KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   550 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabaCica92, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

detti23

2018. március 10.

Nem vártam tőle sokat, mert nálam az ilyenek nem sokat értek, viszont ebben kellemesen csalódtam :) Tényleg erősíti a körmöket. Az én gyenge, törékeny körmeimet látványosan és érezhetően megerősítette, talán kicsit gyorsabban is nőnek tőle. Én ennél olcsóbban szoktam egyébként látni a Rossmannban, abszolút megéri az árát.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Nicy011

2017. december 19.

Nagyon régen használtam ezt a körömerősítőt, meg voltam vele elégedve. Talán 2 hét alatt az akkori picike, töredezésre hajlamos körmeimet hosszúra megnövesztette. Ápoltak, erősek és szépek voltak! Előtte sosem tudtam megnöveszteni a körmeim! Az a másik gondom a körmömmel, hogy amint színes festéket kenek rá, mintha elgyengülnének és egy idő után beszakadnak, letörnek. Amikor ezt használtam, nem volt ilyen gondom. Jelenleg azért nem használom, mert multivitamint szedek és így is gyorsan nő a körmöm. Mostanában újra szemezgetek vele. Utóbbi időszakom tanúsága, hogy a régi jól bevált dolgokat (pl.alapozó, arctisztító, körömerősítő) nem szabad lecserélni vagy mindig kell belőlük otthon tartani biztosítéknak.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

ariiratku

2017. december 7.

Anno használtam egy hónapig, úgy, hogy minden nap felkentem egyszer. Segített megerősíteni a körmeimet és nem is töredeztek be. Sajnálattal látom, hogy parabéneket tartalmaz, ezért -1 csillag.

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

postareb

2017. november 29.

Nagyon szuper körömerősítő! Én minden körömfestésnél használom, mielőtt a körömlakkot felviszem, de simán "magában" is szoktam, ha éppen nem vágyom színes körmökre. Szerintem szuper jó illata van és viszonylag gyorsan felszívódik. Nekem bevált, a körmöm nagyon szép fényes lesz tőle, nem töredezik és gyorsan nő. Szerintem egyszerűen hihetetlen, hogy csak ennyibe kerül! Nagyon sokáig kitart, szerintem mindenkinek érdemes belőle beszereznie.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

lobolagi

2017. szeptember 27.

nem fűztem hozzá sok reményt és kellemesen csalódtam. az első műkörmöm leszedése után vásároltam, mert katasztrófális állapotban voltak a körmeim. amúgy sem túl erősek, gyakran letörnek és lemezesednek. ezért vettem meg ezt a szérumot, amit heti többször (volt hogy napi többször) használtam. gyönyörűek, egészségesek és erősek lettek tőle a körmeim, alig hittem el! régen mindig azért kellett levágni a körmeimet, mert állandóan betörtek, beszakadtak. nagyon hosszú idő óta ez volt az első alkalom, hogy azért, mert már túl hosszú volt. csodákat művelt

lobolagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

lilianamelodykiss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Nagyon gyorsan nő tőle a körmöm, és nagyon szép lesz a kinézete, nem lesz töredezett

lilianamelodykiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Hát nekem semmit nem csinált a körmeimmel

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Hát nekem semmit nem csinált a körmeimmel

shining

2017. március 25.

Nem is tudom nekem semmit sem hasznalt ez a kis kence. A kormeim ugyanugy repedeztek es gyengek maradtak. Olyan mintha csak vizbe martottam volna a kormeimet :D nekem tenyleg semmi hatas nem volt csalodas :(( Egyedul csak a D vitamin oldotta meg ezt a problemamat ajanlom olyanoknak akik hasonlo gondal kuszkodnek az ilyen koromrekenos kencek nem a legjobbak ilyen problemara velemenyem szerint. Bar van akinek bevalik szoval lehet , hogy csak en vagyok szerencsetlen ilyen teren

shining
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Ttike95

2017. január 29.

Az itteni kommentek hatására vettem meg, mivel olyan terméket kerestem, ami olcsó és a tapasztalatok is jók vele kapcsolatban. Nekem mindigis gyengék voltak a körmeim és erre még a műköröm is rátett egy lapáttal, ezért szerettem volna beszerezni egy körömerősítőt. Én kb. másfél- 2 hét alatt érzékeltem a hatását. Pl az egyik körmöm már egy hónapja mindig félbetört, ugyanazon a helyen. Bármilyen kicsire is vágtam, hogy eltűnjön a repedés, akkor is ugyanott tört be a körmöm. De most, hogy ezt elkezdtem használni, már az sem törik be :D és érezhetően erősebben lettek a körmeim. Egy nap elég sűrűn használom, így kb két hét alatt negyed üveggel elhasználtam. :D nagyon rászoktam :3

Ttike95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

CzFru

2017. január 20.

Vegyesek az érzéseim...sokszor újravettem, mert valamennyit használ, de néha az az érzésem, hogy csak kenegetem.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak