KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. március 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

fulepregi

2017. január 16.

Én egyszerűen imádom <3 minden nap használom, és nagyon puha lesz tőle a szám :) Ráadásul imádom az édes illatokat, ezért ez nálam a favorit :)

fulepregi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

snori

2017. január 10.

Nem olcsó, de nagyon kevés kell belőle egyszerre, így sokáig elég. Az illata nagyon jó, a szám puha lesz tőle, szépen előkészíti rúzsozáshoz. Nem nélkülözhetetlen termék, de főleg télen, nagyon jól jön. :)

snori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

FruzsinaHolba

2017. január 6.

Jól radíroz és az íze is nagyon jó :D

FruzsinaHolba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Jól radíroz és az íze is nagyon jó :D

Lia09

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Szerintem jól radíroz, az illata nekem annyira nem tetszik, de biztosan ki fogok próbálni más ízesítésűt is.

Lia09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

Norkacska

2016. december 21.

Nagyon jó. Finom, illatos, megenni való, néha néha már túl erős. Jól radíroz, ahogy látom jojoba olaj cukorral, színezékkel és ízzel. Szeretem.

Norkacska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

mautika

2016. november 30.

az ára kicsit borsos, de amúgy abszolút megéri. :) finom, rózsaszín, és teszi a dolgát :D nyáron vettem, nekem már a reggeli rutinom része, és még mindig majdnem tele van :)

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

evelinpataki

2016. november 21.

Nagyon mutatós kis termék, színes, illatos, tömény édes ízzel. Funkcióját betölti, szépen el lehet távolítani vele ajkainkról az elhalt szaruréteget. De! Ugyanezt a hatást elérhetjük egyszerű kristálycukor és egy pár csepp kókuszolaj, esetleg méz keverékével, otthon, szinte ingyen. Nem valószínű, hogy újra megvásárolom.

evelinpataki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Black Fairy

2016. november 20.

Én is megvettem, nehéz szülés volt, nagyon jól radíroz, extra száraz, már-már málló ajkakat is, csodálatosan puhává teszi, nagyon jól lehet használni, nekem nem pergett le, az illata is nagyon finom, az íze...hát...nem tudom...nekem kicsit olyan, mintha parfümöt nyalogatnék, de nem igazán tartok tőle, mert nagyon gyakran iszonyatos összetevőjű rúzsokat/szájfényeket/ajakápolókat is "ettem" (le az ajkamról, természetesen, nem magában), így igazából a fura íze se zavar...
Bár elég hidratálttá teszi az ajkakat önmagában is, nagyon szeretek rákenni még egy jó nagy adag ajakápolót is, így meg három-négy napig is extra hidratáltak maradnak az ajkaim - minden nap rúzsozok, sötét, matt rúzsokat szoktam használni, így ez elég tartós eredménynek számít...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

slytherclaw

2016. november 18.

Abszolút impulzusvásárlás volt egy rosszul sikerültnek hitt zh után. Imádom az illatát, mostanra az egész gyógyszeres szekrényemből Bubblegum-illat árad a legnagyobb örömömre. Igazából tudnék nélküle élni, de kellemes vele radírozni és tényleg szebb tőle a szám.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

Livus12

2016. november 13.

Erről csak annyit tudok mondani mint a márka rajongója : Lush Love! ❤️❤️
Imádom az illatát, imádom az ízét és imádom hogy szuper puha lesz tőle az ajkam.

Livus12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Erről csak annyit tudok mondani mint a márka rajongója : Lush Love! ❤️❤️

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.