KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   550 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lilianamelodykiss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Nagyon gyorsan nő tőle a körmöm, és nagyon szép lesz a kinézete, nem lesz töredezett

lilianamelodykiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Hát nekem semmit nem csinált a körmeimmel

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Hát nekem semmit nem csinált a körmeimmel

shining

2017. március 25.

Nem is tudom nekem semmit sem hasznalt ez a kis kence. A kormeim ugyanugy repedeztek es gyengek maradtak. Olyan mintha csak vizbe martottam volna a kormeimet :D nekem tenyleg semmi hatas nem volt csalodas :(( Egyedul csak a D vitamin oldotta meg ezt a problemamat ajanlom olyanoknak akik hasonlo gondal kuszkodnek az ilyen koromrekenos kencek nem a legjobbak ilyen problemara velemenyem szerint. Bar van akinek bevalik szoval lehet , hogy csak en vagyok szerencsetlen ilyen teren

shining
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Ttike95

2017. január 29.

Az itteni kommentek hatására vettem meg, mivel olyan terméket kerestem, ami olcsó és a tapasztalatok is jók vele kapcsolatban. Nekem mindigis gyengék voltak a körmeim és erre még a műköröm is rátett egy lapáttal, ezért szerettem volna beszerezni egy körömerősítőt. Én kb. másfél- 2 hét alatt érzékeltem a hatását. Pl az egyik körmöm már egy hónapja mindig félbetört, ugyanazon a helyen. Bármilyen kicsire is vágtam, hogy eltűnjön a repedés, akkor is ugyanott tört be a körmöm. De most, hogy ezt elkezdtem használni, már az sem törik be :D és érezhetően erősebben lettek a körmeim. Egy nap elég sűrűn használom, így kb két hét alatt negyed üveggel elhasználtam. :D nagyon rászoktam :3

Ttike95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

CzFru

2017. január 20.

Vegyesek az érzéseim...sokszor újravettem, mert valamennyit használ, de néha az az érzésem, hogy csak kenegetem.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

kisritus

2017. január 17.

Először teljesen véletlenül vettem meg, azt hittem, erősítő lakk, és teljesen megijedtem, hogy felszívódik. Aztán félre is tettem, mert nem ilyet akartam venni, de milyen jól tettem, hogy nem dobtam ki.
Kb egy éve télen rettentő állapotba kerültek a körmeim, törtek, szakadtak össze-vissza. Na akkor kezdtem használni, eleinte naponta, akár többször is, aztán mikor kicsit jobbak lettek, ritkábban. Nem tudom, ennek köszönhetően-e, vagy csak a jobb idő miatt, de rendbejöttek a körmeim.
Azóta rendszeresen használom, sőt, az az üveg már el is fogyott, de az alja amúgy is eléggé besűrűsödött, nemrég vettem újat belőle.
Körömlakk lemosás után is érdemes használni, mert egyes lemosók nagyon kiszárítják a körmöt, de én a rendszeres manikűr során is használom, illetve minden lakkozás előtt, mert a lakkok sem éppen egészségesek.

kisritus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

kecskesszuszu17

2017. január 16.

Kb. egy éve használom, és nekem nagyon bevált, sőt még el sem fogyott a kis üvegcse, pedig hetente 2-3 alkalommal is szoktam használni. Az itteni jó vélemények miatt választottam, miután megváltam a műkörmeimtől, és persze rettenetesen elvékonyodtak és kiszáradtak a körmeim. De ezzel a kis csodaszerrel már egy hónap után látványosan jobb volt a helyzet, és három hónap után már olyanok voltak a körmeim, mint a műköröm előtt. Azóta a manikűr részét képezi nálam, és ha nincs kilakkozva a körmöm, naponta párszor bekenegetem vele a körömágyat és a köröm felületét is.
Az illata nagyon jó, érdekes, vizes-zselés állaga van, de nekem bejött, és nagyon gyorsan beszívódik (ahogy én tapasztaltam, minél szárazabb a köröm, annál gyorsabban, és ilyenkor érdemes többször használni egymás után). A hatása pedig tényleg fantasztikus!

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

dorqaap

2016. október 23.

Finom illata van, úgy érzem segít valamennyit a körmeim állapotán két lakkozás között. Gyorsan beszívja a körmöm, így többször is felkenem vele. Sokáig elég a kis üvegcse és olcsó.

dorqaap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Orsivagyok

2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem, több rétegben akár naponta többször is beszoktam vele kenni a körmöm, mikor látom, hogy kicsit megviseltek. Gyorsan segít rajtuk, erősebbé teszi őket. Jó az illata, és így is sokáig elég. :)

Orsivagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Hannibal

2016. május 23.

Hihetetlen,de nagyon jo termek! En a kormomre es a koromagyamra is kenek bosegesen,kb ket honapja hasznalom.Mukorom utan nagyon rendbeszedte a sajat kormeim.Raadasul a koromagyat annyira puhava teszi ,ahogy egyik ilyen olyan nagy marka flancos olajai sem.
En foleg az uvegcse miatt vettem meg annyira aranyos:D sosem gondoltam hogy ilyen hatasos lesz.Biztos ujraveszem,epp aktualis.

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak