha többet. Még azt a 260 forintot is sajnálom érte.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Floree

2018. október 18.

Pár hónapja megvásároltam ezt a sampont. Az ok: kíváncsi voltam hogy mit tud egy ilyen tojás sampon. Eurós boltban potom pénzért megvásároltam, és most jutottam el odáig hogy kipróbáljam. Egy hónapja vágattam rövidre a göndör, gubancolódásra hajlamos hajamat, úgyhogy próbálok rá nagyon vigyázni.

Én előmosásként használtam egy másik sampont is, mert olvastam itt több helyen, hogy nem habzik eléggé. Na így azért eléggé beindult a habzása :) Nem használtam balzsamot, pedig azt is olvastam, hogy nagyon szárítja a hajat. Nos, nekem jót tett, egyáltalán nem volt nehéz a hajamat kifésülni utána. A megszárításkor pedig észrevettem, hogy milyen istenien puha a hajam tapintása és fényes. :) Az illata pedig csodás, olyan mint egy madártejes-vaníliás puding. <3 Nekem tetszett elsőre, majd meglátjuk később hogy teljesít.

Update: Le kell vonjak két csillagot. :( Olyan mintha ettől kezdtem volna korpásodni, előtte nem igazán láttam korpanyomokat a fejemen. Ahhoz képest hogy eleinte milyen jó volt a fejbőrömnek, mostanában nagyon szárítja. Viszketek is hajszárítás után, és nem attól, mert vizes maradt valahol a hajam..elhasználgatom, de nem veszem újra. Sajnálom, pedig szerettem volna szeretni.

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

cattitude

2018. február 7.

fodrászom használta egyszer, eléggé meglepődtem rajta, hogy ilyen olcsó samponnal mossa a hajam. mivel balzsamozott utána, én nem vettem észre, hogy szárította volna a hajam. a szőkítő meg a festék maradványait jól eltüntette a hajamból, de amúgy meg sose használnék otthon ilyet, szóval legyen 3 csillag.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

fdorottya

2017. november 21.

Öregasszonyok kedvenc samponja (ára miatt nem kétséges), mindegyiknél ezt látom. Elfogyott a samponom anyóséknál, és hát kellett valamivel hajatmosni. Na neki ez van... Hazaértem újra megmostam, mert valami iszonyat. Sok kell belőle, mert nem habzik rendesen. Nagyon - nagyon szárít.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Bogica92

2017. november 21.

Baràtom anyukájánál voltunk, és ő ezt használja. Muszáj volt kimossam vele mert nem vittem magammal sampont. Hát szörnyű élmény ahogy összekócolja a hajam :D ráadásul kell belőle egy nagy marékkal hogy ne csak a vizes hajamat dörzsölgessem össze. Mèg jó, hogy volt nàlam egy olajos hajspray, picit könnyített a kifèsülésen. Az illata elmegy, édeskés

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

chhaya

2017. november 17.

Nekem göndör a hajam, ezért azokat a samponokat kedvelem, amik nem teszik túl puhává és selymessé a hajam, mert akkor "kilógják" magukat a fürtjeim; nos ez a tojás sampon a célnak teljesen megfelelt. Inkább erősíti, picit durvábbá és merevebbé teszi a hajam, de abszolút nem a rossz értelemben! Ez másoknak hátrány szokott lenni, nálam kifejezetten előnynek számít; göndör hajúaknak nagyon szívesen ajánlom.

Kicsit többet kell fogni belőle, hogy rendesen habozzon, de jól tisztít,
az illata pedig nagyon kellemes, édes és vaníliás.
Ár-érték arányt tekintve ennél jobbat eddig nem használtam.

Nagyon szeretem.

chhaya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Kicsit többet kell fogni belőle, hogy rendesen habozzon, de jól tisztít,
az illata pedig nagyon kellemes, édes és vaníliás.
Ár-érték arányt tekintve ennél jobbat eddig nem használtam.

Nagyon szeretem.

lovecreams

2017. szeptember 24.

Átlagos. Jó az illata, de semmi plusz nincsen benne. Mosás után a hajam szénakazallá tette..egyszer elment.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Boombapple

2017. szeptember 9.

A hűségesen imádott Balea mentás samponom nagyon durva allergiás reakciót váltott ki nálam. A fejbőrömet szárította és sebesítette, aztán hajmosás közben rácsöppent az arcomra és megégette a bőrömet. Szóval, ideje mást keresni. A drágább kategóriából semmi sem jött be, így próbálkozom az olcsókkal.
Ez a sampon egyelőre jónak tűnik. Madártej illatú, kellemes, nagyon jól tisztít, egyelőre nem vagyok rá allergiás és nem viszket tőle a fejbőröm, ráadásul puhítja a hajamat, így kevesebb balzsamot kell használnom.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

szabofannika0215

2017. augusztus 20.

Személy szerint imádom az illatát, kimosás után is érezni a finom illatát.

szabofannika0215
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Személy szerint imádom az illatát, kimosás után is érezni a finom illatát.

Lexiii

2016. július 20.

Borzalmas. Ár/érték arányban nagyon jó, valamint az illata, de szénakazal lett tőle a hajam és szanaszét száradt a fejbőröm. 2x használtam és hámlott az egész fejem. Sajnos az illata miatt megvettem, de mivel a kukában végezte, így pénzkidobás volt.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.