KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1990 Ft, 3950 Ft, 6190 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2017. április 24.

Ár:   1990 Ft, 3950 Ft, 6190 Ft
Kiszerelés:   100g, 250g és 500g
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Cynthia Sylvia Stout egy versben szereplő rettentően rossz kislányról kapta a nevét (Sarah Cynthia Sylvia Stout, aki nem akarta kivinni a szemetet). A névválasztásnak két oka volt. Egyrészt, mert testes barna sör az egyik alapanyaga, ami egyébként kitűnő hajkondicionáló és fénylővé teszi a hajat. Másrészt, mert megszelidíti a rakoncátlan hajat. Úgy száz évvel ezelőtt rengeteg ember mosta göndör haját sörrel. A testes sör tele van proteinekkel, de a Lush élesztőt is ad a Cynthiához nyugtató hatása miatt, és mert dússá varázsolja a hajat. Tartalmaz még egész citrom (persze kifacsarva), hogy gyönyörűen fénylő legyen a haj.

mafalda

2018. december 23.

Sajnálom h olyan picuri mintát kaptam a rendelésemhez hogy kevernem kellett egy másik samponnal h elég legyen. Viszont az illata brutál erős virág illat. ☺⚘🌷🌹🥀🌺🌼🌻🌸💐🏵💮
Kap 3 *-ot mert így nem tudom ténylegesen értékelni, mindenesetre az érdeklődésemet még inkább felkeltette, irány a bolt.😝

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Prifer

2018. augusztus 1.

Nálam a lushnál a tengeri sós shampon vált csak be, úgy érzem, hogy hiába használom (plusz hozzá a kondicionálót) akkor is olyan száraz a hajam.

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Black Fairy

2018. április 18.

Az illata kellemes, de szerencsére nem túl tartós (előző sörsamponommal következő hajmosásig olyan szagom volt, mint akit leöntöttek sörrel véletlenül xD). Én szoktam hajkondícionálót használni, minden után (elég erőteljesen szőkített csaknem fekete hajam van...), viszont anélkül se tesz károkat, nem szárít, nem gubancol...A hajam zsírosságán nem változtat, két-három naponta mostam hajat előtte is és ezzel is, tehát se nem zsírosít pluszba, se nem tolja ki a hajmosás idejét. A hajfestéket nem vettem észre, hogy bántaná (vannak samponok, amik szinte "lemossák" a hajfestéket), de nem is járul hozzá, hogy tartósabb legyen - persze, erre nem is számítottam, de talán festett hajra érdemesebb egy színvédő sampont venni.

Egyébként a hajamnak nagyon jó állaga lesz, könnyen kezelhetővé válik, és nagyon szép fényes is marad.
Mivel jobb szeretem, ha a hajfestésemhez ad valamit a sampon, nem tudom csodaszernek nevezni, de színezetlen hajon lehet az...Azért elégedett vagyok vele így is. :D

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

gpok

2017. október 31.

Az ár érték arány szerintem nem megfelelő. Az illata nálam másnap reggelig tart kábé. Semmi különös. Egyszer befizettem rá, legközelebb nem teszem.

gpok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Emeseberes

2017. október 1.

Imádom az illatát, olyan varázslatos számomra. A hajam erőteljesen zsírosodik felül, lent baromi száraz. Nem lett tőle kevésbé zsírosabb a hajam, a hajvégeimre pedig kondicionálót használok. Viszont olyan fényt ad a hajamnak, mint semmi más. Újra fogom venni szerintem. :)

(Ha valaki száraznak érzi a haját a Lushos samponok után, az azért van, mert nincs bennük szilikon.)

Emeseberes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

darinka

2017. január 7.

Nekem bavált és imádom az illatát is:) nekem citrusos illatra emlékeztet, nem alkoholra. A hajat fényessé varázsolja, egy mosással is tökéletes. Sajnos hamar zsírosodik a hajam és ezen nem segített de így is nagyon jó, és sokáog elég:) ára kissé húzós de ameddig jó és amilyen, szerintem megérte:)

darinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

dessy

2015. június 13.

Nekem bevált. igaz az illata nem a legjobb, sőt... olyan erjesztett szaga van számomra, de jól habzik és tisztít is. Az ára meg nem vészes a többi samponjukhoz képest.

dessy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

Szozs

2014. november 25.

Erős illata van, van hogy 2-3 nap múlva is érzi az ember, de aznap és másnap ha valaki közel hajol már érzi. Van akinek, kellemes van akinek nem. Zsíros hajra nagyon jó, mióta mást használok (na hát nem épp baráti az ára, bár megéri) azóta sírom vissza ezt a terméket.

Szozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 25.

hanna

2014. november 24.

Mennyei erős illata van, nagyon jól tisztít és fényesít. Az illat később is a hajban marad, amit én személy szerint kedvelek. Göndör száraz hajamra használtam nagyon sokáig, ezt a Lush terméket tényleg jó szívvel ajánlom fürtös sorstársaimnak.
UPDATE: Megint megvettem, nem tudom 3 év alatt mi változott, de a hajam a samponozás után nem lágyabb, hanem egész fura kemény és rossz tapintású.Ezért szomorúan , de levonok 2 csillagot.

hanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

Ann S

2014. november 21.

Kissé szárít, ha heti egy alkalomnál többször használom, de ez más Lush samponokról is elmondható. Ennek ellenére szeretem, mert jól tisztít és szép fényt ad a hajamnak.

Ann S
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Yeast Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Sör. A kozmetikumokban hajkondícionáló összetevő, így a sörrel, mint kozmetikai összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.