KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2490 Ft és 4290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   70g és 150g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. július 11.

Ár:   2490 Ft és 4290 Ft
Kiszerelés:   70g és 150g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Szappanok

A Lush feltalálói egy kedvelt édesség, az ínycsiklandó összetevőkkel teli epres pillecukor stílusában alkották meg ezt a csodás, könnyű, selmyes és bohókás borotvahabot, mely a test bármely részét segít simává varázsolni.

Vegetáriánusok is használhatják.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Black Fairy

2017. augusztus 29.

Mintám volt, két teljes borotválkozásra - és egy dupla kar borotválkozásra - volt elég...
Nem habzik...igen, felkészített rá az eladó...
Gyakran kell öblíteni a borotvát, mert beleragad...igen erre is felkészített, egyébként ott van az oldalon is...
Nagyon szépen puhítja a bőrt, a borotválkozás igazán egyszerű lesz tőle, hidratál, nekem tökéletesen bevált, egyedül az illatát nem kedvelem annyira - olyan virágos.

Egyébként szörnyen allergiás vagyok az eperre, és ki is ütötte rendesen a bőrömet ez a termék - a borotvával - szóval nem fogom megvenni a teljes kiszerelést, de azoknak, akiknek nincs ilyen gondjuk, nyugodt szívvel javaslom, nekem nagyon bevált...(Az eper a kedvenc gyümölcsöm, ezért vettem meg...és igen, tisztában voltam vele, hogy allergiás vagyok rá, és nagyjából ilyesmi reakcióra számítottam a bőrömtől is, de muszáj volt kipróbálnom. xD)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Nem habzik...igen, felkészített rá az eladó...

mafalda

2017. április 19.

Mintát kaptam hááát nem győzött meg, és az epret sem éreztem ki az illatából...

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Mintát kaptam hááát nem győzött meg, és az epret sem éreztem ki az illatából...

kecskesszuszu17

2017. január 16.

Nemrég szereztem be, leárazva, és számomra annyira nem jött be. Bár puha lesz tőle a bőröm, de annyira nem szerettem meg, hogy borotválkozás közben nagyon tapadós érzetet hagy, és ezért rendesen szőrteleníteni sem könnyű, mivel a borotvámon van egy gumis csík. És úgy tapasztaltam, hogy gyakori használatnál jobban működik, a hosszú szőrszálakkal nem boldogul igazán. Az illata nem rossz, de arra számítottam, hogy epresebb lesz.
Összességében nem volt, féláron, amiért vettem megérte, de a teljes árát biztosan nem adnám érte.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

RitaL

2016. július 20.

Mi csak ezt használjuk az összes borotválandó testrészünk borotválására, amióta megjelent (2 éve? nem is tudom), és nekünk remekül bevált. Drága, de nincsenek kis piros pöttyök meg vérző pórusok. Ajánlom.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

cirkulacio

2016. január 7.

Fuu ez az illat!!! A borotva szépen siklik vele,a bőröm puhább , kevésbé száraz.

cirkulacio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Klara79

2015. április 21.

A kisebb kiszerelesut vettem, es nekem bevalt, nem kell belole sok, tenyleg kicsit nehez eloszlatni, de szeretem a kremes es nem habzo allagat. Az illata es az osszetetele pedig figyelemre meltoan jo. Sokaig eleg, kiados. Nem kell utana testapolo es kremszappankent is szoktam neha hasznalni. Egyetlen hatranya, hogy draga....

Klara79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

encimokus

2015. április 13.

Januárban vettem fél áron, de igazából ennyit sem ér. Tipikus van, de minek kategória. Finom az illata, de nehéz eloszlatni a bőrön. Habzást nem kell tőle várni, ez egy krém. A borotvát nem tömíti el, ez még talán pozitívum

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 13.

rocknrose

2015. április 10.

Nővéremtől kaptam karácsonyra, így az árát illetőleg nem tudok pontozni. A termék valóban jó, teszi a dolgát és kellemes az epres illata. Viszont tényleg egy kicsit nehéz eloszlatni és valóban nem habosodik, de ettől függetlenül működik.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

risaedla

2014. szeptember 20.

Annyira finom az illata, hogy legszívesebben megenném :) Használni is kellemes, jobban tetszik mint a krémesebb állagúak (ambrosia és dirty) amik eltömítették a borotvát, viszont azok valóban hidratálták a bőrünket (én is és barátom is használjuk őket). Nem hiszem hogy újra fogjuk venni, de örömel használjuk el ami van :)

risaedla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

gothmarypoppins

2014. július 17.

Állagra krémesebb, mint a Dirty, (elég gyakran csentem pároméból :D), de azért még lehet kenni, vajkrém-szerű zsírosságra is. Nem habosodik, picit nehéz eloszlatni.
Erőssége, hogy egyáltalán nem szárít, sőt! Testápoló nem is kellett utána, annyira puha lett a bőröm.
Hátrányai, hogy nehéz kipucolni utána a pengét, pont az olajos-zsíros tápláló dolgok miatt.
Ugyanez a hatás elérhető egy tusfürdő-testápoló kombinációval is, ráadásul olcsóbbért, már ha nem Lush-tól vesszük. Mostanában nagyon elszálltak az áraikkal, pedig szeretem a termékeiket. :(

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Nem szabványos INCI név. Jelemtése: cukornád szirup.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.