KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Love Beauty and Planet

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. október 9.

Kategória:   Testápolók

"Az akár 24 órán keresztül bámulatosan hidratáló Love Beauty Planet shea velvet testvajunkat a selymes bőr érdekében fejlesztettük ki. Nagyszerűen hidratáló sheavajat tartalmaz, melyet szantálfa illattal párosítottunk."

vikicseresznye

Korcsoport: < 18
2018. november 24.

Na jó. Nagyjából 5 napja használom az idzonyatosan száraz és csúnya bőrömre naponta 2x , és valami csoda . Imádom . Egy testápoló a nyomába sem érhet . Az illatát még jópár óra után is érezni a bőrömön , egyik osztálytársam meg is jegyezte 😄. Az ára : nem a legolcsóbb dolog , de ha ennyire használ , nekem teljesen megéri . Nagy plusz , hogy újrahasznosított műanyagból készült❤
Összegzés: mindenkinek csak ajánlani tudom😍

vikicseresznye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 24.

Összegzés: mindenkinek csak ajánlani tudom😍

krisztina.bachman

2018. november 22.

Én este szoktam használni, mert akkor nem zavar hogy hagy egy kis “réteget” a bőrön. Tetszik, hogy a csomagolása is környezetbarát és hogy vegán termék. Az illata pedig tartós és kellemes 👌🏻

krisztina.bachman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

fashionlinehungary

2018. november 21.

A Joy napokon szereztem be, mert egyébként 1.899 Ft az ára a Dm-ben. Rengeteg testápolót kipróbáltam már (Body Shop, Yves Rocher, Alverde...stb), de ez most mindent visz. Főleg annak, aki szereti a mandula illatát. Nem annyira erős, de azért lehet érezni, az állaga isteni, szuper felvinni. Mintha pici szemcsék lennének benne (nem radír), ami eloszlik, mikor felkened. Másnap is egész nap érzem a puhaságot, de nem zsíros, azonnal beszívódik felkenés után. Tökéletes!

fashionlinehungary
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

kviktoria1

2018. november 13.

A leírás alapján nagy reményeket fűztem hozzá, a Joy-napokon vettem is egyet. Az illata nagyon kellemes, könnyen a bőrre kenhető. Sajnos csalódnom kellett, mert nem szívódott be a bőrömbe, fél nap elteltével is ragadós érzésem volt tőle. Ha az ember azt olvassa, hogy "akár 24 órán keresztül bámulatosan hidratáló [...] testvaj", akkor nem ilyenre számít.Gondoltam arra is, hogy lehetséges, hogy túl vastag rétegben kentem fel első használatkor. A következő alkalommal figyeltem rá, hogy csak annyit vigyek fel a bőrömre amennyi szükséges, de így is ugyanazt az érzetet hagyta maga után. Szerettem volna szeretni, de sajnos nem tudom, vannak ennél sokkal jobb termékek.

kviktoria1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, t-Butyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Palmitate, Cyclopentasiloxane, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Hydroxystearic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, t-Butyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!