KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. március 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

cseresznye007

2017. július 4.

Biztos,hogy újra fogom venni,mindig el kell dugjam a párom elől nehogy használja vagy egyszerűen megegye.
Nagyon jól radírozza az ajkakat,az illata és íze semmivel nem összehasonlítható :D

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Zsuszie84

2017. június 12.

Hát izé... az itteni jó vélemények alapján vettem meg, de nem vagyo tőle elájulva. Az illata finom, radírozni úgy ahogy radíroz (nagyon száraz a szám, főleg a téli időszakban), de az íze! Fogalmam sincs, hogy tudja valaki ezt lenyalogatni, nekem konkrétan le kell mosni, annyira borzasztó. A kis darabok szanaszét potyogtak a mosdóban, és pár használat után a teteje megkeményedett, hiába zártam be rendesen. Egy házi barnacukros radír kb ugyanezt tudja. Totális pénzkidobásnak nem nevezném, de ennyi pénzért nekem nagyon csalódás volt.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

AnnamariaGalik

2017. június 9.

Az ára kicsit durvának tűnhet, de egyfelől nem kell belőle sok egyszerre, másfelől tényleg egy olyan termékről beszélünk, ami megéri a pénzét. Az én ajak/bőrtípusomnak legalábbis ajándék volt. Jól érezhetően hatásosabb ezután rákenni egy ajakápolót, mint ha csak simán a száraz ajkaimra kenném, én nagyon ajánlom!

AnnamariaGalik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

kovexti

2017. június 9.

Kevéske is elég belőle, szerintem sokáig használni fogom, pedig van, hogy az íze miatt naponta használom :D Nagyon megelpődtem, hogy milyen csodás termék ez, ennyire hétköznapi összetevőkből. Néha simán lenyalom :D

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Evelyn31

2017. június 2.

Nincs rá szó:egyszerűen imádom és kész! Pár hónapja a szám úgy döntött elkezd hámlani,ami már már fájdalmas volt.Régóta szerettem volna beszerezni ezt a terméket,és nem is vártam tovább,azonnal meg is rendeltem. Hihetetlen csodát művelt a számmal,olyan puha lett utána,hogy volt hogy azon kaptam magam Tv nézése közben,hogy a számat simogatom egyfolytában. :D Azóta az ajakápolás kihagyhatatlan terméke,az ajakolajjal együtt!! Arról ne is beszéljünk,a színe,illata,íze...csakis 5csillag!! Nagyon kevés elég belőle,így sokáig használható.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

barbiii_sz

2017. június 1.

Konkrétan másfél éve van már meg ez az ajakradír, és még mindig nem fogyott el, pedig rendszeresen használom. Egyébként fél éve lejárt a tégely szerint, de a világon semmi baja nincs, ezért nem is akartam kidobni. De a lényeg, hogy a cserepes, hámló, szárazabb ajkak rendbehozásának első lépése nálam ennek a terméknek a használata, mert hiába kenegetem ajakápolóval, ha előtte nem radíroztam le jól. Nem túl erősek a szemcsék, de hatékonyak, puha ajkakat hagynak maguk után, nálam már kihagyhatatlan lépés.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Miposhka

2017. május 26.

Nagyon szeretem, általában lefekvés előtt használom, utána bekenem vastagon a Lush Ultrabalm-jával, és napközben már csak az utókezelésre kell figyelnem, néha bekenni, így még a nap végére is különösebb erőfeszítés nélkül puhák az ajkaim.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Vanda234

Korcsoport: < 18
2017. május 10.

Nagyon finom illata ize van.
Hirdatal meg is jol radiroz szep alapozot
Biztksit ❤

Vanda234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 10.

Nagyon finom illata ize van.
Hirdatal meg is jol radiroz szep alapozot
Biztksit ❤

Banszky

2017. május 7.

Sokáig szemeztem vele de az ára és a beszerezhetősége ( messze van az üzlet és sosem esett útba) miatt nem vettem meg. Aztán sikerült mégis beszereznem és nem bántam meg. Nagyon jóóó. Imádom,hogy le lehet nyalni és tényleg puhább ajkakat csinál. Főleg sminkelés,rúzsozás elött használom.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

szilvasitimea

2017. április 25.

Eddig kókuszolaj&barnacukor kombót használtam ajakradírozásra, de gondoltam kipróbálnám ezt a terméket mert rózsaszín, mert Lush, mert rágógumis és meg miértne.. :) igazából nem tud többet, mint egy diy ajakradír. Kicsit drágálltam,de aztán láttam,h ez sokáig elég. Az illata és az íze fantasztikus, azt imádom! És jó, hogy nincsenek olyan durva szemcséi, mint mondjuk a cukornak. De az eredmény ugyanaz. :)) ettől függetlenül szeretem , és elhasználom.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.