KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Love Beauty and Planet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Hajápolók

"A lágyan hidratáló Love Beauty and Planet blooming colour hajbalzsam kifejezetten festett hajra való. Hajadat pont olyan puhává és ragyogóan szép fényűvé teszi, amilyenre vágytál, a finom rózsaillatot pedig hosszú ideig élvezheted."

JoyTurner

2018. november 7.

Nagyon tetszik! Nem kell belőle sok, könnyű eloszlatni, valóban puha lesz tőle a haj. Az illata mennyei, két nap után is éreztem. A csomagolás gyönyörű, ezen kívül tragikus. Túl sűrű a cucc, hiába fordítom fejre, meg se moccan, nem hat rá a gravitáció. Úgy kell kiimádkozni, de megéri.

JoyTurner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

HontiAgi

2018. november 5.

Bemutatóeseményes szerzemény ő is, és nagyon bevált. Hasonlóan jó illata van mint a tusfürdőnek, bár a hajban mosás után maximum egy napig marad meg. Viszont korábban a Dove balzsamjai voltak a kedvenceim, és mivel ez a márka is ugyanattól az anyacégtől jön, reméltem, hogy hasonló lesz a minőség. Úgy is lett, pihepuha tőle a hajam. Sajnos pont mielőtt megkaptam volna, táraztam be magamnak hajápolókból, így továbbadtam édesanyámnak, kipróbáltuk mind a ketten és neki is hasonlóan jól működött.
Egyetlen problémám, hogy hamár ilyen jó sűrűre csinálták a cuccot, mégis mi a francért ragaszkodtak a tubusos csomagoláshoz, amiből lehetetlenség kiimádkozni? Térjünk már át tégelyre légysziiiiii, akkor még tán magamnak is megvenném újra, ha elfogy a mostani.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol