KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann

Hypoallergén púder az érzékeny, problémás  bőrű személyek számára. Körömvirág kivonatot tartalmaz, mely védi és ápolja a bőrt.  Hosszantartó egészséges, ápolt hatást biztosít akár hosszú órákra is.

Ár: 700 Ft , Eladó: PurpleShine
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Pest megye, fizetés: postával küldöm
Krémmánia Kedvencek a -ben
raxus

2016. szeptember 9.

Túlságosan csillogó, nem kölcsönöz természetes hatást, könnyen lepereg az arcról.

raxus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

AiNozaki

Korcsoport: < 18
2016. június 21.

Hú. Emlékszem még 3 éve ezt kaptam le a rossmannban a polcról, mert ez volt a legolcsóbb púder. Igazából nem volt rossz választás, meg akkoriban nem is igazán érdekelt, igaz, hogy akkor még sötétebb volt a bőröm, mert szerettem napozni (amit most abszolút nem értek...), aztán úgy gondoltam a legsötétebb árnyalat jó lesz, de persze az rohadt sötét volt, de tette amire hivatott, ez már csak a régi én hibája. Viszont a jellegzetes szagára a mai napig emlékszem. Hú, nagyon nem szerettem. Nem volt büdös, de azért nem szívesen szagolgattam volna egész nap...
Talán annyi volt a bajom még, hogy olyan 3-4 óra alatt teljesen átzsírosodott, de azóta is csak most sikerült találnom egy olyan púdert, ami tökéletes a számomra.

AiNozaki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 21.

doreszka94

2016. május 1.

A csillámos árnyalatot vettem, kicsit sötétebb és bronzosításra szántam. Nagyon szeretem használni, általában a szemhéjamra és a szemöldököm alá is eszt használni, nagyon szépen kiemeli a zöld szememet. Bronzosításra is abszolút megfelel, nagyon szépen hat a kreol bőrömön.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

TimyBlanco

2016. március 15.

A Krémmániás vélemények alapján választottam ezt a púdert, nagyot dobott rajta, hogy jó az ára. Első felvitelnél kicsit sötétnek találtam, de aztán rájöttem, hogy ha nem pakolok fel sokat, akkor pont jó és szépen mattít (nem szeretek narancs színűnek tűnni). Minden nap használom, picit porzik, de annyi baj legyen. :) Korrektorral/alapozóval együtt tökéletes a fedés és az én csúnyácska bőröm is kinéz valahogy :)

TimyBlanco
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

borapanda

Korcsoport: < 18
2016. január 8.

a csillámos bronzosítót vettem meg az itteni vélemények alapján, a színe is tetszett, mennek a kreol bőrömhoz a bronzos árnyalatok, de ez borzalom.
csak csillám, semmi szín, próbáltam bronzosításra, highlighternek, szemhéjra, nedvesen, szárazon, 4 féle ecsettel is, ujjal, minden lehetséges módon, de csak nem jó. nem ad színt, csak rámköp egy adag arany csillámot, az is lepereg egy perc után.
csak az ára miatt kap 2 csillagot, mert nem drága, habár ne is csodálkozom miért, ha valami változik, updatelek

borapanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 8.

KlaudiaZs

2015. augusztus 4.

A csillámos változatot vettem meg bronzosítani, arccsontot kiemelni, és erre tökéletes, nagyon szeretem, tetszik a hatása most így nyáron a barnult bőrömön. Azt sajnálom csak, hogy a csillámokból nincs benne egy kicsivel több. Sokadik a Lovely termékek közül, ami olcsó de nagyon jó is.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Pircsike24

2015. május 11.

Nekem ez a fajta púder van meg , a legvilagosabb szinben hozzá pedig a Lovely brilliant make up alapozó , abból is a világos szín ... elégé fehér a bőröm. Így ez a kettős hatás szerintem nagyon jól fedd. Jó az árra is , a kettő együtt 1400 Ft. Árban minőségben megfelelő. Ezért 5 *

Pircsike24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

sziadr

2015. április 23.

Ma vettem meg a rossmannba 800 Ft.-ért, előtte nem olvastam véleményt, gondoltam próba szerencse, de megvagyok vele elégedve :)

sziadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

bellehercegno

2015. március 26.

Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb púder,ha nem a legjobb :) Sokan említették,hogy túl sötétek a színei,az én választásom pont ezért esett erre a termékre,mert a többi nekem túlságosan világos volt.Van csillámos és sima változata is,mindkettőt próbáltam már,én a simát jobban szeretem,de a csillámos is bátran vállalható,szerintem gyakorlatilag láthatatlanok benne a csillámok felvitel után :) Szépen mattít,tartós,jó az illata,kiadós mennyiség. Jópárszor újravettem,jövőhéten 25%-os kedvezmény lesz a Rossmannban a Lovely termékekre,így nagy valószínúséggel bespájzolok belőle egyet ;)

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 26.

Bnemrita

2015. március 24.

Egyik legkellemesebb csalódásom mostanában. Olcsóbban akartam púdert venni és Rossmannban erre esett a választásom, mert a Lovely termékek általában nagyon jók. Szépen mattít, nem fénylik át, sokáig "fent marad". Hátránya, hogy nincs belőle elég szín, igazán világosat nem is találtam. Így csak 4 *.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Kaolin 0 0

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.