KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 16.

Lelőhely:   Rossmann

Egy korrigáló, pirosságot semlegesítő változatban, és két matt kontúrozó árnyalatban elérhető púder. Mikronizált pigmentjei révén belesimul a bőrbe.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Katulin

2018. április 14.

A hideg tónusú bronzosítót kaptam le a polcról, impulzusvásárlás volt, a szín miatt. Még csak néhányszor használtam, de elégedett vagyok. Nekem nem foltos és jól tart egész nap, örülök, hogy a márka gondol azokra is, akik nem napbarnított kinézetre vágynak, hanem csak egy kellemes kis árnyékolásra.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.