KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Love Beauty and Planet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Testápolók

"Vegán testápoló a ragyogó és puha bőrért. Keltsd életre bőröd a murumuru vajat tartalmazó testápolónkkal. Fedezd fel a kényeztető rózsaolaj illatát és tapasztald meg a hidratált bőr csodás érzését."

Szisszka

2018. december 18.

Tesztelésre kaptam, nagyon köszönöm! 1 hete használom és bizton állítom, ez életem legjobb testápolója. Nem vagyok nagyon száraz bőrű, inkább csak a téli időszakban. Eddig akármit próbáltam minden márka testápolóját utáltam mert viaszos (vagy zsíros-ragacsos) réteget hagyott maga után, szinte lezárta a bőrömet és erre úgy reagált a testem, hogy elkezdett fűteni, izzadtam és kellemetlenül éreztem magamat. Na ennél ilyen bajom nincs. Pikkpakk beszívódik, nem hagy nyomot maga után, tehát nincs ragacs, nincs zsíros érzet, egyszerűen csak hidratál és kész! Én az illatát imádom!!! Biztosan újra veszem!!! Ezerszer jobb mint bármilyen nagy márka krémje (Dove, Nivea stb).
Talán annyit még megjegyeznék, hogy nekem a kicsit száraz bőrömre tökéletes, ha valakinek nagyon száraz bőre van lehet, hogy kevés lesz neki.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

franciskanoragal91

(!)
2018. december 9.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Bűnös vagyok abban, hogy eddig sajnos ritkán használtam testápolót. Ez főleg két dologból adódik - egyrészt elég érzékeny a bőröm, és a nagyon színes, illatos, mindenféle adalékos dolgoktól kiszárad és viszketni kezd a bőröm, másrészt pedig nem szeretem a zsíros, "ragadós" érzést, amit sok krém hagy maga után.
Kb. 3 napja használom ezt a testápolót, és a bőröm nem jelzett semmiféle problémát, kellemes hidratál, jó az illata. Nem hagy zsíros érzetet maga után, nem beszélve arról, hogy az adagolója szuper praktikus :)

franciskanoragal91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

Tesztelésre kaptam a terméket.

hgabi

(!)
2018. december 9.

Tesztelésre kaptam a terméket, és meg vagyok vele elégedve. Az illata elsőre picit fura, de kellemes volt nekem ( nem annyira szeretem a fűszeres illatokat ) . Az állaga jó, könnyen beszívódik, nem is kell belőle sok :)

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Elkofen

2018. november 19.

Én is a Joy napok alkalmával vettem, mert így kedvező összegből kijött ez az óriás kiszerelés. A flakonból jobban tetszett az illata, de azért felkenve is kellemes. Ez nem édes, fűszerezett rózsa, de nem is öregnénis, ódivatú rószaolaj szag. Szerintem friss, frissen vágott, zöld (talán furán hangzik) illatú rózsa ez. A szép virágos, pink flakonja fogott meg, mert mostanában a zord időjárás beköszöntével kiújult a rózsamániám.
Az összetevők jók, de még így is lehetne szebb az INCI. Újrahasznosított műanyagból készült a csomagolás, ez szuper. Ma már lehetőleg minden anyukának és fiatalnak környezettudatosan kellene vásárolni. Persze ha lehetséges.

Az én bőröm szereti és szépen felszívódik. Mondjuk eleinte picit lassan, de aztán maradéktalanul becuppantja a bőröm. Nem hagy ragacsos utóérzetet és közepesen tartós az illata a testemen.
A testvaját is megvettem kézkrémnek, de azt még nem próbáltam ki.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

A testvaját is megvettem kézkrémnek, de azt még nem próbáltam ki.

Spvirgi

2018. november 18.

Joy napok alkalmával vettem meg, és már az első használat után megszeretem ezt a terméket.
Hihetetlen jó illata van, ami égész tartós, gyorsan beszívódik a bőrömbe, jól hidratál.
💗

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

💗

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.