KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Love2Smile

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A limitált kiadású téli fürdőgolyó az édesnarancsba tűzdelt szegfűszeg meghitt ünnepi hangulatát teremti meg a fürdőszobában, miközben a fürdővizet a karamell teszi színesebbé. A leheletnyi szőlőmagolaj segít, hogy a bőr még selymesebbé váljon.

Kiszerelés: 90 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

gothmarypoppins

2014. november 15.

Finom az illata, nem szárít, a kádat sem fogta össze, ráadásul amíg várja, hogy elhasználjam, a fehérnemű fiókom szuperül illatosítja.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

wishes

2012. július 12.

Isteni szegfűszeges illata van, kár, hogy pont emiatt a "téliség" miatt nyáron nem is kapható :( Extragyorsan feloldódik a fürdővízben, annak karamellás árnyalatot és finom aromát adva. Nagyobb kád vízbe szerintem 2 golyó is elfér, bár lehet csak én szeretem extraaromássá tenni a fürdővizemet. Ja, és a legfontosabb: tényleg nem szárít. :)

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

horzso

2012. április 23.

Imádom :) hideg téli estéken egy jó forró kád vízbe bedobva istenien átmelegít... Sajnos a család lenyúlta a példányaimat miután megérezték az illatát, így egy golyóbis után hoppon maradtam :)

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.