KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Samponok

"A kókuszvizet tartalmazó mimózavirág illatú Love Beauty and Planet volume and bounty samponja vékony szálú hajra lett kifejlesztve. Gyengéden tisztít, és eltávolítja a szennyeződéseket a hajszálakról, hogy bámulatosan rugalmasak legyenek."

Kobayasi

2018. december 17.

Azt hiszem a tusfürdők után a samponomat is erre a márkára fogom leváltani. Nagyon tetszenek a márka termékei.

Kobayasi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 14.

Én is a DM Boxnak köszönhetően fedeztem fel ez a szuper márkát. Fantasztikus illata van, nem zsírosít és tényleg van neki egy volumennövelő hatása. Mivel festett a hajam, így gyakran teszek rá balzsamot, így az ápoló/szárító hatásáról nem tudok nyilatkozni. Örülök a kiszerelésnek és a csomagolás design-jának, azonban annak kevésbé, hogy ezt is sikerült telenyomni SLS-el.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 14.

Csucsi08

2018. december 11.

Még csak párszor használtam, de tetszik. Kellemes az illata, állaga. Kiadós mennyiség. Alaposan tisztítja a hajat. De szerintem szükséges utána valamilyen balzsam, legalábbis az én hajam mindenképpen igényli. Elégedett vagyok! Köszönöm a DM-nek, hogy a boxuk által megismerhettem ezt a márkát.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

edinaa225

2018. december 6.

Imádom! Kicsi is elég és nagyon jól habzik. Dúsabb a hajam is tőle! Na és persze az összetevői is szuperek! Remélem később is így teljesít.

edinaa225
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

clairenoctuelle

2018. november 28.

Pár hete használom és nagyon megszerettem a kellemes illata miatt, amely sokáig érződik a hajban. Ráadásul a vékonyszálú hajam hajmosás után dúsabbnak és "könnyebnek" érzem, valamint nem lapul le egy nap alatt. Ugyanakkor nem szárítja ki a hajvégeimet, mint sok más volumennövelő sampon - így gyakori hajmosáshoz is tökéletes. A csomagolást is nagyon eltalálták: nemcsak szép és környezettudatos, hanem praktikus is: a kupakot vizes kézzel is könnyű felpattintani.

clairenoctuelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

kalen

2018. november 20.

Én nagyon örülök ennek a termékcsaládnak. Sokkal jobb, mint a nemrégiben sokak által reklámozott, hasonló, de közel sem ennyire természetes vonalat képviselő márka. A sampon szerintem nagyon szuper, jól habzik, így kiadós mennyiséget kapunk. Tiszta érzetet hagy maga után, selymes és puha lett tőle a hajam mindenféle balzsam nélkül is. Az illata másnap reggel is érződött.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Biussss

2018. november 16.

Áldom érte az eszem hogy megvettem! :D jó az illata, 4 napot bír ki vele a hajam, jól tisztít, kevés is elég belőle. 5/5. újravevős*-*

Biussss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

andi91

2018. november 12.

Szavakkal nem tudom elmondani, mennyire örültem, mikor megláttam a hirdetést, hogy már itthon is lehet kapni ezt a csodát!! Még kint az USA-ban találtam meg magamnak, és a kint töltött hónapok alatt egyenesen beleszerettem ebbe a samponba és a balzsamjába. Imádom az illatát, az állagát és a hatását is. Az én nyeszlett hajam imádja, szinte új életre kelt tőle, szépen csillog, sokkal dúsabb és kevésbé zsírosodik. Ha lehetne 6 csillagot adnék! Imádom!

andi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.