KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. november 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Samponok

"Mézes sampon, mely népszerű, édes és karamellás illatunkat árasztja. Puhává, fényessé teszi és egy kicsit megemeli a hajad. Hát nem édes?

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Juliette88

2017. április 23.

Sajnos az én hajam nem szereti, hiába a fantasztikus illata -amit én viszont nagyon szeretek :'( furán összeállnak tőle a hajszálaim, miközben frissen mosott, csillogó frizura helyett valahogy száraz, seprűs lesz az egész...még teszek majd próbát vele, mert a haj állapotától is függhet, h éppen mi hogy hat, de egyelőre félretettem...

Juliette88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Slushy

2017. április 12.

Imádom az illatát!
Nagyon szépen megtisztítja a hajamat. Olajos hajpakolásokat szoktam feltenni a hajamra amiket elég nehéz kimosni, de ez a sampon korong maradéktalanul kihoz mindent :) Csak ne tartalmazna Sodium Lauryl Sulfate-ot. Sajnos nagyon káros :(

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Imádom az illatát!

syandr

2017. március 20.

Nagyon finom az illata, de sajnos hajszárítás után már nem sokáig marad benne. A hajam 1 napig tökéletes, de következő nap lelapul, úgyanyúgy zsírosodik, mint bármelyik olcsóbb sampontól.

syandr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

slytherclaw

2017. február 18.

A New samponkorong után sokáig nem is akartam másik szilárd samponra nézni, de aztán mégis megvettem ezt. És milyen jól tettem!
Olyan sampont kerestem, amitől elsősorban nem azt vártam, hogy dúsítson a hajamon vagy csikorgóan tisztává tegye, hanem inkább ápolja és semmiképpen ne szárítsa ki. Erre tökéletes, finom puha lesz tőle a hajam és a fejbőröm sem lázadt fel, pedig már legalább tízszer mostam vele hajat.
Isteni illata van, mindig a hálószobámban szárogatom, hogy ott illatozzon.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Isteni illata van, mindig a hálószobámban szárogatom, hogy ott illatozzon.

KuSza

2017. január 3.

Ez az abszolút kedvencem! Ez előtt a Seanik samponkorongot használtam kb fél évig (még kb a fele megvan), illetve az Aussie Luscious Long samponját, azért tértem át erre, mert amikor Pestre mentem tanulni, valami brutál módon elkezdett korpásodni a hajam, viszketett a fejbőröm, kiszáradt, kisebesedett, közben pedig egy nap alatt vállalhatatlanul zsíros lett. Már régebben is szemezgettem vele, de ekkor döntöttem úgy, hogy megveszem, az előzőt majd elhasználom utána és milyen jól tettem! Néhány hajmosás is hatalmas változást hozott és kb két hét után már semmi korpa nem volt a hajamon. Kb 4-5 nap után van az, hogy kezd kiszáradni a fejbőröm, illetve egy kis korpa szerűség is megjelenik rajta, viszont még mindig zsíros 2 nap után a hajam. De ez soha nem volt jobb, sőt, inkább csak rosszabb.
A lényeg, hogy hasonló probléma esetén mindenképp megéri kipróbálni, puhább, fényesebb lesz a haj, kevésbé szárad ki, kevésbé zsírosodik és még a sampon illata is kellemes. Hajmosás után mindig kiviszem a szobába, hogy jó illatot csináljon.
Megéri az árát.

KuSza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Megéri az árát.

TheUltimatePizzacat

2016. december 24.

Először azért vettem ezt a csodasampont mert, szinte mindentől viszketett a fejem és egy napon belül lezsírosodott ez a sampon helyre tette és több mint egy éves folyamatos használat után sem csalódtam benne. Kb. 3 hónapig elég egy ilyen korong úgy, hogy 2-3 naponta mosok hajat (nem is azért mert feltétlen szükséges, inkább rutinból).

TheUltimatePizzacat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

balazskrisztii

2016. szeptember 8.

Nagyon megszerettem ezt a sampont, sokáig elég, szép fényes lesz tőle a hajam és nem viszket a fejbőröm! A 6. csillag azért járna, mert elég heti egyszer (!!) hajat mosnom, korábban pedig 2 naponta kellett.....

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Elyana

2016. augusztus 26.

A szoba is illatos lesz tőle, ahol tárolom :) Nagyon jól habzik, kevés kell belőle a hajmosáshoz és nagyon jót tesz a hajamnak. Nem érzem azt az egészségtelenül tiszta érzést, amivel néhány sampon kiszárítja a hajam, viszont szépen kontrollálja a zsírosodást is.
( A Butylphenyl Methylpropional azért meglep, mert Lush, meg hiába jó az illata, de szívesen feláldoznám a szebb összetevők érdekében..)

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

vikcsikosik

2016. június 6.

Nagyon szeretem a hajam kevésbé zsirosodik mióta ezzel mosom. Nagyon finom az illata de mosás után nem érezni maximum halványan.Nekem eddig ez a kedvenc samponom ugyhogy ez hatalmas kedvenc

vikcsikosik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 6.

Rozsaszinponilo

2016. május 6.

Az illata nagyon fincsi édeskés, de nem is marad meg mosás után, de sebaj. :D
Könnyen zsírosodó, vékony szálú hajam van, tökéletesen kimosta, nem nehezítette el, balzsamozni kellett persze utána, de nem volt sprőd a hajam tőle. Tuti újravevős!

Rozsaszinponilo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Az illata nagyon fincsi édeskés, de nem is marad meg mosás után, de sebaj. :D

Hidratálók: Honey

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.