KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2011. március 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Krémmánia Kedvencek a -től
csicsenge

2017. február 15.

Nagyon szeretem, igazi csodaszer a télen kiszáradt ajkaknak. Isteni az illata és az íze is :D én akkor használom ha nagyon kicserepesedik az ajkam, ekkor naponta többször is, kicsit mintha olajos maradna utána a szám...:) rúzsozás előtt is hasznos, egyenletesebb lesz a végeredmény
Nálam abszolút nyerő
Kicsit drága, de nem fogy olyan gyorsan, így kifizetődő

csicsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Nálam abszolút nyerő
Kicsit drága, de nem fogy olyan gyorsan, így kifizetődő

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Eszmeletlenul finom ize van, az illatat a rozsaszinu gyerek fogkremekhez tudnam hasonlitani de ajak radirozas szempontjabol szamomra teljesen bevalt. Az arat dragallom de csak mint minden Lush termeket

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

hrvthl

2017. január 26.

Nagyon szeretem mert jol leradirozza es apolja az ajkaimat utana pedig meg meg is lehet enni. Ez a kedvenc reszem benne hiszen nem eleg, hogy hasznal, meg finom is :)

hrvthl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Captainblonde

2017. január 25.

Valóban szuper rózsaszín, rágógumi illata van, alkalmanként használom, és teszi szépen a dolgát, pompás sima, puha ajkakat eredményez!

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

fulepregi

2017. január 16.

Én egyszerűen imádom <3 minden nap használom, és nagyon puha lesz tőle a szám :) Ráadásul imádom az édes illatokat, ezért ez nálam a favorit :)

fulepregi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

snori

2017. január 10.

Nem olcsó, de nagyon kevés kell belőle egyszerre, így sokáig elég. Az illata nagyon jó, a szám puha lesz tőle, szépen előkészíti rúzsozáshoz. Nem nélkülözhetetlen termék, de főleg télen, nagyon jól jön. :)

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

FruzsinaHolba

2017. január 6.

Jól radíroz és az íze is nagyon jó :D

FruzsinaHolba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Jól radíroz és az íze is nagyon jó :D

Lia09

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Szerintem jól radíroz, az illata nekem annyira nem tetszik, de biztosan ki fogok próbálni más ízesítésűt is.

Lia09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

Norkacska

2016. december 21.

Nagyon jó. Finom, illatos, megenni való, néha néha már túl erős. Jól radíroz, ahogy látom jojoba olaj cukorral, színezékkel és ízzel. Szeretem.

Norkacska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

mautika

2016. november 30.

az ára kicsit borsos, de amúgy abszolút megéri. :) finom, rózsaszín, és teszi a dolgát :D nyáron vettem, nekem már a reggeli rutinom része, és még mindig majdnem tele van :)

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.