HIRDETÉS

Lovely Golden Glow Púder (Lovely)

Lovely Golden Glow Púder

Címkék: Púderek

Hypoallergén púder az érzékeny, problémás  bőrű személyek számára. Körömvirág kivonatot tartalmaz, mely védi és ápolja a bőrt.  Hosszantartó egészséges, ápolt hatást biztosít akár hosszú órákra is.

A krémet feltöltötte: miomio

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Trendi csomagolás, finom púderes illat, tökéletes állag, nem porzik, nem szárít, nem zavaróak az apró csillámok, és az ára remek! Hibátlan! Én már vagy tizet "fogyasztottam". IMÁDOM <3

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Alapozó fölé szoktam használni, hogy ne ragadjon az arcom. Erre tökéletes, a fedésével annyira nem vagyok elégedett.. a csillogás nem feltűnő :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: < 18

Jó illata van és ha korrektorra vagy alapozóra teszem nem leszek ragacsos. Tetszik, hogy kicsit csillog és így nem csinál olyan matt hatást az arcomnak.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Nekem bevált.. ajánlom mindenkinek...:)

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Az érzékeny bőrömnek tökéletes ez a púder, egész nap jól fed, s kellemes az illata is.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Eddigi legjobb kőpúder! (Y)
    Kétfajta van belőle: sima, meg ami csillámporos, én a simát vettem a legvilágosabb árnyalatot.
    Nekem bevált, ha elfogy újraveszem.
    Én kb 1100 ftért vettem.

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Igazabol jol fed,mattit,de semmi extra. Csak nagyon ritkan veszem,ha nincs a kedvencembol.

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

Hmm, szerintem ebből kétféle van forgalomban ugyanazon a néven, nekem már megvolt az, ami a képen van, adtam is rá max pontot, ma viszont egy gyönyörű, valóban aranylóan ragyogóra csaptam le, ami ellenállhatatlanul a nyarat idézi, mert tényleg barnult bőrre való.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Nekem bevált. eddig a Balea pattanásos bőrre való púderét használtam, magasra tette a lécet, de mivel már nincs a közelben dm, alternatívát kerestem. Szépen mattít, nem természetellenes, pont jó a színe, és megfizethető is.

4/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Szépen mattít, természetellenes hatás nélkül. Viszonylag tartós is, és tetszik, hogy hypoallergén (de azért ráírhatták volna az összetevőket...). A többiek írták a csillámlást, lehet, hogy vak vagyok, de én semmi ilyesmit nem véltem felfedezni benne. Nem rossz, de ilyen áron azért ne várjon csodát senki. 2 problémám van vele: az egyik, hogy porzik, és a másik, hogy maximum kétszer ejtettem le, és a fedele letört. :(

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!