KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haminda, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Csobb! Patt! Sss-sssz-sss! Bumm! Hajíts egy cukros-almás-fahéjas illatú Fizzbangert a fürdővizedbe, és álmélkodj, ahogyan az egyszer erre, egyszer arra kilövellő, sárga és kék habzó színcsíkok örvényleni kezdenek, majd zöld áramlatokká keverednek össze. Olyan az egész, mint egy forgó tűzkerék a kádban – a pattogós cukor még a színpetárdák ropogásának hangját is felidézi. A fahéjlevél- és keserűnarancs-olaj élénkíti a vérkeringést, ellazítja a fáradt izmokat és megnyugtatja az elmét. Ünnepi tűzijáték a fürdőszobában!"

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

grd39

2017. szeptember 24.

Sajnálom, hogy elmegy... :(
Nagyon szerettem az illatát, úgy emlékeztet valamire, de nem tudom pontosan elhelyezni...
Egyébként a színét is imádtam, szép világos zöld lett tőle a víz.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Sajnálom, hogy elmegy... :(
Egyébként a színét is imádtam, szép világos zöld lett tőle a víz.

eszti87

2017. június 28.

Rengeteg fürdőbombát próbáltam már a Lush-tól, de ezzel a termékkel volt a legizgalmasabb a fürdés :D
Egyrészt, pattógos cukor...! :D Aztán, a víz átvált neonzöldre, a végén pedig egy kis üzenet is előbújik a golyóból, szóval elég szórakoztató a dolog.
Az illata nagyon finom, hidratáló hatást is éreztem rajta, de azért kellett utána a testápoló.

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Izabel

2017. június 25.

A Silky Underwear-ért és a Sugar Scrab-ért ugrottam be a Lush-ba, de végül egy fürdőgolyónak is jönnie kellett :D Az üzletben a vidám színe és az illata fogott meg. A fürdővizet szép színesre festi, az illata még sokáig érződött a bőrömön. A pattogós cukorkának meg külön örültem! Mindent tud, amit egy fürdőgolyótól elvárok :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Norih

2016. január 22.

A uzletben az illata fogott meg igazan! Nagyon kellemes edes illat. Szep sargas zoldes lesz tole a viz,es a robbano cukorka az elejen nagyon jo,tok jo ahogy pattog. Egy nagyon kellemes furdozest nyujt,ellazit egy hosszu nap utan,mindenkinek ajanlom,nekem a viz szine annyira nem tetszik,de az illata tenyleg nagyon kellemes. A papirral azt hittem,hogy valami meglepi kupon lesz,de sajnos akkor ezek szerint mindenki talalt benne. Kellemes!!

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 22.

reku0304

2016. január 7.

Ez volt az első fürdőbombám a LUSH-tól.
Édes, almás pite illata van, ami sokáig megmarad a bőrön. A pezsgését öröm volt nézni, de a kis cetli benne nem túl praktikus, mert abszolút szétázott.
Mindenkinek ajánlom, mert jól hidratál és az egész lakásban érződni fog az illata! :)

reku0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 7.

Ez volt az első fürdőbombám a LUSH-tól.

profectuscat

2016. január 2.

Nem annyira olajos, zsíros a bőröm tőle (mint pl a Bomb Cosmeticses fürdőfagyiktól), az illata is jó volt. Tetszett, hogy a belseje zöld volt, mintha töltött piskótából kifolyt volna a töltelék - :D -. Ha nem veszem észre a kád alján a papírt, akkor úgy semmi, fölösleges. - egy fiú véleménye :D Én, mint párja nem szeretek kádfürdőzni, ezért megvettem neki ezt, mert jól hangzott ez a robbanó papír darabka :)

profectuscat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

2014. november 9.

Az illata szerintem egyáltalán nem a beígért almáspités, inkább citrusos. Pattogás nem volt amikor feloldódott, csak pezsgés, de a gyerekek így is nevetve nézték majd pancsoltak a zöld színű vízben. Egyébként finom az illata és meglehetősen intenzív, már a fürdőszoba felé közeledve is éreztem. Egy fürdéshez kb. a golyó egyharmadát használtuk fel, bőven elég volt, mondjuk a gyerekeket kb. 1/4 kádnyi vízben fürdetem, de szerintem felnőtt adag vízhez is elég egy fél golyó. Összességében tetszett, de azért annyira nem voltam elájulva tőle, hogy öt pontot adjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 9.

zsannasko

2014. szeptember 7.

Lelkes Lush használó vagyok, de ezzel a termékkel nem elégedett. Az illata nem az, amit vártam a leírás alapján, ami egy fürdőgolyónál szerintem fontos, hiszen ha befekszel a kádba élvezni és érezni valamit, aztán teljesen mást kapsz, azért az nem az igazi. Enyhe volt, aminek kivételesen örültem. A pattogós cukorka nagyon halk volt, télen volt pattogós cukorkás fürdőgolyóm, akkor nagyon tetszett az élmény, szerettem volna újra átélni, de ez gyenge volt. A víz tényleg lágy lesz, de nem nyújt olyan hidratáló hatást, mint a hasonló termékek. A víz színe szép lesz tőle. Nekem a kis papírkák tetszettek, jót nevettem rajtuk, ezért megy 3 pont, különben 2 lenne.

zsannasko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

agi.greendaygirl

2013. november 12.

nekem nem volt benne papír :( és a pattogós cukrok sem pattogtak... szép kék lett a víz tőle, amúgy ilyen szokásos lush illata van, nekem nem volt sem almás, sem fahéjas. Kicsit szárít. Lágy lesz tőle a víz.

agi.greendaygirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Angel9377

2013. augusztus 27.

Imádom ezt a fürdőgolyót (és a többit is) ! :D Nagyon finom illata van -mint egy frissen sült pite-, ami fürdés után is érződik az egész házban. A színek (és illatok) kavalkádja igazi élménnyé varázsolja a fürdést, de tényleg. A pattogós cukorkák elég halkak voltak, de ezért nem vonok le csillagot, mert nekem ez nem fontos. Egyedül a kis papírcetlit nem értem, szerintem az csak zavaró tényező, hiszen ha valaki a kádban ül a golyó feloldódásakor, nem szívesen mászik ki kidobni, a kád szélén meg elég rondán mutat egy ázott papírdarab, ráadásul takarítani is kell utána. Nem hidratál, de nem is várom el tőle.4,5*-ot adnék neki, de mivel olyat nem lehet, felfelé kerekítek. :)

Angel9377
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Nem szabványos INCI név. Jelentése pattogós/szénsavas cukorka.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.