KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. március 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Lush KISS Ajakradír
Ár: 2000 , Eladó: dorccu
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvét/posta
szilvasitimea

2017. április 25.

Eddig kókuszolaj&barnacukor kombót használtam ajakradírozásra, de gondoltam kipróbálnám ezt a terméket mert rózsaszín, mert Lush, mert rágógumis és meg miértne.. :) igazából nem tud többet, mint egy diy ajakradír. Kicsit drágálltam,de aztán láttam,h ez sokáig elég. Az illata és az íze fantasztikus, azt imádom! És jó, hogy nincsenek olyan durva szemcséi, mint mondjuk a cukornak. De az eredmény ugyanaz. :)) ettől függetlenül szeretem , és elhasználom.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

petrakauth

2017. április 23.

Nem csak eltávolítja az elhalt hámsejteket, de még hidratál is - gyakran még ajakápolót sem használok utána és a szám hosszan hidratált marad. Az ízét is imádom és ez is, mint valahogy sok lush-termék a bathbomb-okon kívül, egy örökkévalóságig elég lesz :)

petrakauth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

betrayers

2017. április 14.

ajakradirt akartam vasarolni, mert telen gyakran kicserepesedik a szam, de elotte szetneztem itt es olvasgattam par velemenyt. e mellett dontottem az osszetevoi miatt es egyaltalan nem csalodtam! Az illata annyira joo es az, hogy radirozas kozben ha par szemcse. szamba kerul egyaltalan nem banom, mert csak cukor. Nagyon sokaig eleg es ezert szerintem nagyon megeri az arat =)

betrayers
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

evatakacs

2017. április 12.

Telente mindig nagyon kiszárad a szám. Először radírozom majd egy jó erős rétegetfelkenek az aktuális hidratálóból (himalaya, carmex..stb) Az izeit is szeretem. 5/5

evatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

pepuuss

2017. március 19.

szuper termék, nagyon puha lesz tőle a szám, igaz utána nekem egyből kell ajakbalzsamot kenni de a végeredmény csodás! az illata is isteni, az íze elég mű de ez legyen a legnagyobb baja

pepuuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

anitaanett

2017. március 15.

Egyszerűen imádom! ♡ Valóban rágógumi illata és íze van, sőt még a színe is olyan. Kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket. Igazi Lush minőség. Aki sokallja az árát, az gondoljon arra, hogy természetes összetevőket tartalmaz és a kis kiszerelés ellenére nagyon sokági elég, mert kevés kell belőle.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Krisztikeee

2017. március 11.

Az illatát és az ízét imádom! ;) Viszont nekem vmiért kicsit nyűgös a kristálycukor miatt a radírozás.Nagyon "pereg" lefelé,mikor felteszem a számra és úgy is nehéz,ha összedörgölöm az ajkaim,vagy ha az ujjammal dörzsölgetem.
Igen...igen..sztem is meg lehet lenni nélküle.
Magamnak nem is fogom újra venni,viszont ajándéknak sztem tök jó! :)

Krisztikeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Igen...igen..sztem is meg lehet lenni nélküle.
Magamnak nem is fogom újra venni,viszont ajándéknak sztem tök jó! :)

kawaiichan

2017. március 10.

Iszonyatosan finom illata van, alapból gyerekrágó fan vagyok.
Tényleg nagyon jól levakarja a szárazságot, de azért utána használok hidratáló cuccot még.
Le szoktam nyalni a számról, és ez tök praktikus, nap közepén is ha eszembe jut, nem kell lemosnom meg ilyenek.
Az íze is nagyon finom :'D
A legjobb pedig, hogy természetes összetevőket tartalmaz. ^^

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 10.

Iszonyatosan finom illata van, alapból gyerekrágó fan vagyok.
Az íze is nagyon finom :'D
A legjobb pedig, hogy természetes összetevőket tartalmaz. ^^

AgnesBor

2017. március 9.

Szerintem nagyszerű termék, bár lehet, hogy sokaknak tényleg totál felesleges. Annyian írtátok, hogy töredékéért össze lehet állítani ajakradírt. Ez teljesen igaz, de én elfelejtem, nincs rá időm, macerás. Ezt a terméket viszont nap mint nap használom. Rávesz arra, hogy használjam és pont ezért megéri az árát. (Ott van a fogkefe, de az meg nem tűnik higiénikusnak.) Viszont pont az illata lehetne egy kicsikét jobb.

AgnesBor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

neakardtudnihogyki

2017. március 8.

Imadom, annyira felesleges cucc, hogy néha elgondolkozok magamon és hogy a fizetésem nem egyenlő a kiadásaimmal 🤔 De ezzel szerintem majdnem mindenki így van...
Nagyon fincsi, van h le is nyalom a számról, és nagyon nagyon puhava teszi :-)
Jövőre a popcornosra csapok le...:-))))

neakardtudnihogyki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Nagyon fincsi, van h le is nyalom a számról, és nagyon nagyon puhava teszi :-)
Jövőre a popcornosra csapok le...:-))))

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.