Love Beauty and Planet

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Hajápolók

"A lágyan hidratáló Love Beauty and Planet blooming colour hajbalzsam kifejezetten festett hajra való. Hajadat pont olyan puhává és ragyogóan szép fényűvé teszi, amilyenre vágytál, a finom rózsaillatot pedig hosszú ideig élvezheted."

Dianaponi

2019. február 8.

Ez volt az elso alkalmam hasznalni. Sok ev elteltevel az ombre es balayage utan ugy dontottem a hajam vegenek pihenesre van szukseg es feltoltodesre.. Legyen barna az egesz! Sosem volt meg szokerol barnara festve a hajam de tudom mennyire ki tudja dobni a szinet.. igy le kellett cserelnem a samponom es a balzsamom is sokaig gondolkoztam es nezegettem itt a szivedoket az elseve es a loreal kozott vacilaltam es meg a fodraszom is az elsevet ajanlotta. De mivel eleg toredezett es gyenge a hajam probalok figyelni hogy felesleges karokat ne okozzak benne tovabbra is igy elkezdtem felfigyelni a vegan hajapolokra (elotte csak vegan illetve termeszetes eredetu arcapolokat hasznaltam) igy bukkantam a dmben erre a gyongyszemre. Megmondom oszinten imadom a csomagolast is. Elotte pantene maniaban szenvedtem es utoljara kiprobaltam a nature boxot is. De ez valami eszmeletlen :D igy elso hasznalatra a szinvedo funkciorol annyit tudok elmondani hogy meg azert szinezte kicsit a vizet, de ez volt a fodrasz ota az elso hajmosasom igy erre szamitottam. A fenye es a puhasaga elkepeszto!!! A samponjaval hasznalom es kicsit tartottam tole hogy oke hogy ezt irjak de mivan ha csak a szint tartja es sepru lesz a hajam. Ehhez kepest ha nem lenne festve a hajam akkor is siman lecserelnem a pantene repair therapyt erre. Imadom az illatat es azt is hogy kornyezetbarat. A hajam pedig fenyes, puha es hidratalt. Szerintem megeri az arat. Bar balzsamhoz kepest kicsit fura allaga van a hajamon, mintha csak extra vizes lenne. Pedig szeretem ha latom es erzem hogy mennyi van rajta es hogy mindenhova kerult ahova kell. Ennek ellenere sem tudok levonni 1 pontot sem.

Dianaponi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Lilium

2019. január 25.

Már csak otthon tűnt fel, hogy festett hajra van.. de attól még ugyan olyan jól működik természetes hajon is. Az ár/érték arány teljesen korrekt, 400 ml óriási kiszerelés, az én hosszú hajamra is hónapokig elég. Az illata nekem tetszik, ráadásul hajmosás után közel sem olyan intenzív, nem hiszem hogy túl zavaró lenne. Ritkán lehet drogériában ezen az áron (és ekkora mennyiségben!) szilikonmentes balzsamot találni, bár a csomagolás hagy némi kivetnivalót maga után.. persze, gyönyörű, viszont alig lehet kiimádkozni belőle a balzsamot. Összességében tetszik, de nem hiszem, hogy újra venném.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

kisizé

2018. december 23.

Számomra nagyon fojtogatósan tömény illata van, pedig én egyébként imádom a rózsa illatot. Az üvegből is pokolian nehéz kinyerni mint már ezt korábban is írták, egyáltalán nem praktikus!
A hidratálása közepes, viszont az összetevőitől sem vagyok elájulva... ehhez képest viszont egyáltalán nem olcsó, szóval összességében én nem vagyok megelégedve vele, nem fogom újra venni.

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

JoyTurner

2018. november 7.

Nagyon tetszik! Nem kell belőle sok, könnyű eloszlatni, valóban puha lesz tőle a haj. Az illata mennyei, két nap után is éreztem. A csomagolás gyönyörű, ezen kívül tragikus. Túl sűrű a cucc, hiába fordítom fejre, meg se moccan, nem hat rá a gravitáció. Úgy kell kiimádkozni, de megéri.

JoyTurner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

HontiAgi

2018. november 5.

Bemutatóeseményes szerzemény ő is, és nagyon bevált. Hasonlóan jó illata van mint a tusfürdőnek, bár a hajban mosás után maximum egy napig marad meg. Viszont korábban a Dove balzsamjai voltak a kedvenceim, és mivel ez a márka is ugyanattól az anyacégtől jön, reméltem, hogy hasonló lesz a minőség. Úgy is lett, pihepuha tőle a hajam. Sajnos pont mielőtt megkaptam volna, táraztam be magamnak hajápolókból, így továbbadtam édesanyámnak, kipróbáltuk mind a ketten és neki is hasonlóan jól működött.
Egyetlen problémám, hogy hamár ilyen jó sűrűre csinálták a cuccot, mégis mi a francért ragaszkodtak a tubusos csomagoláshoz, amiből lehetetlenség kiimádkozni? Térjünk már át tégelyre légysziiiiii, akkor még tán magamnak is megvenném újra, ha elfogy a mostani.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Antioxidánsok: Tocopherol