KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Mit látsz, ha a Holdra nézel? Van, aki egy arcot, van, aki egy sárkányt és olyanok is akadnak, akik egy nyulat. Ha lágy, simogatnivaló bőrre vágysz, ez a nyuszi a tökéletes választás. A méz fertőtlenít és hidratál, a rózsaolaj lágyít és tonizál, a kamilla- és körömvirágforrázat nyugtatja a bőrt. Egy csipetnyi gyengéd, lágy vanília és benzoégyanta gondoskodik a végtelen kényelemről, hogy boldog, tiszta bőrű nyuszi lehess."

Annabanna

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

Imádom, jó illatú/nyugtat/táplál/hidratál. Gazdaságos, nem kell belőle sok. Teljesen száraz/meleg kézzel kell összedörzsölni hogy krémes legyen

Annabanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Parapluie

Korcsoport: < 18
2018. június 30.

Nekem tetszett,jól hidratál, finom az illata. Én könnyen lemostam, csak annyit tettem hogy nagyjából leöblítettem, majd az arctörölközőmmel letöröltem a maradékot

Parapluie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 30.

mafalda

2018. június 15.

Túl erős ennek is az illata picit mint ha buggyant növény "szag" lenne XD Ez vhogy jobban szárította a bőröm mint a fomo, amúgy ezt is brutál nehéz lemosni, vagyis levakarni az arcbőrről...:D

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

nsofie

2018. március 29.

Azért jött velem haza, mert meguntam, hogy a friss arcpakolásokat képtelenség elhasználni lejárat előtt, ezek a zselések pedig tovább elállnak, és persze az illata is megfogott. A felvitelével semmi gondom nem volt, leszedni viszont nem éppen kellemes mutatvány, mivel kegyetlenül ragad az arcbőrömhöz. A hatásától se vagyok hátraesve, puhább lett az arcom, de ez kb. pár óráig tartott ki, aztán mintha nem is használtam volna. El fogom kenegetni, de nem hinném, hogy újraveszem, szerintem visszatérek a friss pakolásokhoz.

nsofie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

KatalinKelemen

2018. március 22.

Nagyon szeretem! Húsvéti nagybevásárlást tartottam a Lushnál, és az eladó lány ajándékként a kezembe nyomott egy egész dobozzal, mert szerinte tetszene nekem. Mondanom sem kell, hogy el voltam ájulva a gesztustól. Ami fontos, hogy nem szabad sokáig száradni hagyni, mert különben nehéz leszedni, de 6-8 perc után melegvizes törölközővel gond nélkül lejön.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

dkapas

2018. január 8.

Nagy Lush rajongó vagyok, emiatt kihagyhatatlan volt számomra ez a termék (is). Csodálkozom az eddigi kommenteken, én ma viszem vissza a terméket az üzletbe, ugyanis használhatatlan. Annyira kell nyúznom az arcbőröm, hogy le tudjam szedni, hogy biztos vagyok benne, hogy többet árt, mint használ. Úgy ragad az arcbőrhöz, mint egy közepes erősségű ragasztó. Mentségükre legyen mondva, ezt el is mondták a boltban, hogy "viszonylag nehéz" leszedni. Nos, ez a viszonylag nálam majdhogynem a lehetetlennel egyenlő. Viszont blokk hiányában is cserélik más, általam választott termékre, hiába használtam már, korrekt hozzáállás, gratulálok, Lush!

dkapas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

agirlhasnoname

2018. január 5.

Tökéletesen kiegyensúlyozott, hidratált arcbőr már egy használat után, és a hatás még sokáig eltart. Iszonyú finom púderes-vaníliás illata van. viszonylag kevés is elég belőle, igaz, picit bonyolult eldolgozni és leszedni, de a hatás kárpótol! Egyszer arcnyomkodás után tettem fel nyugtatás céljából, SEMMILYEN pirosság és nyomkodásra utaló nyom nem volt lemosáskor, pedig máskor mindig van.

agirlhasnoname
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

hennniii

2017. december 28.

Nagyon szeretem az állagát,illatát és a hatását. Telitalálat!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Nagyon szeretem az állagát,illatát és a hatását. Telitalálat!

Izabel

2017. december 8.

Ha bemegyek egy LUSH boltba, tuti, hogy nem tudom megállni, hogy ne hozzak magammal valamit az eredeti céltárgyon kívül. Így ugrott bele a kosárkámba ez a zselés arcpakolás, aminek - nyuszimániás lévén - már a nevébe is rögtön beleszerettem :D Hajmosás közben szoktam használni: megtisztítom az arcbőröm, szárazra törlöm, felkenem a maszkot és addig fent hagyom, amíg a sampon és a hajpakolás teszi a dolgát; így viszonylag gyakran használom, szereti is a bőröm :) és az orrom is, én is szívesen viselném akár parfümként is! Elképzelhetőnek tartom az újravételt, s a többi zselés arcpakolást is szívesen kipróbálnám.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

gugan16

2017. december 5.

Az Oatifix helyett szerettem volna másik alternatívát, mert bár imádom, de mivel friss pakolás, ezért hamar el kell használni, és így kicsit drága. Ennek kellemes az illata és jól hidratál, sokáig elég és tetszik a zselés állaga. Az Oatifix marad a nagy kedvenc, de ha valakinek nem extrán száraz a bőre, akkor a Bunny Moon akár jobb választás is lehet. Szerintem újra fogom venni, mert jobban megéri és összességében jó termék.

gugan16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Antioxidánsok: Rosa Centifolia Flower Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Glycerin

Kaolin 0 0

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.