KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Lovely

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio

Utolsó módosítás dátuma: 2013. május 19.

Lelőhely:   Rossmann

Hypoallergén púder az érzékeny, problémás  bőrű személyek számára. Körömvirág kivonatot tartalmaz, mely védi és ápolja a bőrt.  Hosszantartó egészséges, ápolt hatást biztosít akár hosszú órákra is.

Pircsike24

2015. május 11.

Nekem ez a fajta púder van meg , a legvilagosabb szinben hozzá pedig a Lovely brilliant make up alapozó , abból is a világos szín ... elégé fehér a bőröm. Így ez a kettős hatás szerintem nagyon jól fedd. Jó az árra is , a kettő együtt 1400 Ft. Árban minőségben megfelelő. Ezért 5 *

Pircsike24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 11.

Adrikaaa

2015. április 23.

Ma vettem meg a rossmannba 800 Ft.-ért, előtte nem olvastam véleményt, gondoltam próba szerencse, de megvagyok vele elégedve :)

Adrikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

bellehercegno

2015. március 26.

Ár-érték arányban szerintem az egyik legjobb púder,ha nem a legjobb :) Sokan említették,hogy túl sötétek a színei,az én választásom pont ezért esett erre a termékre,mert a többi nekem túlságosan világos volt.Van csillámos és sima változata is,mindkettőt próbáltam már,én a simát jobban szeretem,de a csillámos is bátran vállalható,szerintem gyakorlatilag láthatatlanok benne a csillámok felvitel után :) Szépen mattít,tartós,jó az illata,kiadós mennyiség. Jópárszor újravettem,jövőhéten 25%-os kedvezmény lesz a Rossmannban a Lovely termékekre,így nagy valószínúséggel bespájzolok belőle egyet ;)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 26.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bnemrita

2015. március 24.

Egyik legkellemesebb csalódásom mostanában. Olcsóbban akartam púdert venni és Rossmannban erre esett a választásom, mert a Lovely termékek általában nagyon jók. Szépen mattít, nem fénylik át, sokáig "fent marad". Hátránya, hogy nincs belőle elég szín, igazán világosat nem is találtam. Így csak 4 *.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

meow

2014. december 13.

az itteni vélemények alapján vettem meg. nem lenne rossz púder, mert szépen mattít, nem fényesedik át és jól tartja magát. viszont a színválaszték borzalmas, a legvilágosabb szín is nagyon sötét volt nekem, így nem nagyon fogom tudni használni. szerencsére leakciózva jutottam hozzá, így annyira nem bántam meg, hogy megvettem.

meow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 13.

szederke

2014. október 25.

Az elején nagyon bejött ez a púder, de aztán valahogy elkezdtem keveselni és olyan fura maszkos hatása lett... Vagy lehet csak találtam a kategóriájában jobbat és elkezdtem nem szeretni. Néha még érte nyúlok, de nem hiszem hogy újraveszem.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

dreamerem

2014. október 23.

Én is nagyon szeretem. Kellemes az illata, fedése számomra megfelelő. Szerethető kis termék :)

dreamerem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

virágszirom

2014. október 10.

Trendi csomagolás, finom púderes illat, tökéletes állag, nem porzik, nem szárít, nem zavaróak az apró csillámok, és az ára remek! Hibátlan! Én már vagy tizet "fogyasztottam". IMÁDOM <3

virágszirom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

Mignon89

2014. szeptember 1.

Alapozó fölé szoktam használni, hogy ne ragadjon az arcom. Erre tökéletes, a fedésével annyira nem vagyok elégedett.. a csillogás nem feltűnő :)

Mignon89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

sky_of_amethyst

Korcsoport: < 18
2014. augusztus 10.

Jó illata van és ha korrektorra vagy alapozóra teszem nem leszek ragacsos. Tetszik, hogy kicsit csillog és így nem csinál olyan matt hatást az arcomnak.

sky_of_amethyst
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. augusztus 10.