Lovely Golden Glow Púder (Lovely)

Lovely Golden Glow Púder

Címkék: Púderek

Hypoallergén púder az érzékeny, problémás  bőrű személyek számára. Körömvirág kivonatot tartalmaz, mely védi és ápolja a bőrt.  Hosszantartó egészséges, ápolt hatást biztosít akár hosszú órákra is.

A krémet feltöltötte: miomio

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

Nekem bevált. eddig a Balea pattanásos bőrre való púderét használtam, magasra tette a lécet, de mivel már nincs a közelben dm, alternatívát kerestem. Szépen mattít, nem természetellenes, pont jó a színe, és megfizethető is.

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Szépen mattít, természetellenes hatás nélkül. Viszonylag tartós is, és tetszik, hogy hypoallergén (de azért ráírhatták volna az összetevőket...). A többiek írták a csillámlást, lehet, hogy vak vagyok, de én semmi ilyesmit nem véltem felfedezni benne. Nem rossz, de ilyen áron azért ne várjon csodát senki. 2 problémám van vele: az egyik, hogy porzik, és a másik, hogy maximum kétszer ejtettem le, és a fedele letört. :(

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Nagyon egyenletes,gyönyörű bőrt eredményez.Az illata is nagyon kellemes.Csillámos,de olyan elegánsan.Nagyon szép,maga a tökély!

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Áhhh imádom! Kellemes az illata,és nagyon jól fed,és egyszerűen TÖKÉLETES! Újraveszem!

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

Nekem tökéletes! Ezt az eddig kipróbált Lovely termékekről mind el tudom mondani. Nagyon örülök, hogy megvettem, bár nyáron gyakran smink nélkül nyomulok, amikor már kapott kis szint az arcom. Amikor viszont még sápadt vagyok, ez is az arzenálom egyik kedvenc része. Én nagyon szeretem az enyhe csillámos púdereket, ez tökéletes tényleg. Rossmannban 600 Ft volt tegnap.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon jó púder! Ha nem jutok el a kedvenc illatszeresemhez a púderemért csakis ezt veszem:) Mattít,mégis apró kis csillámok egészséges bőrszínt és kinézetet adnak zsírosodás nélkül . Ára is baráti talán 7-800 ft-ért vettem.

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!