KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica1989, Módosítva: 2013. január 15.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gondosan kikevert illóolajelegy a testnek és a léleknek, könnyen használható pasztillába zárva. Gőzöld tisztává arcod, miközben beszívod a hangulatvarázsló illóolajok páráját.

A Dream Steamben ugyanaz az olajkeverék van, mint a Dream Creamben. A teafa olaja antibakteriális hatású, a rózsakivonat pedig enyhíti a bőr kipirosodását. Amíg ezek az olajok a bőrödet kényeztetik, a kamilla és a levendula ellazít és megnyugtatja a lelked.

A legtöbb arctonik nem más, mint tartósítószeres víz, amelybe a pórusokra ható bőrösszehúzó anyagokat kevertek. A mi tonikjaink ennél finomabban működnek, ami azt jelenti, hogy minden agresszív összetevő nélkül átgőzölheted az arcod.

A toniktabletták nem tartalmaznak tartósítószert és nincs szükség hozzájuk csomagolóanyagra, s ez jó neked is, és a környezetnek is.

Használata: Dobd a tablettát egy tál meleg (40-50˚C) vízbe, boríts egy törülközőt a fejed köré, és a tál fölé hajolva gőzöld az arcodat. Ha végeztél, márts a vízbe egy vattakorongot, és töröld át vele az arcbőröd.

* Illóolajok természetes formában tartalmazzák.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsannus

2016. július 20.

Csak pozitív tapasztalataim vannak. Gőzölés után szinte babapopsi puha az arcom tőle, és az illatát is szeretem. Irritációt nem okozott. Ajánlani tudom csak! Utána eu de roma arcpermet és kész is a kényeztetés!

Zsannus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

haminda

2013. február 11.

Rendszeresen gőzölöm az arcomat, általában kamillavirágzatot vagy levendulát szoktam szórni a vízbe. Rábukkantam a múltkor erre a tablettára, megvettem és nem bántam meg. Az illatát először erősnek éreztem, de után már nagyon kellemes volt. A gőzölés után finom, puha lett az arcom. Nem okozott irritációt, pedig érzékeny vagyok az olajokra. Azt hiszem jövő héten beszerzek még pár darabot belőle.

haminda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.