KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: agica1989, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"A gőztablettát rózsakivonattal készítettük, ami nyugtatja a bőrt és csökkenti a kivörösödést. A kék kamillaolaj igazán gyengéd a bőrhöz, a teafafőzetet pedig antibakteriális tulajdonságai miatt kevertük hozzá. A gőztablettát bárki használhatja, de különösen az érzékeny, száraz bőr esetében ér el csodálatos eredményeket. Egy tál forró vízbe dobva a tabletta pezsegni kezd, a felszálló gőz pedig megnyitja a pórusokat, hogy a bőröd könnyen felszívhassa a mesés illóolajokat."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsannus

2016. július 20.

Csak pozitív tapasztalataim vannak. Gőzölés után szinte babapopsi puha az arcom tőle, és az illatát is szeretem. Irritációt nem okozott. Ajánlani tudom csak! Utána eu de roma arcpermet és kész is a kényeztetés!

Zsannus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

haminda

2013. február 11.

Rendszeresen gőzölöm az arcomat, általában kamillavirágzatot vagy levendulát szoktam szórni a vízbe. Rábukkantam a múltkor erre a tablettára, megvettem és nem bántam meg. Az illatát először erősnek éreztem, de után már nagyon kellemes volt. A gőzölés után finom, puha lett az arcom. Nem okozott irritációt, pedig érzékeny vagyok az olajokra. Azt hiszem jövő héten beszerzek még pár darabot belőle.

haminda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!