KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Samponok

"Hozd nagyszerű formába a hajad ezzel a kímélő samponnal, mely ideális a festett hajra. A kávé és a henna extra csillogást ad, így ez a sampon nagyszerű választás azok számára, akiknek sötét árnyalatú vagy vörös a hajuk.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

BlindedByLipstick

2016. augusztus 24.

Hennázott hajra vettem, színmegőrzés céljából, és ha csak ez alapján adnám a csillagot, megkapná a maximális 5-öt. Minimálisan kopott a szín, hetekkel a festés után is csillog-villog a hajam, és az illata is nagyszerű... DE. Alig habzik, percekig kell dörzsölni a korongot, hogy normálisan hajat tudjak mosni, emiatt sokkal gyorsabban fogy. Az apró szemcsék is rendszeresen a hajszálaim közé ragadnak, onnan pedig a fésűmbe. A mai hajmosásnál pedig szimplán kettétört a kezemben, viszont annyira laza a szerkezete a samponnak, hogy golyóvá tudtam gyúrni, aztán kilapítani, hogy megmaradjon a korongos alakja. Sampongyurma a zuhany alatt, érdekes volt. :D 3*-gal egyezzünk ki, Lush. :S

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

diahlin

2016. március 31.

Nemrég vettem egy komplett Lush hajápolási csomagot, mert nagyon megszerettem más termékeiket. Azóta nem nyűg a hajmosás, hanem alig várom, hogy eljöjjön a napja. Annyi illat marad a hajamon, hogy az döbbenet. Imádom. Először nem tudtam elképzelni, hogy ez a sampon valaha felhabzik, de eddig elég meggyőző: jól tisztít, finom az illata, és szerintem már nem a szétesős szállítmányból van, mert nagyon jól tartja magát, pedig többször is használtam. A hajszínnel szerintem nem csinál semmit, de nem is ezért vettem. Egyelőre odáig vagyok...

UP: kicsit alábbhagyott a lelkesedésem a végére, mert egy idő után nem habzott jól. Nagyon sokáig kellett dörzsölni vele a hajamat, így a vártnál jóval gyorsabban, az ígért 80 helyett 30–35 hajmosás után, 2 hónap alatt elfogyott.Ez volt az egyik oka annak, hogy nem vettem újra, a másik meg az, hogy csak rendelni lehet: a házhozszállítást nem választom, mert akkor elveszik az élmény, hogy szagolgatom és próbálgatom a cuccokat az üzletben, boltban átvenni meg csak ott lehet, ahol nem esik útba, viszont 3 napon belül érte kell menni.

diahlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

szosziniki

2015. november 23.

Nekem is hennázott a hajam ezért vettem meg ezt a sampont. Kezdetben nagyon tetszett a hatása és az illata is..ami igazából még most is, VISZONT. A fejbőröm nagyon nem bírja, elöl középen elkezdett hámlani tőle, nagyon kiszárította ez a sampon. Csalódott vagyok, mert soha semmi baja nem volt a fejbőrömnek, de ettől tropára ment. :(
Lehet próbálkozom még vele úgy, hogy csak ritkán használom valami mással felváltva..de nem tudom.. nem az igazi így sajna. =/
A fejbőr miatt -1 *

szosziniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

A fejbőr miatt -1 *

wasp

2015. november 12.

2015. október 11.
A Lush hennájával festem a hajam, azért vettem meg, hogy hátha ez színkímélőbb, mint a New. Az illata meglehetősen markáns, rám is parancsoltak, hogy ha a fürdőben akarom tartani, tegyem rá a dobozára a fedőt. :D A hatása oké, viszont ami miatt le kell vonnom pontot, az az, hogy kb. két hete használtam, tehát gyakorlatilag még alig hiányzott belőle, mikor egyszerűen szétmállott a kezemben. Annyira meglepődtem, hogy majdnem elejtettem az egészet a kádba, mivel ilyen a Newnál sosem fordult elő. Emiatt el is ment a kedvem az egésztől, hogy vacakoljak hajmosásnál, hogy a morzsákat habosítgassam a tenyeremben, így végül nem tudnám megmondani, hogy mit csinál a hennával, meg a hajam színével. Ha kipuffogtam magam, lehet, hogy újból megpróbálkozom vele....

Update, 11.12.
Elmentem megvenni az újabb darab New korongomat, ami nagyon jól bevált, de azért piszkálta a csőrömet, hogy ilyen gyalázatos véget ért a Copperheadem, ezért megjegyeztem az eladónak, hogy bár hennázott a hajam, nem merek egy újabb Copperheadre beruházni, mert alig kezdtem el használni, morzsákra mállott és akkor a lány közölte, hogy igen, nagyon sajnálja, de kaptak egy olyan szállítmányt, amiben vacak Ch. korongok érkeztek és elnézést stb. Szóval emiatt esett szét. Rossz kör volt nekik, azért illett volna visszahívni az árut, nem is mertem venni most se. Ez már valószínűleg így is marad.. Ettől függetlenül a kipróbált és bevált termékeiket nem fogom hanyagolni, csak sosem jó, ha az emberben elültetik a gyanakvást a cuccaik iránt. :) Egyébként a maradék (meglehetősen nagy darab) Copperheademet ki is dobtam. -1 csillag.

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 12.

Update, 11.12.

ency091

2015. október 19.

Vörösre festem a hajam, de sajnos zsírosodik hamar, így jött az ötlet hogy a szappan formátum dobna egyet a tisztaságérzeten, mert a krémes samponok szinte nem is habzottak elsőre. Balzsam kell utána, mint minden után amiben nincs szilikon, de nagyon jó, már páromnak is ezzel mostam a haját, övé még jobban zsírosodik, és bejött *.*

2015.10.19. Zsírosodik tőle hamar a hajam :( és lehet túl sok féle olaj van benne, de nem szereti a fejbőröm :( levonok 2 csillagot

ency091
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Natalka

2015. október 11.

Elhasználtam egyet, bár nem volt nehéz...
Azzal a szent meggyőződéssel vettem, mint az előzőt, a New Hair-t: ó, ez is biztos elég lesz fél évig.
Aha.
Egy hónapig.
Se.
Szétesett. Darabjaira hullott szét, a reményekkel teli kis szívemmel együtt, h sokáig fényes és nagyszerű formában lesz a frizurám.
Ha ez a "kis" szépséghibája nem volna, még jó is lenne.

Natalka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Elhasználtam egyet, bár nem volt nehéz...
Aha.
Egy hónapig.
Se.
Ha ez a "kis" szépséghibája nem volna, még jó is lenne.

Myrkky

2015. július 29.

Nálam kedvenccé nőtte ki magát. Mikor megvásároltam, nem kedveltem. Úgy éreztem, viszket tőle a fejem és hamar zsírosodik a hajam. De aztán adtam még neki esélyt, és valahogy bevált. Nekem tetszik a szilád formula. Jól tisztít, és fényessé varázsolja a hennázott hajamat, persze valamilyen balzsamot mindig használok hozzá.

Myrkky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

dettiii

2015. július 4.

Jó sampon, finom az illata. Nehezen habzik, úgy különösebben semmit nem csinál a hajammal. Jól tisztít.

dettiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Ann S

2015. január 13.

Végre egy sampon a Lushnál, ami a hennázott hajra találtak ki! Az első benyomásom alapján 4 csillagot adok a samponnak. Nagyon finom illata van, jól tisztít, sokáig elég és praktikus. Hiányolom, hogy nem hidratál, emiatt nem kap max. pontot.

Ann S
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Emolliensek: Coriander Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Limonene, Linalool

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.