KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   90g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   90g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egy régi (és valljuk be, kissé furcsa) brit játék szerint ha az állad alá szorítasz egy boglárkavirágot és az sárgán ragyogni kezd...szereted a vajat. Mindenesetre ezt a vidám fürdőbombát nem kell magadhoz szorítanod, hogy tudd, imádsz fürdeni. Dobd a pezsgő ínyencséget a kádba és engedd be a napsütést a fürdőszobába. A citromillatú mirtusz, a bizsergető lime és a vidám neroli garantáltan mosolyt fakaszt."

ramici

2018. március 13.

Oda vagyok a Lush-fürdőbombákért, de ez valahogy annyira nem nyerte el a tetszésem. Az illata nagyon üdítő,friss és intenzív citrusos illat. Szép kis szárított virágok vannak benne, nagyon kis egyszerű letisztult. A vízben én viszont többet vártam volna tőle. Semmi extra, és sajnos nem is lett olyan puha utána a bőröm mint más fürdőbomba után.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

orsi0210

2018. február 27.

Finom, citrusos illatú fürdőbomba. Nem szárított, de mégsem éreztem olyan különlegesnek. Egyszeri kipróbálást megért.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

kritta

2017. október 27.

Ahogy a kezembe vettem a terméket egy nagyon intenzív citrus illatot éreztem, ez volt az első benyomásom.

Ezt követően a színe fogott meg. Biztos voltam benne, hogy így ősszel valami igazán sárgásan ragyogó színt szeretnék kipróbálni.

A szín mellett feltűnt, hogy valamilyen, első ránézésre szárított virágszirom került a fürdőbombára. Azonban ezt elsőre nem sikerült beazonosítanom, levendulára hajazott, de szinte biztos voltam benne, hogy nem levendula, mivel annak túl intenzív lenne az illata egy másik erős illat mellé.

Ezért segítségül hívtam a termék leírását, mert egyszerűen nem jöttem rá, hogy milyen virágszirom lehet.

A kékes szín, mint kiderült stimmelt, de valóban nem levendula volt, hanem kék búzavirág. Érdekes választás, még nem találkoztam más terméknél ezzel az egyszerű kis virággal.

Erre van egy angol játék is, ahogy az oldalon is olvasható:

"ha az állad alá szorítasz egy boglárkavirágot és az sárgán ragyogni kezd...szereted a vajat."

Az összefüggést nem igazán értem, de ettől függetlenül a szín és az illat alapján egyelőre tökéletes választásnak tűnt ez a termék.

Kibontás után az illat csak még intenzívebb és érdekesebb lett, a fürdőszoba szinte megtelt az illattal.

Ezt követően bedobtam a vízbe.
Viszonylag gyorsan elpezsgett, felszabadítva a kis szirmokat, amik a felszínen maradtak. Nagyon kellemes élmény volt a fürdőzés ebben a pompás színű vízben.

kritta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Erre van egy angol játék is, ahogy az oldalon is olvasható:

Ezt követően bedobtam a vízbe.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!