KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovefresh

Ár:   $24   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   106 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alycethetyger, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   $24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

"Ez a teljesen természetes dezodor egész nap jó illatot biztosít majd, ezt megígérhetjük. Ezt a csodálatos dezodor használva biztos lehetsz abban, hogy semmilyen veszélyes anyagot nem kensz az érzékeny hónaljbőrödre. És tényleg működik!"

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!