KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2018. április 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csencitu

2018. április 11.

Nagyon szeretem a Lush ajakradírjait, valóban puhítják az ajkakat és jól le is radírozza. Érdemes száraz helyen tárolni, hogy ne álljon össze, és nekem nagyon lassan fogy, elég kiadós kiszerelés. (Az illata és íze pedig mennyei, diétához egy kis bűnözés, mikor lenyalom :D)

csencitu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

thegirlwiththemostcake

2018. március 25.

igazabol a legjobb tulajdonsaga, hogy szorakoztato, mert klasszik rago ize van, amit radirozas utan lenyalogathatsz az ajkaidrol. Maskulonben teljesen felesleges, otthon is siman keszithetsz egy ugyanennyire hatekony ajakradirt: (jojoba vagy valamilyen mas) olaj+kristaly cukor es kesz is... sehogy nem er meg 2450 forintot, de egyszer persze ki lehet probalni :)

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

kittiboglarka

2018. március 21.

Nem rossz, de nem is kifejezetten jó. Íze tetszik, de ár-ertek arányban nagyon nem az igazi. Drága nagyon.

kittiboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

gaimanna

2018. március 15.

Nagyon sokáig elég, nekem tetszik az íze is, és miután leradírozom vele, nagyon puha a szám.
Féláron vettem meg egy szezonvégi akcióban, és mivel sokáig kitart, az árát sem tartom túlzónak. Klassz termék, öröm használni! :)

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

draculina

2018. március 12.

Szeretem ezt az ajakradírt, először is azért mert nagyon sokáig tart, ebből a szempontból az árát is megéri. Ezenkívül nagyon jó illata és íze van és nincsenek benne káros anyagok. Az ajkaimat meg szuperül leradírozza ami a fő szempont :)

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

dechertadel

Korcsoport: < 18
2018. március 1.

Nagyon finom, édeskés illata/íze van! Én minden nap este szoktam használni, és lefekvés előtt szedem le, és nagyon jól puhítja a számat, valamint az elhalt rétegeket is leszedi, mert miután használtam sosincs lerágni vagy lepiszkálni való réteg, ami nálam fontos szempont, mert hajlamos vagyok észrevétel nélkül sebesre tépdesni a számat. Nekem ebben is segít, és alapból nagyon jól működik. Akkor nem ajánlom, ha valaki nem szereti az ilyen nagyon cukros, vattacukor illatot/ízt, máskülönben nagyon ajánlom, megéri az árát!

dechertadel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 1.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2018. február 17.

En nagyon szeretem!
Sokan mondjak, hogy hazilag mez+cukor is teljesen tokeletes ajakradir de nekem ez a Lushos is teljesen jol bevalt. Nagyon szeretem ezt a ragogumis edeskes illatat es izet. Ebbol a fajtabol mar a 2. vagy a 3.tegelyemet fogyasztom illetve egy tegelyt elhasznaltam a karacsonyi kiadasbol is. Ha elfogy biztos, hogy ujra fogom venni!
Probaltam mar mas marka ajakradirjat is (Jeffree Star) de nekem eddig ez a Lushos tetszett a legjobban. Alapbol erzekeny borom van es ez alol az ajkaim sem kivetelek de ez a termek teljesen jol bevalt :)

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

En nagyon szeretem!

Tincs

2018. február 16.

Ajándékba kaptam, nem nagyon akar elfogyni. Valahogy nem veszem rá magam, hogy a számat radírozgassam, meg igazából sok eredményt sem látok. Az íze jó és aranyos a színe.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

BonnieKollar

2018. február 10.

Nem rossz, csajos dolog, de nem túl bonyolult. :D

BonnieKollar
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

Nem rossz, csajos dolog, de nem túl bonyolult. :D

messalinam

2018. február 4.

Nagyon cuki kis cucc,megfelelően radíroz,praktikus a kiszerelése és nagyon sokáig elég! Az illatát és az ízét is imádom! Nem mondom,hogy egy nélkülözhetetlen darab,de nálam feldobja picit az arcápolási rutint,szóval megéri beszerezni :)

messalinam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Hidratálók: Sucrose, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.