KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. március 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

balazskrisztii

2017. szeptember 14.

A radírozó hatása nem valami jó, viszont isteni az illata! Biztos, hogy nem fogom újra venni, de nem lesz nyűg elhasználni

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Zsuszie84

2017. szeptember 13.

Hát izé... az itteni jó vélemények alapján vettem meg, de nem vagyok tőle elájulva. Az illata finom, radírozni úgy ahogy radíroz (nagyon száraz a szám, főleg a téli időszakban), de az íze! Fogalmam sincs, hogy tudja valaki ezt lenyalogatni, nekem konkrétan le kell mosni, annyira borzasztó. A kis darabok szanaszét potyogtak a mosdóban, és pár használat után a teteje megkeményedett, hiába zártam be rendesen. Egy házi barnacukros radír kb ugyanezt tudja. Totális pénzkidobásnak nem nevezném, de ennyi pénzért nekem nagyon csalódás volt.

Zsuszie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Donna

2017. szeptember 6.

Ajándékba kaptam, cuki, finom, jól radíroz, de eszem ágába sem jutna ennyi pénzért megvenni.

Update: Hű, de jól jött, amikor a napokban a Trend it up lip sorbet-ja szanaszét csípte a számat.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

medea03

2017. szeptember 5.

Egyszerűen fantasztikus!!! Azonnali hidratált hatást hagy maga után és az illatát is sokáig lehet még érezni. 4 csillagot tudok csak adni rá, mert az árát sokallom hiába hatásos.

medea03
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

cseresznye007

2017. július 4.

Biztos,hogy újra fogom venni,mindig el kell dugjam a párom elől nehogy használja vagy egyszerűen megegye.
Nagyon jól radírozza az ajkakat,az illata és íze semmivel nem összehasonlítható :D

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

AnnamariaGalik

2017. június 9.

Az ára kicsit durvának tűnhet, de egyfelől nem kell belőle sok egyszerre, másfelől tényleg egy olyan termékről beszélünk, ami megéri a pénzét. Az én ajak/bőrtípusomnak legalábbis ajándék volt. Jól érezhetően hatásosabb ezután rákenni egy ajakápolót, mint ha csak simán a száraz ajkaimra kenném, én nagyon ajánlom!

AnnamariaGalik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

kovexti

2017. június 9.

Kevéske is elég belőle, szerintem sokáig használni fogom, pedig van, hogy az íze miatt naponta használom :D Nagyon megelpődtem, hogy milyen csodás termék ez, ennyire hétköznapi összetevőkből. Néha simán lenyalom :D

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Evelyn31

2017. június 2.

Nincs rá szó:egyszerűen imádom és kész! Pár hónapja a szám úgy döntött elkezd hámlani,ami már már fájdalmas volt.Régóta szerettem volna beszerezni ezt a terméket,és nem is vártam tovább,azonnal meg is rendeltem. Hihetetlen csodát művelt a számmal,olyan puha lett utána,hogy volt hogy azon kaptam magam Tv nézése közben,hogy a számat simogatom egyfolytában. :D Azóta az ajakápolás kihagyhatatlan terméke,az ajakolajjal együtt!! Arról ne is beszéljünk,a színe,illata,íze...csakis 5csillag!! Nagyon kevés elég belőle,így sokáig használható.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

barbiii_sz

2017. június 1.

Konkrétan másfél éve van már meg ez az ajakradír, és még mindig nem fogyott el, pedig rendszeresen használom. Egyébként fél éve lejárt a tégely szerint, de a világon semmi baja nincs, ezért nem is akartam kidobni. De a lényeg, hogy a cserepes, hámló, szárazabb ajkak rendbehozásának első lépése nálam ennek a terméknek a használata, mert hiába kenegetem ajakápolóval, ha előtte nem radíroztam le jól. Nem túl erősek a szemcsék, de hatékonyak, puha ajkakat hagynak maguk után, nálam már kihagyhatatlan lépés.

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Miposhka

2017. május 26.

Nagyon szeretem, általában lefekvés előtt használom, utána bekenem vastagon a Lush Ultrabalm-jával, és napközben már csak az utókezelésre kell figyelnem, néha bekenni, így még a nap végére is különösebb erőfeszítés nélkül puhák az ajkaim.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.