KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio

Utolsó módosítás dátuma: 2013. május 19.

Lelőhely:   Rossmann

Hypoallergén púder az érzékeny, problémás  bőrű személyek számára. Körömvirág kivonatot tartalmaz, mely védi és ápolja a bőrt.  Hosszantartó egészséges, ápolt hatást biztosít akár hosszú órákra is.

borapanda

Korcsoport: < 18
2016. január 8.

a csillámos bronzosítót vettem meg az itteni vélemények alapján, a színe is tetszett, mennek a kreol bőrömhoz a bronzos árnyalatok, de ez borzalom.
csak csillám, semmi szín, próbáltam bronzosításra, highlighternek, szemhéjra, nedvesen, szárazon, 4 féle ecsettel is, ujjal, minden lehetséges módon, de csak nem jó. nem ad színt, csak rámköp egy adag arany csillámot, az is lepereg egy perc után.
csak az ára miatt kap 2 csillagot, mert nem drága, habár ne is csodálkozom miért, ha valami változik, updatelek

borapanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 8.

Daniella07

2015. szeptember 26.

Nagyon jó termék, vásárláskor nem vártam tőle sokat, mégis pozitívan csalódtam benne. Szépen fed és mattít, viszont nekem egy kicsit "poros" lesz tőle az arcom, pedig nem használok sokat belőle, épphogy csak egy keveset.

Daniella07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

KlaudiaZs

2015. augusztus 4.

A csillámos változatot vettem meg bronzosítani, arccsontot kiemelni, és erre tökéletes, nagyon szeretem, tetszik a hatása most így nyáron a barnult bőrömön. Azt sajnálom csak, hogy a csillámokból nincs benne egy kicsivel több. Sokadik a Lovely termékek közül, ami olcsó de nagyon jó is.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Pircsike24

2015. május 11.

Nekem ez a fajta púder van meg , a legvilagosabb szinben hozzá pedig a Lovely brilliant make up alapozó , abból is a világos szín ... elégé fehér a bőröm. Így ez a kettős hatás szerintem nagyon jól fedd. Jó az árra is , a kettő együtt 1400 Ft. Árban minőségben megfelelő. Ezért 5 *

Pircsike24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

sziadr

2015. április 23.

Ma vettem meg a rossmannba 800 Ft.-ért, előtte nem olvastam véleményt, gondoltam próba szerencse, de megvagyok vele elégedve :)

sziadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

bellehercegno

2015. március 26.

Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb púder,ha nem a legjobb :) Sokan említették,hogy túl sötétek a színei,az én választásom pont ezért esett erre a termékre,mert a többi nekem túlságosan világos volt.Van csillámos és sima változata is,mindkettőt próbáltam már,én a simát jobban szeretem,de a csillámos is bátran vállalható,szerintem gyakorlatilag láthatatlanok benne a csillámok felvitel után :) Szépen mattít,tartós,jó az illata,kiadós mennyiség. Jópárszor újravettem,jövőhéten 25%-os kedvezmény lesz a Rossmannban a Lovely termékekre,így nagy valószínúséggel bespájzolok belőle egyet ;)

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 26.

Bnemrita

2015. március 24.

Egyik legkellemesebb csalódásom mostanában. Olcsóbban akartam púdert venni és Rossmannban erre esett a választásom, mert a Lovely termékek általában nagyon jók. Szépen mattít, nem fénylik át, sokáig "fent marad". Hátránya, hogy nincs belőle elég szín, igazán világosat nem is találtam. Így csak 4 *.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

meow

2014. december 13.

az itteni vélemények alapján vettem meg. nem lenne rossz púder, mert szépen mattít, nem fényesedik át és jól tartja magát. viszont a színválaszték borzalmas, a legvilágosabb szín is nagyon sötét volt nekem, így nem nagyon fogom tudni használni. szerencsére leakciózva jutottam hozzá, így annyira nem bántam meg, hogy megvettem.

meow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 13.

szederke

2014. október 25.

Az elején nagyon bejött ez a púder, de aztán valahogy elkezdtem keveselni és olyan fura maszkos hatása lett... Vagy lehet csak találtam a kategóriájában jobbat és elkezdtem nem szeretni. Néha még érte nyúlok, de nem hiszem hogy újraveszem.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

dreamerem

2014. október 23.

Én is nagyon szeretem. Kellemes az illata, fedése számomra megfelelő. Szerethető kis termék :)

dreamerem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.