KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blankasara, Módosítva: 2017. május 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Szappanok

"A csodás szivárvány csak akkor lehetne jobb, ha oly közel lenne hozzád, hogy megfoghatod. Nevess rá, ha látod: fenn ragyog az égen, s kapd el színeit, hisz erre vársz már régen. A Fun hét szép színe ezer formát ölthet, vagy illatos habbal több kádat megtölthet. Fürödj, és ki ne hagyd karod, nyakad, lábad, a Fun felüdíti minden porcikádat! Vidám lime és grapefruit, vanília (fair trade), s kamilla nyugtatja meg az ember lelkét."

thegirlwiththemostcake

2017. október 12.

én a különböző színekből csípkedek le mindig egy kis darabot és gyúrom őket össze egy golyóvá vagy kiskockává vagy akármivé és zuhanyzásnál is ezt használom, nem csak kádban. Így elég sokáig kitart egy tömb. Nagyon szeretem a színeit, mindig megmosolyogtat egy rossz nap után és az illata is nagyon vidám és finom szerintem :) biztos, hogy még sokszor újra fogom vásárolni <3

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

mafalda

2017. július 31.

Még karácsony után jutottam hozzá féláron, az elf on the shelf kiadáshoz. Imádom az illatát, próbáltam manót formázni na meg h jön a húsvét nyuszit is, kisebb nagyobb sikerrel. Aztán, ahogy kipróbáltam szappanként jött a meglepi, csodás szivárvány mindenütt!!! Áh nem bírok vele betelni annyira finom illata van 😻 már ott tartok h kézmosáshoz is csak ezt akarom használni, nem csak tusihoz.😘🌈

Update. Sajnos le kell pontoznom, még így nyáron 40 fokba is iszonyatosan kiszárította a bőrömet, hámlott...😢

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

cseresznye007

2017. július 4.

Húú hát nagy csalódás volt,alig jött le a kezemről,az illata sem volt az az igazi lush,hát szomorú voltam :(

cseresznye007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

orsi0210

2017. június 25.

Elég mű illatuk van, nekem kicsit szárították is a bőrömet, viszont a víz színét szépen megfestették. Gyerekeknek biztos élmény lehet ezzel fürdőzni.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

22Nik22

2017. február 7.

Annyira jó illata van!! Mindegyik színnek. Kislányom is szereti. Hajmosásra is tökéletes.

22Nik22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

grd39

2017. január 30.

Akciósan vettem, úgy abszolút megérte, minden fürdéshez egy-egy színt használtam (egy kivétellel, olyan kevés sárga jutott az enyémbe, hogy azt kevertem a rózsaszínnel).
Én belemorzsoltam a vízbe és/vagy mosakodószappanként használtam, de közvetlenül a csap alá tartva szép nagy habokat is tud csinálni.

grd39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

TheUltimatePizzacat

2016. december 24.

Csoda-csudijó illata van és szuperül habzik!
Kivetnivaló maximum az van benne, hogy takarítani kell utána (színes és színez) valamint ha vizes lesz, nem igazán tudsz vele gyurmázni mert csúszkál és lágyabb az állaga mint az igazi gyurmának. (de mivel ez gyurmaSZAPPAN így ez nem is csoda :D)

TheUltimatePizzacat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Csoda-csudijó illata van és szuperül habzik!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.