KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   65g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Ezzel a kis szépséggel garantáltan nem fogsz lecsúszni a csodás bőrről. A gyengéd kalaminpor nyugtat és enyhít, a rózsa abszolút kiegyensúlyoz - a végeredmény irigylésre méltóan tiszta bőr. Egy csipetnyi napfényes neroli tonizál és jókedvre derít."

RitaL

2018. június 22.

Nagyon bejött. A zselés arcpakolások közül szerintem ennek van a legjobb állaga, könnyű krémessé dörzsölni a két tenyerem között. A természetes rózsaillat is tetszett. A bőrőm puha és simább lett, csodát nem érdemes várni tőle, de a komfortérzet növekedését mindenképpen. Biztos, hogy fogom még venni.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

mafalda

2018. június 15.

Nem rossz, a zselés arcmaszkok furák és nehezen lemoshatóak. Erős nagyon az illata már már túl sok rózsa pedig én szeretem a rózsát :) nagyon nehéz lemosni minél tovább fent van annál nehezebb, viszont ha totál megszárad ledörzsölhető kis kukackákba lepotyog a bőrről. Hatása h picit szárít, viszonylag jól tisztít, és nyugtatja a bőrt.:)

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

slytherclaw

2018. március 27.

Nekem ez a pakolás a "nesze semmi, fogd meg jól" klasszikus esete volt, abszolút semmit nem csinált. November környékén nagyon kifújta az arcomat a szél, plusz a stressztől is teljesen ki volt készülve a bőröm, úgyhogy erre esett a választásom. Puhább és krémesebb, mint a Just to Clarify és a 1000 Millihelens, tehát könnyebb eloszlatni az arcon, lemosni viszont ugyanolyan nehéz. Konkrétan semmi változást nem érzékeltem a bőrömön, sem külsőre, sem pedig érzetre. Irritációt nem okozott és isteni rózsás illata van, de a pozitív tulajdonságai ennyiben ki is merülnek. Két és három csillag között vacillálok, de ahhoz drága, hogy ennyire semmi hatást ne hagyjon maga után, ezt max. a párszáz forintos Balea maszkoknak bocsátom meg.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kaolin 0 0

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.