KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. október 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ebben az ellenállhatatlanul bizsergető testápolóban a krémes avokádóvaj és avokádóolaj keveredik a citromos bergamottal és a fenyőillatú tömjénolajjal, hogy egész nap friss és gyümölcsös maradhass. A rozmaringból és csalánból készült gyógynövényes forrázat ápolja a bőrt, a tápláló kakaóvaj pedig selymesen puhít."

viewxy

2018. október 12.

Imádtam az avocado co-wash hajápoló illatát ezért vettem meg látatlanban, interneten keresztül. Nem bántam meg, egy az egyben az az illat. Sűrű, krémes nagyon tápláló krém. És én eddig még rosszul is használtam, azt hittem sima testápoló, pedig zuhanyzás közben kell használni mint a Ro's argan-t. Hát teljesen megtévesztett a magyar név :D de a lényeg úgy is működik csak kicsit nehezen szívódik be

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Propylene Glycol

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.