Love Beauty and Planet

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Samponok

"A murumuruvajat tartalmazó Love Beauty and Planet blooming colour sampon segít puhává varázsolni és védeni a festett hajat. Élvezd a bulgáriai rózsa kivonatát tartalmazó illatunkat, amely minden hajmosásnál a természet üde illatával kényeztet."

Dianaponi

2019. február 8.

Ez volt az elso alkalmam hasznalni. Sok ev elteltevel az ombre es balayage utan ugy dontottem a hajam vegenek pihenesre van szukseg es feltoltodesre.. Legyen barna az egesz! Sosem volt meg szokerol barnara festve a hajam de tudom mennyire ki tudja dobni a szinet.. igy le kellett cserelnem a samponom es a balzsamom is sokaig gondolkoztam es nezegettem itt a szivedoket az elseve es a loreal kozott vacilaltam es meg a fodraszom is az elsevet ajanlotta. De mivel eleg toredezett es gyenge a hajam probalok figyelni hogy felesleges karokat ne okozzak benne tovabbra is igy elkezdtem felfigyelni a vegan hajapolokra (elotte csak vegan illetve termeszetes eredetu arcapolokat hasznaltam) igy bukkantam a dmben erre a gyongyszemre. Megmondom oszinten imadom a csomagolast is. Elotte pantene maniaban szenvedtem es utoljara kiprobaltam a nature boxot is. De ez valami eszmeletlen :D igy elso hasznalatra a szinvedo funkciorol annyit tudok elmondani hogy meg azert szinezte kicsit a vizet, de ez volt a fodrasz ota az elso hajmosasom igy erre szamitottam. A fenye es a puhasaga elkepeszto!!! A balzsamjaval hasznalom es kicsit tartottam tole hogy oke hogy ezt irjak de mivan ha csak a szint tartja es sepru lesz a hajam. Ehhez kepest ha nem lenne festve a hajam akkor is siman lecserelnem a pantene repair therapyt erre. Imadom az illatat es azt is hogy kornyezetbarat. A hajam pedig fenyes, puha es hidratalt. Szerintem megeri az arat.

Dianaponi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

Lilium

2019. január 25.

Sajnos nem olvastam el a boltban, hogy festett hajra való, ez csak otthon tűnt fel.. Viszont meg vagyok elégedve vele, az árához képest nagyon is megérte! Drogériákban amúgy is ritka a szilikon mentes sampon.. Jól habzik, már ettől is puha lesz a hajam. Habár rossz típust választottam, még így sem bántam meg, hogy ezt vettem, mert nagy mennyiség viszonylag szép összetevőkkel. Az illata akár csak a balzsamnak, ennek is nagyon tetszik, meg persze a csomagolás is gyönyörű!

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

zorica85

2019. január 3.

Hosszas gondolkodás után landolt a kosaramban, mert az árát soknak tartottam rizikózni, ha esetleg nem válik be. De milyen jól tettem, hogy megvettem, hát ez valami faaaantasztikus!!!! Az illata fenomenális, mondom ezt úgy hogy utállom a rózsa illatot, de ez nem az a tipikus, megszokott illat. Sokkal kellemesebb, púderesebb, nőcis. Az állaga szuper, gyöngyház színű, nagyon jól habzik és a hajam tőle, na erre nincsenek is szavak. Puha, fényes, jól fésülhető! Egyébként hennázom és most télen szárazabb a megszokottnál, a töve meg zsíros. Kíváncsi vagyok ez utóbbival mit tud kezdeni, de ha csak az átlag napot bírja a hajam akkor is elégedett leszek. Megyek megveszem a tusfürdőjét is. :D Úgy örülök, hogy megvettem, amúgy a csomagolása is olyan megnyerő, színvonalas.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Luna1024

2018. november 29.

Szégyen és gyalázat, de rajtam sajnos működött a marketing, a "rózsaillat" hívószóként funkcionált a számomra, ráadásul valamiért a csomagolás is nagyon megtetszett - hogy miért, azt nem tudom. :D Be is battyogtam szépen a DM-be, és hosszas gondolkodás után vettem magamnak egyet saját pénzen, szóval teljesen elfogulatlanul mondok róla véleményt. :)
Kb. két hete használom, és a lehető legjobb ötlet volt, hogy megvettem, kevés jól sikerült impulzusvásárlásom egyike lett. Az illata E L K É P E S Z T Ő, így nagybetűkkel. Sose voltam oda a rózsa illatáért, de ez csodálatosan krémes, lágy, puha, nőies, szofisztikált virágillat, igazi romantikus hercegnőnek érzem magam, ha használom. :) A hajam is nagyon szeretheti, ugyanis annyira intenzíven benne marad, hogy még napokig érzem, ha lengedeznek a tincsek az arcom körül, hajmosás után közvetlenül akár kölninek is elmenne. Egyedül az OGX Coconut Water samponja tudta még ezt produkálni, a többinek hajszárítás után nem érzem az illatát. :( A hatásával kapcsolatban voltak kétségeim: féltem tőle, hogy szárítani fog, és/vagy nem tisztít eléggé, de szerencsére erről szó sincs. A hajamat gyönyörűen tisztítja - első alkalommal meg is ijedtem kicsit, mert az általam nem kedvelt "csikorgós tisztaságot" éreztem, de szárítás után szerencsére nem volt szárazabb a hajam a megszokottnál. A hajmosást is ki lehet tolni vele egy kicsit, egyáltalán nem zsírosít. Maga a hajhossz szép fényes, puha és selymes lesz tőle. A színvédő hatásáról sajnos nem tudok nyilatkozni, ugyanis az én hajam nem fejtett vagy színezett, sose volt az, és igazából csak az illata miatt landolt a kosaramban. :D Közepesen folyós, gyöngyházszínű cucc egyébként, és könnyű adagolni, praktikus a pattintós kupak. A kiszerelés óriási (400 ml), csípőig érő hajamra nem kell belőle sok, könnyen felhabosítható, ezért szerintem irtó sokáig elég lesz. Az ára (1800 Ft) "kissé" fájt, ennyit alapesetben nem szokásom samponra kiadni, ezért -1 csillag. :)
"Vegánságával" kapcsolatban vannak kételyeim. Sajnos nem értek annyira a témához, ezért "okoskodni" nem szeretnék, de az összetevők mindenesetre nem annyira szépek, mint gondoltam. Úgy tudom, nem tesztelnek állatokon (bár megnéztem, és ezt sehol nem találom a dobozra írva, talán a honlapon olvashattam?), és újrahasznosított műanyagból készült a flakon, ez piros pont. :)
Én szeretem használni, olyan kényeztető "luxus" érzete van a számomra, mintha valami elit szállodában lennék egy nagyon szép helyen, teljesen ellazít. :) Mivel a boltban sokat vacilláltam közte és a többi illatkombináció között (főleg a kókuszvizes tetszett, és az jobban is passzolna a hajtípusomhoz), ezért nem biztos, hogy azonnal újraveszem, de ha kipróbáltam a másik két illatot, biztosan visszatérek még hozzá, egészen megszerettem. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.