KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: loraren, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőrűek számára készült Full of Grace rengeteg tápláló, friss összetevőt tartalmaz; ilyen a rózsaszirom-főzet, a rózsaolaj, a mandulaolaj, a friss Portobello gomba, a kamillaolaj és a bársonyvirágolaj. A szérum enyhülést nyújt a száraz, repedezett bőr számára, mivel amellett, hogy mélyen hidratálja, növeli a bőr rugalmasságát, nyugtatja a sérült hajszálereket, és csökkenti a finom ráncok megjelenését is. Különösen jót tesz az érettebb bőrnek.

MimmyRose

2017. szeptember 26.

Nagyon szeretem, nekem bevált. Esténként kell bekenni vele az arcot, és reggelre jól beszívódik. Szebb lett tőle az arcom, nyugtatja a bőrt, és kezdenek elmúlni az aknéim. Tetszik az illata is. Meglepett, mert nekem zsíros a bőröm, és nem gondoltam, hogy jó lehet rá egy ilyen olajos termék. Az ára csípős, de rengeteg használatra elegendő ez az apró tömb. (Egyébként én a Lush "Dark Angel" mélytisztító arclemosóját használom és utána ezt a "Full of Grace"-t, és nagyon ütős kombó, nekem 1 hét alatt lehúzta a gyulladásos aknéimat, már csak pár kisebb pattanásom van, és az is elmúlóban)

MimmyRose
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

jdooora

2016. december 2.

Sürgősen szükségem volt egy testesebb, olajosabb éjszakai hidratálóra, ami egyben természetes is és mivel a Lush-sal eddig csak pozitív tapasztalatom volt (kopp, kopp, kopp), az itteni vélemények elolvasása után beruháztam egy ilyen szérumra.
Nem is tudom hogy érezzek iránta, elmaradt ugyanis az a Lush-tól megszokott "wow-hatás". Nem kifejezetten rossz termék, inkább olyan semmilyen: az én kombinált (t-zónában nagyon zsíros, külső részeken viszont ősszel-télen foltokban száraz) bőrömön nem igazán változtatott semmit. Egy hónapja használom minden nap az esti rutin utolsó lépéseként, sőt, néha reggel is, ha aznap nem sminkelek. Mostanra kb. az egyharmada fogyott el, el fogom azért használni, mert még nem adtam fel teljesen a reményt :) De valószínűleg nem veszem majd újra.

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

kismackoful

2015. december 13.

Nagyon szeretem, a titka, hogy este lefekvés előtt a megtisztított arcbőrre kell felvinni és reggelre nagyon szépen beszívódik és feltölti az arcbőrt. Valóban inkább a szárazabb, vagy normál bőrűeknek javasolnám. Én abszolút elégedett vagyok vele.

kismackoful
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Klara79

2015. július 19.

Vegyesek az erzeseim ezzel a szerummal....inkabb ejszakara teszem fel, nappalra tul zsiros. Nyaron nem szeretem, nekem tul sok. Egy kimosott kremes tegelyben tarolom, majd osszel/telen ujra eloveszem. Nem valoszinu, hogy ujravennem, de egy probat megert. Mintha kicsit simitana a bort.

Klara79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 19.

ribizlizizi

2015. július 17.

zsíros, de télen pont ezt szerettem benne. habár csodát nem tett, az illata nagyon finom volt... sok ezer forintért :(

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Nena

2015. február 6.

Vegyesek az érzéseim ezzel a szérummal kapcsolatban. Az első pár hétben nagyon szerettem: könnyen kenhető, jól hidratáló, allergiás reakciót nem okozott. Éjjelre önmagában, reggel vékony rétegben és nappali hidratálóval együtt használtam. Azonban nekem problémáim voltak a higiénikus tárolásával. Ugye ez egy kis szappan, amit nehézkes az eredeti (papír) tasakban tárolni, én egy külön kis dobozban tartottam, de így is elkezdett összeszedni szöszöket. Aztán hogy most ezektől, vagy mégsem bírta annyira a bőröm az összetevőit, azt nem tudom, de elkezdtem szépen lassan kis pattanásokat produkálni tőle.
Végül nem is használtam el a teljes adagot. Így nekem csak 3 csillag - mert azért drága volt.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Bojca

2013. december 3.

A hűvös idő miatt újabban hajlamos lett a bőröm a kiszáradásra. Hetekig nézelődtem, gondolkodtam, hogy mit vegyek erre a célra (mert nekem alapvetően inkább zsíros bőröm van). Eredetileg nem akartam ennyit szánni a hidratálóra, de ezzel a termékkel már régóta szemeztem, így amolyan karácsonyi elő-ajándékként megvettem magamnak. Meg kell hogy mondjam nem bántam meg. Többnyire eddig is elégedett voltam a Lush termékeivel, de ez biztosan alapdarab lesz. Könnyű belemasszírozni a bőrbe, hamar beszívódik, és reggelre üde, puha lesz a bőröm. Ami pedig egy óriási előnye, hogy eszméletlenül lassan fogy. Így pláne megéri. Csak ajánlani tudom! :)

Bojca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 3.

Rosefan

2013. október 18.

Veszettül jó ez a szérum. A bőröm aknéra hajlamos, hol száraz hol zsíros. Este kenem fel, reggelre csodás a bőröm tőle. Hidratált, és még a pattik is leszáradnak tőle részben. Megnyugtatja a bőröm. Amikor elkezdtem használni akkor még volt,hogy kipirosodott tőle kicsit este, de mára ez elmúlt. Egyébként majdnem túl vagyok egy egészen, és készülök venni még egyet. Szerintem ez a legjobb Lush termék a Handy Gurugu mellett. Pedig már majd mindet kipróbáltam...szóval ajánlom!!!!!

Rosefan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

annama

2013. szeptember 20.

Alapvetöen elégedett vagyok vele, bár kicsit zsíros marad utána az arcom, nem olyan könnyen szívódik fel, mint a krémek, cserébe viszont nincs benne tartósítószer.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

ccp

2012. július 27.

hm elis felejtkeztem errol a termekemrol, picike ugyan de sokaig eleg ejszakara jó felkenni szerintem es reggelre megszepulsz!:D

ccp
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.