KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Love Beauty and Planet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Testápolók

"Készen állsz arra, hogy megismerd kényeztető sheavajas testápolónk fantasztikus bőrápoló tulajdonságait? Intenzív, mégsem zsíros hatású. Táplálja bőrödet, melyet körbeleng az érzéki szantálfa illat."

Odri

2018. december 9.

Ez nem érzéki szantálfa illat. Nem is tudom milyen, leginkább semmilyen. Tikkasztóan unalmas, hasonló a Nature Box illatához, azt is pontosan két használat után untam halálra, a gyerek fürdőhabjaként végezte. Na mindegy, ennyit az illatáról. A hatása nem rossz különben, hamar beszívódik, de érzem, hogy télre az extra száraz bőrömre kevés lesz. A csomagolása nagyon guszta, de nálam ez nem érdemel plusz csillagot. Totál közepes cucc.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

KittyLady

2018. december 6.

Az illata nagyon tetszik, sokáig érzem a bőrömön. Hamar beszívódik, jól hidratál. A pumpás kiszereléséért is jár neki a pont. Az ára nem túl baratságos.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Nutellabella

2018. november 27.

Szeretem, mert a hidratáló hatása nem szuperszáraz bőrre elég, és bár intenzív illata van, nekem kifejezetten tetszik. A pumpa és a csomagolás kifejezetten jó. Remélem, a végét is ki tudom majd nyerni! :D Viszont szerintem kicsit túlárazott.

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Fannitazia

2018. november 13.

Nagyon könnyed állaga van, szuper, h pumpás a kiszerelése, a bőröm nagyon szereti. Hamar beszívódik, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet maga után, biztos, hogy újra veszem.

Fannitazia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Hajnana

2018. november 12.

Csodálatos az illata!! Idáig az Yves Rocher bourbon vaníliás testápolóját használtam - gyakorlatilag évek óta - de szeretnék átállni a Cruelty Free termékekre, így esett erre a márkára a választásom. Nagyon jól döntöttem. Már most úgy érzem, hogy jót tesz a bőrömnek (párszor használtam) és mivel a kezem ekcémás, fontos szempont, hogy ha nem is javította (arra van külön gyógyszertári krémem), semmiképp nem rontotta a bőröm állapotát. A testem többi porcikája pedig nagyon szereti :) intenzív illat, ami sokáig kitart, rajtam meg is dicsérték. Ajánlom!

Hajnana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.