KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. szeptember 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

Szeder illattal.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Szuper az illata és nem fogja meg a kádat se :)

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Szuper az illata és nem fogja meg a kádat se :)

cseresznye007

2017. július 4.

Lila lila lila!!!!Minden mennyiségben,az illata tökély,a színe is,az üzenetre pedig nem is számítottam :D

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

tothnono

2017. április 9.

Isteni illata van, és gyönyörű színű lett tőle a víz, ráadásul még egy kis üzenet is rejtőzött a közepén. :) A fehér színű kádat valóban kicsit megfogta, de én egyből le tudtam tisztítani. Bármikor újravásárolnám.

tothnono
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

dettiii

2015. július 4.

Imádom, a kádnak pedig semmi baja nem lett! ;)

dettiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Imádom, a kádnak pedig semmi baja nem lett! ;)

GabrielaSabatini

2014. november 2.

Csak ismételni tudom Angel9377 szavait. Isteni illata van, és egy élmény a finom gyümölcsös illatú vízben ázni, de totál összeszínezi a fürdőkádat. Sajnos nálam annyira összefogta, hogy azóta is kék egy részen. Vajon létezik olyan tisztítószer vagy módszer, amivel ez eltűntethető? Körömmel és fürdőszobai tisztítószerekkel mindenesetre nem megy.
Szóval az illat 5 csillagos, de amit a színező anyag hagy maga után... hát, az szerintem elég nagy baki.

GabrielaSabatini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

Angel9377

2013. augusztus 30.

Egyszer kaptam egy ilyet, és nem volt rossz. A víz durván lila lesz tőle, ami szerintem nagyon érdekes és furcsa egyben. Az illatát is szeretem,finom gyümölcsös. Egyáltalán nem szárít, sőt, mint ha picit ápolt volna. Ami nem tetszett, hogy a víz leengedése után frissen is kb. fél óráig kellett súrolni a kádat,hogy visszanyerje fehér színét (és ne úgy nézzen ki,mint ha tintás lenne).

Angel9377
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

podi

2012. december 10.

Ez a golyó óriási volt, illata és színe is kellemes.

podi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Ez a golyó óriási volt, illata és színe is kellemes.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Piros pigment. (Acid Red 1)

Szinezőanyag Acid kék