KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. július 26.

Kiszerelés:   12g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

A méz és zabtej megnyugtatja, míg a búzacsíra, olíva és mandulaolaj hidratálja az ajkakat. A méhviasz és karnaubaviasz védőréteget képeznek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eszti87

2017. június 28.

Még nagyon rég mindig volt egy ilyen ajakbalzsamom, aztán hosszú időre feledésbe merült nálam. Most kaptam egyet ajándékba, és nem győzöm szaglászni <3 a hatása is rendben van, szeretem, hogy nem szívódik be, hanem egy védőréteget képez az ajkaimon.
Egyedül a csomagolásával vagyok bajban, mivel a tégelyes szájtermékek nem túl higiénikusak... bár maga a csomagolás nagyon tetszik :)

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

mafalda

2017. április 21.

Véletlenül lett az enyém, ajándékba kaptam. Először nem örültem mert a méz mint balzsam a számra nem tűnt a legjobbnak ízét tekintve, jobban kedvelem a gyümis balzsamokat. DE ez vmi fantasztikus. Pihe puha lett tőle a szám. És az összetevők is szépek!!! Örülök h hozzám került és megismerhettem, mert magamtól sosem próbáltam volna!😘😻🌼🍯

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

svivko

2016. szeptember 10.

Mekkora jó már ez a cucc! Hihetetlen mélyen táplál, meg merem kockáztatni, hogy 12 órán át tart hatása, kellemes isteni tejes-mézes illata van, igaz belenyúlkálós, de kézfertőtlenítővel vagy fülpucival is kint tarthatjuk a bacikat a tégelyből, ez a formula nem működni ugyanígy ha stifthez kéne átvariálni. Köszönöm Krémmánia, hogy erre (is) általad rátaláltam. :)

Ajánlom, újraveszem, szeretem. Kemikália-mentes Carmex! <3

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Ajánlom, újraveszem, szeretem. Kemikália-mentes Carmex! <3

azsof

2016. augusztus 21.

A legeslegjobb ajakápoló! Sokat próbáltam már, de számomra ez a nagy Ő. Gyorsan segít, gyorsan helyrehoz, nem néz ki hülyén rajtam, és még az illata is jó! Árban elsőre húzósnak tűnhet, de sokáig elég egy tégely, ezért nagyon jó befektetés. Akinek csak tudom ajánlom! :)

azsof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

fodornoncsi

2016. augusztus 15.

Szamomra o az igazi csodaszer! Allandoan ki van szaradva a szam, telen-nyaron, mindig. Miota ezt hasznalom nincsenek ilyen problemaim, a szam mindig puha. Valoban huzos az ara, de szerintem maximalisan megeri, en meg valamikor telen vettem, es azota is van belole, pedig minden nap hasznalom, minimum 2x. Nagyon finom mezes, fehercsokis az illata, konnyen kenheto, es nem tunik el ket perc alatt az ajkakrol, ott marad egy kellemes reteget kepezve. Nekem ez a tokeletes ajakapolo, vegtelensokcsillag!!

fodornoncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Honey, Sucrose, Glycerin

Nem szabványos INCI név. Jelentése fehér csokoládé.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.