KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisholgy18, az összetevőket feltöltötte: zsannasko, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

Kókuszos-vaníliás kondicionáló sampon. Ez a kókuszban dúsgazdag sampon megrendszabályozza a vastag, göndör hajszálakat: puhává, fénylővé és simává varázsolja őket. A samponba 15% szárított kókuszt kevertek, mert remekül hidratál, s erre a hajszálakkal sűrűn benőtt fejbőrnek nagy szüksége van. A kókuszolaj nagyszerű lágyító hatással bír, így valóban puhává teszi a hajat. A mélységi hidratálást olyan összetevők biztosítják, mint a kakaóvaj, sheavaj, valamint a jojoba- és az olívaolaj. Mindezek az anyagok a haj kunkorodása ellen hatnak, mert puhábbá és súlyosabbá teszik a hajszálakat, elsimítják felszínüket és megszüntetik érdes tapintásukat. A Lush-ra jellemző újítás, hogy vegyi üzemben előállított polimerek helyett friss falusi tojást kevertek a samponba, hiszen ez is épp olyan jól kondicionál. Van még benne citrom, mely fényessé teszi a hajat, valamint papaja is, ami a természetes enzimatikus tisztítást végzi. Nem tartalmaz parabent, azaz mikróba-ellenes vegyi anyagot.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AlmásiKriszta

2017. október 31.

Az illata isteni és hogy napok múlva is érezni, azt külön szeretem. Eleinte én is többet használtam, mert nem tudtam, hogy mennyit tegyek és hiányzott a habzás is, de utána rájöttem, hogy hogyan kell használni és így már oké. A hatás is nagyon jó, puha, lágy a hajam tőle. Ami miatt csak négy csillag az a kókuszreszelék, mert azt tényleg nehéz kimosni, ráadásul nagyon sok van benne, így viszont az ár-érték arány nem jó, mert mint összetevő kétlem, hogy valamit tenne hozzá.

AlmásiKriszta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 31.

beautygirl80

2017. október 21.

Az én hajammal csodát tett! Mintában kaptam először és nagyon nagy meglepetés volt, hogy milyen jót tett a göndör hajammal! Iszonyú puha és könnyen kezelhető tőle a hajam!

beautygirl80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

kandi1

2017. július 3.

Számomra rémálom volt ez a sampon. Fél dobozzal kentem a hajamra, mire habzani kezdett. És a kókusz darabkák..... Felejtős!

kandi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

mliptak

2017. május 24.

Kellett pár használat mire sikerült rájönnöm, hogy tudom a megfelelően kezelni. Egy keveset szoktam a kezembe venni és utána vízzel "habosítom" amennyire engedi, majd így dolgozom bele a hajtöveimbe. Nem habzik úgy, mint más samponok, de engem ez mondjuk nem zavar, sőt. Viszonylag keveset használok belőle, így egy jó darabig elég lesz szerintem. Nekem kicsit sok ez a kókusz illat, de kimosás után nem annyira érzem a hajamban, így ez elhanyagolható részemről. Én szépen ki tudom mosni a göndör hajamból, nem szokott utána benne maradni semmilyen kókuszdarabka. Jó egy hétig bírja mosás nélkül a hajam, nem lesz sem zsíros, sem korpás, semmi. Mivel én a hajvégeimet minden este olajozom, így ezt a részét nem tudom mennyire tartaná karban csak így magában + balzsam.

mliptak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

lara2

2017. január 16.

Nem szeretem. Az állaga számomra borzalmas, a kókuszreszeléket nehezen lehet a göndör fürtökből kimosni. Pozitívum, hogy puhává teszi a hajamat és megfelelően tisztít, de ár-érték arányban nem éri meg...

lara2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Szandra0724

2016. november 11.

A vélemények alapján vettem még félgöndör száraz hajamra. Nagyon körülményes a használata, alig habzik, egy csomót kell felhasználni belőle mire bekenem vele az egész területet. A kókuszdarabokat nehéz kimosni a hajamból és rendszeresen marad benne még, ami kb mintha korpás lennék úgy potyog ki a hajamból. Az illata nekem nem tetszik, a kókusz okés lenne de ez a mézes beütés nekem kellemetlen. Pozitív hogy nem viszket tőle a fejbőröm, mert nagyon sok sampontól igen. Sajnos baromi drága, szerintem nem ér ennyit, nem fogok venni belőle többet ha ez elfogy.

Szandra0724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

crazycatlady

2016. október 16.

Immár lassan egy éve szinte csak ezzel mosok hajat. Dús, erős, göndör hajammal igazi csodát tett. Imádom az illatát is, és számomra a kókuszdarabok kiszedése sem jelent gondot. Rádásul a hajam 5-6 napig kibírja mosás nélkül vele, míg más drogériás termékékkel 3 nap után szörnyű volt. Soha többé nem akarok mással hajat mosni! Sugar daddy'o szilárdbalzsammal nyerő páros nálam. :)

crazycatlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

biankax

2016. szeptember 5.

Csak mintát kaptam a termékből de egyből elvarázsolt.Az illata engem a gyerekkoromra nyári meleg estéire emlékeztet ,erős kòkuszos mézes vaníliás bár méz nincs benne.
Engem a kòkusz darabkák sem zavartak bár a lefolyò nem szerette őket.Kissé nehezen habzik fel de végül a göndörkés dùs hajamat puhává tette ,az érzékeny fejbőrömön sem okozott irritáciòt és nem zsírosodott hamarabb a hajam.Az 5000 Ft-ot kicsit sokallom ,bár a mennyiséget tekintve megéri rá beruházni!

biankax
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 5.

laravarga

2016. február 28.

Másodjára veszem a terméket, dús, hosszú hajamat puhává és rendezettebbé tette.:) Az egy csillagot a használata(mindenre emlékeztet csak samponra nem) és a kókuszdarabok miatt vontam le, mert szörnyen idegesítőek. Utálom miatta a hajmosást, alig tudom rávenni magam, de az eredmény magáért beszél, tehát számomra megéri 'szenvedni'..:)

laravarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

apokrif

2016. február 23.

Feldob, mikor meglátom a kád szélén, a nevéről mindig a "wibbly wobbly timey wimey" jut eszembe. :D
Tényleg nagyon jót tett a hajamnak, puhított, de nem nehezített, az illata viszont nagyon erős, ami már kevésbé villanyoz fel, de annyi baj legyen. Ami miatt levonok egy pontot, az a kókuszreszelék, ami kb. a sampon harmadát is simán kiteszi, és kétlem, hogy bármire jó lenne azon kívül hogy kitölti a helyet és beleragad a hajamba. Ezt ajándékba kaptam, magamnak megvenni biztos nem fogom.

apokrif
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Lanolin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Egg

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.