KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. március 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Lush KISS Ajakradír
Ár: 2000 , Eladó: dorccu
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvét/posta
pepuuss

2017. március 19.

szuper termék, nagyon puha lesz tőle a szám, igaz utána nekem egyből kell ajakbalzsamot kenni de a végeredmény csodás! az illata is isteni, az íze elég mű de ez legyen a legnagyobb baja

pepuuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

anitaanett

2017. március 15.

Egyszerűen imádom! ♡ Valóban rágógumi illata és íze van, sőt még a színe is olyan. Kíméletesen távolítja el az elhalt hámsejteket. Igazi Lush minőség. Aki sokallja az árát, az gondoljon arra, hogy természetes összetevőket tartalmaz és a kis kiszerelés ellenére nagyon sokági elég, mert kevés kell belőle.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Krisztikeee

2017. március 11.

Az illatát és az ízét imádom! ;) Viszont nekem vmiért kicsit nyűgös a kristálycukor miatt a radírozás.Nagyon "pereg" lefelé,mikor felteszem a számra és úgy is nehéz,ha összedörgölöm az ajkaim,vagy ha az ujjammal dörzsölgetem.
Igen...igen..sztem is meg lehet lenni nélküle.
Magamnak nem is fogom újra venni,viszont ajándéknak sztem tök jó! :)

Krisztikeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Igen...igen..sztem is meg lehet lenni nélküle.
Magamnak nem is fogom újra venni,viszont ajándéknak sztem tök jó! :)

kawaiichan

Korcsoport: < 18
2017. március 10.

Iszonyatosan finom illata van, alapból gyerekrágó fan vagyok.
Tényleg nagyon jól levakarja a szárazságot, de azért utána használok hidratáló cuccot még.
Le szoktam nyalni a számról, és ez tök praktikus, nap közepén is ha eszembe jut, nem kell lemosnom meg ilyenek.
Az íze is nagyon finom :'D
A legjobb pedig, hogy természetes összetevőket tartalmaz. ^^

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 10.

Iszonyatosan finom illata van, alapból gyerekrágó fan vagyok.
Az íze is nagyon finom :'D
A legjobb pedig, hogy természetes összetevőket tartalmaz. ^^

AgnesBor

2017. március 9.

Szerintem nagyszerű termék, bár lehet, hogy sokaknak tényleg totál felesleges. Annyian írtátok, hogy töredékéért össze lehet állítani ajakradírt. Ez teljesen igaz, de én elfelejtem, nincs rá időm, macerás. Ezt a terméket viszont nap mint nap használom. Rávesz arra, hogy használjam és pont ezért megéri az árát. (Ott van a fogkefe, de az meg nem tűnik higiénikusnak.) Viszont pont az illata lehetne egy kicsikét jobb.

AgnesBor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

neakardtudnihogyki

2017. március 8.

Imadom, annyira felesleges cucc, hogy néha elgondolkozok magamon és hogy a fizetésem nem egyenlő a kiadásaimmal 🤔 De ezzel szerintem majdnem mindenki így van...
Nagyon fincsi, van h le is nyalom a számról, és nagyon nagyon puhava teszi :-)
Jövőre a popcornosra csapok le...:-))))

neakardtudnihogyki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Nagyon fincsi, van h le is nyalom a számról, és nagyon nagyon puhava teszi :-)
Jövőre a popcornosra csapok le...:-))))

csicsenge

2017. február 15.

Nagyon szeretem, igazi csodaszer a télen kiszáradt ajkaknak. Isteni az illata és az íze is :D én akkor használom ha nagyon kicserepesedik az ajkam, ekkor naponta többször is, kicsit mintha olajos maradna utána a szám...:) rúzsozás előtt is hasznos, egyenletesebb lesz a végeredmény
Nálam abszolút nyerő
Kicsit drága, de nem fogy olyan gyorsan, így kifizetődő

csicsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Nálam abszolút nyerő
Kicsit drága, de nem fogy olyan gyorsan, így kifizetődő

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Eszmeletlenul finom ize van, az illatat a rozsaszinu gyerek fogkremekhez tudnam hasonlitani de ajak radirozas szempontjabol szamomra teljesen bevalt. Az arat dragallom de csak mint minden Lush termeket

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

hrvthl

2017. január 26.

Nagyon szeretem mert jol leradirozza es apolja az ajkaimat utana pedig meg meg is lehet enni. Ez a kedvenc reszem benne hiszen nem eleg, hogy hasznal, meg finom is :)

hrvthl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Captainblonde

2017. január 25.

Valóban szuper rózsaszín, rágógumi illata van, alkalmanként használom, és teszi szépen a dolgát, pompás sima, puha ajkakat eredményez!

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.