KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: loraren, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőrűek számára készült Full of Grace rengeteg tápláló, friss összetevőt tartalmaz; ilyen a rózsaszirom-főzet, a rózsaolaj, a mandulaolaj, a friss Portobello gomba, a kamillaolaj és a bársonyvirágolaj. A szérum enyhülést nyújt a száraz, repedezett bőr számára, mivel amellett, hogy mélyen hidratálja, növeli a bőr rugalmasságát, nyugtatja a sérült hajszálereket, és csökkenti a finom ráncok megjelenését is. Különösen jót tesz az érettebb bőrnek.

brti

Korcsoport: < 18
2018. január 23.

Egy arcpakolás mellé ajánlották, és azóta teljesen beleszerettem. Többszörösen mentette meg már vaz arcomat a pattanásoktól. Már az 5.-et veszem. Egyszerűen imádom!!! 🧡🧡🧡

brti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 23.

wasp

2018. január 18.

Az Ultrabland mellé kezdtem el használni, igazából csak kíváncsiságból, de nagyon megszerettem. Lehet, hogy drága, de ez a kis darab nagyon-nagyon sokáig elég, mivel egyszer végighúzom az arcomon, majd eloszlatom és kész. Az én bőröm elég problémás, nem elég, hogy lassan, de biztosan az "érett" fázisba lép, a T-vonal egy katasztrófa, az egész arcbőröm tiszta mitesszer, de közben meg állandóan kiszárad, szóval blah, ez a szérum pedig a kis fekete pontokat nagyon szépen eltünteti. Az orromon olyan szépen összehúzza a pórusokat, hogy az már az Ultrabland képességeivel vetekszik. Nagyon könnyen olvad, kissé olajos benyomást kelt, de tényleg minimális mennyiséget elég eloszlatni és nagyon hamar beszívódik. Nem kelt olyan érzést, mintha egy filmréteg maradna az arcomon és nem izzadok be alá. Mindemellett az összetevőire sem lehet panaszkodni, szóval nálam újravásárlós lesz. Én vettem hozzá egy kis fémdobozt, abban tartom, mivel van teteje, így a tömböcske nem szedi össze a port. Nappalra és éjszakára is egyaránt használom, de nem minden nap.

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

bogdanbianka

2017. december 3.

Eddigi kedvenc Lush termékem! :) Egy hete használom még csak, reggel és este is. Zsíros bőröm van, mégis viszonylag gyorsan beszívódik, nappalra sem érzem soknak. Tág pórusaimat majdnem teljesen összehúzta, már alig látszanak és biztos hogy ez a szérum volt, mert más nem változott az arcápolásomban. Ha lehetne 6 csillagot adnék. :) Illata is isteni.

bogdanbianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Mangoka

2017. október 26.

Télen mindig használok olajat vagy valami + hidratálást, mert szárazabb a bőröm.
Imádom a kis finom illatát, a bőröm is szereti. Viszont lassan szívódik be, bár lehet, hogy az ilyen olajos ápolók mind ilyenek.

Mangoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

MimmyRose

2017. szeptember 26.

Nagyon szeretem, nekem bevált. Esténként kell bekenni vele az arcot, és reggelre jól beszívódik. Szebb lett tőle az arcom, nyugtatja a bőrt, és kezdenek elmúlni az aknéim. Tetszik az illata is. Meglepett, mert nekem zsíros a bőröm, és nem gondoltam, hogy jó lehet rá egy ilyen olajos termék. Az ára csípős, de rengeteg használatra elegendő ez az apró tömb. (Egyébként én a Lush "Dark Angel" mélytisztító arclemosóját használom és utána ezt a "Full of Grace"-t, és nagyon ütős kombó, nekem 1 hét alatt lehúzta a gyulladásos aknéimat, már csak pár kisebb pattanásom van, és az is elmúlóban)

MimmyRose
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

jdooora

2016. december 2.

Sürgősen szükségem volt egy testesebb, olajosabb éjszakai hidratálóra, ami egyben természetes is és mivel a Lush-sal eddig csak pozitív tapasztalatom volt (kopp, kopp, kopp), az itteni vélemények elolvasása után beruháztam egy ilyen szérumra.
Nem is tudom hogy érezzek iránta, elmaradt ugyanis az a Lush-tól megszokott "wow-hatás". Nem kifejezetten rossz termék, inkább olyan semmilyen: az én kombinált (t-zónában nagyon zsíros, külső részeken viszont ősszel-télen foltokban száraz) bőrömön nem igazán változtatott semmit. Egy hónapja használom minden nap az esti rutin utolsó lépéseként, sőt, néha reggel is, ha aznap nem sminkelek. Mostanra kb. az egyharmada fogyott el, el fogom azért használni, mert még nem adtam fel teljesen a reményt :) De valószínűleg nem veszem majd újra.

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

kismackoful

2015. december 13.

Nagyon szeretem, a titka, hogy este lefekvés előtt a megtisztított arcbőrre kell felvinni és reggelre nagyon szépen beszívódik és feltölti az arcbőrt. Valóban inkább a szárazabb, vagy normál bőrűeknek javasolnám. Én abszolút elégedett vagyok vele.

kismackoful
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Klara79

2015. július 19.

Vegyesek az erzeseim ezzel a szerummal....inkabb ejszakara teszem fel, nappalra tul zsiros. Nyaron nem szeretem, nekem tul sok. Egy kimosott kremes tegelyben tarolom, majd osszel/telen ujra eloveszem. Nem valoszinu, hogy ujravennem, de egy probat megert. Mintha kicsit simitana a bort.

Klara79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 19.

ribizlizizi

2015. július 17.

zsíros, de télen pont ezt szerettem benne. habár csodát nem tett, az illata nagyon finom volt... sok ezer forintért :(

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Nena

2015. február 6.

Vegyesek az érzéseim ezzel a szérummal kapcsolatban. Az első pár hétben nagyon szerettem: könnyen kenhető, jól hidratáló, allergiás reakciót nem okozott. Éjjelre önmagában, reggel vékony rétegben és nappali hidratálóval együtt használtam. Azonban nekem problémáim voltak a higiénikus tárolásával. Ugye ez egy kis szappan, amit nehézkes az eredeti (papír) tasakban tárolni, én egy külön kis dobozban tartottam, de így is elkezdett összeszedni szöszöket. Aztán hogy most ezektől, vagy mégsem bírta annyira a bőröm az összetevőit, azt nem tudom, de elkezdtem szépen lassan kis pattanásokat produkálni tőle.
Végül nem is használtam el a teljes adagot. Így nekem csak 3 csillag - mert azért drága volt.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.