KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. április 25.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Mézes sampon, mely népszerű, édes és karamellás illatunkat árasztja. Puhává, fényessé teszi és egy kicsit megemeli a hajad. Hát nem édes?

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PirosEperke

2018. április 2.

Mostanában sokat szenvedek a hajammal, egyrészt nagyon töredezik a vége, másrészt úgy érzem, hogy egyik sampon sem tisztítja meg igazán. Egy ideje elmaradt az a tipikus tiszta haj érzés hajmosás után, úgy, mint amikor régen nagyon sok használat után hozzászokott egy samponhoz a hajam, csak most mindig.
Teljesen impulzusvásárlás volt ez a lushban, a tesómnak futottam be valamiért, és messziről már régóta szemeztem a szilárd samponokkal. Mentem szaglászni és az eladó lány ajánlotta ezt, isteni volt az illata, gondoltam kipróbálom. Egyelőre nagyon nagyon tetszik, visszatért tőle a “tiszta haj” érzés, ami nagyon hiányzott. Kértem egy kis mintát az R&B-ből és ezzel együtt kezdtem el használni. A hajam vége is szerintem jobban néz ki, mosás után mindenképpen. Nem tudom máshogy leírni, mint hogy végre visszakaptam egy bizonyos jó érzést amikor a hajamhoz érek vagy beletúrok. Remélem ez a jövőben is így marad.

PirosEperke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

eeraa

2018. március 29.

Az illatát nagyon imádom, ha lenne ilyen parfűm nagyon boldog lennék. Hajápolás szempontjából nekem kicsit vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Nehéz kiöblíteni a hajból, nekem sokszor beleragadt. Puhább egyáltalán nem lett a hajam, sőt mellette más ápoló használatára nagy szükség volt, viszont sokáig eltart és tényleg... az illata mesés!

eeraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Lettiyy

2018. március 12.

Ez már a második szilárd samponom a Lushból, ajándékba kaptam.
Nagyon tetszik a színe és az illata valami isteni (habár sajnos nem marad sokáig a hajamban). Nagyon könnyen habzik, én rögtön a vizes hajamat dörzsölöm vele, és így nagyon könnyű a használata.
A méztartalma miatt a hidegebb időszakban nagyon jót tesz a fejbőrömnek, nem érzem, hogy annyira kiszárítaná, mint más sampon.
Mivel már használtam ilyen jellegű sampont igazolhatom, hogy 2-3 napos hajmosási időt számítva tényleg kitartanak ezek a termékek úgy 3 hónapig.
Eddig tetszik (kb 2 hete használom), kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon milyen hatása lesz.

Lettiyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Ez már a második szilárd samponom a Lushból, ajándékba kaptam.

fodornoncsi

2018. március 2.

Vannak nála jobb szilárd samponok is a Lush-tól, különösebb baj vele sincsen, de kicsit nehezen fésülhetővé tette a hajamat, és csikorgósra tisztította, amit én nagyon nem szeretek. Viszont nagyon finom az illata, könnyű használni, és rengeteg ideig kitart.

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Patsy83

2018. február 10.

Kicsit féltem a használatától,de könnyű a felvitel,jól tisztít,könnyü kiöblitenni,viszont kicsit szárította a hajam.

Patsy83
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

Lolatapsi

2018. január 26.

Puha fenyes lesz a haj tole bar engem korpasitott. Viszont az illata semmilyen. Semmit nem erzek sem a termeken sem a hajon.

Lolatapsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Becoke

2017. december 28.

Eddig csak egyszer használtam, de meglepett. Brutálisan jól habzik, kétszer habosra dörzsöltem a tenyeremben és azt rávittem a hajamra, és elég is volt - pedig sok és viszonylag hosszú hajam van. Szóval a habzására egy rossz szót se lehet mondani. Az illata finom, habár sokáig nem marad meg a hajamban. Érdekesség, hogy miután leraktam kiszáradni, alatta egy pici "tócsában" folyt ki méz belőle, tehát innen lehet tudni, hogy valóban van benne méz, ahogy azt írják is. Elég drága termék, viszont mivel kétszer dörgöltem meg a kezemben, és az elég volt, biztos vagyok benne, hogy sokáig elég lesz. Állítólag 3x250 ml samponnak felel meg egy ilyen korong, ami elég túlzásnak hangozhat, de nem lehetetlen szerintem.
Ha eszembe jut, pár használat után még írok róla, egyelőre meg vagyok elégedve vele.

Becoke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Trudkova

2017. november 8.

Az illata csodás, de sokadik próbálkozás után be kellett látnom, valószínűleg allergiás vagyok rá. A fejbőrömet rettenetesen kiszárította, korpás lett, viszketett, néha sebesre vakartam, és a hátam is pattanásos lett tőle... A finom illat sajnos nem sokáig marad benne és a hajvégeimet is eléggé kiszárította. Sajnálom, mert praktikus utazáshoz és ennyivel is kevesebb műanyag flakon.

Trudkova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Juliette88

2017. április 23.

Sajnos az én hajam nem szereti, hiába a fantasztikus illata -amit én viszont nagyon szeretek :'( furán összeállnak tőle a hajszálaim, miközben frissen mosott, csillogó frizura helyett valahogy száraz, seprűs lesz az egész...még teszek majd próbát vele, mert a haj állapotától is függhet, h éppen mi hogy hat, de egyelőre félretettem...

Juliette88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Slushy

2017. április 12.

Imádom az illatát!
Nagyon szépen megtisztítja a hajamat. Olajos hajpakolásokat szoktam feltenni a hajamra amiket elég nehéz kimosni, de ez a sampon korong maradéktalanul kihoz mindent :) Csak ne tartalmazna Sodium Lauryl Sulfate-ot. Sajnos nagyon káros :(

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Imádom az illatát!