KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. április 25.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

A méz és zabtej megnyugtatja, míg a búzacsíra, olíva és mandulaolaj hidratálja az ajkakat. A méhviasz és karnaubaviasz védőréteget képeznek.

tittus

2018. március 25.

Éjszakára használom, nagyon csípem :). Kellemes mézes-mentolos illata van, tényleg táplál. Bár nekem van több csoda ajakápolóm is, de simán illik a sorba ez is. Úgy látom, sokáig elég is lesz ez az adag, úgyhogy aki gondolkozik rajta, nagyon ajánlom!

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

MrsBean

2018. február 9.

Ezt az ajakápolót csak szeretni lehet! Csodaszer!

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Ezt az ajakápolót csak szeretni lehet! Csodaszer!

brti

Korcsoport: < 18
2018. január 23.

Fantasztikus illata van, és gyorsan segít a száraz ajkakon! 🧡

brti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 23.

Fantasztikus illata van, és gyorsan segít a száraz ajkakon! 🧡

slytherclaw

2017. december 27.

Sosem volt még ilyen fantasztikus ajakápolóm. Sokáig drágállottam, de aztán augusztusban annyira kifújta a szél a számat Londonban, hogy a nyaralás utolsó napján megvettem ezt az Oxford Streeten. Azóta reggel és este használom minden nap, még mindig csak kb. a harmada hiányzik. Nagyon szépen hidratál, nem okozott mitesszereket a szám körül (pedig ezt sok más ajakápolónál tapasztaltam). Illata/íze nagyon finom édes.
7 font volt, úgyhogy átszámítva kicsit olcsóbban jutottam hozzá, mint itthon, és minden pennyt megért.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

szs

2017. december 3.

Annyira finom és jó illata van, hogy az valami csoda <3 . Nagyon szép egészséges fényt ad az ajkaknak, szépen és alaposan hidratál. Minden rúzsnak tök jó alapot ad... akkor lennék még boldogabb, ha nem tégelyes lenne, hanem stiftes :) de egyébként alapdarab lett, imádom.

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

svaradi6

2017. november 8.

A legjobb ajakbalzsam, amit valaha használtam. Pihe-puha száj, kellemes illat, ár-érték arányban is szuper. Kedvencem lett.

svaradi6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

florcsiii

2017. szeptember 6.

Állandóan matt rúzst használok, amely nagyon szárít, már próbáltam többféle terméket, de egyiktől sem ájultam el. Ezt ajándékba kaptam, a legjobbkor, amikor már kiábrándultam minden ajakápolóból. Nagyon imádom! Már az első használat után puhább lett az ajkam, tetszik hogy nem szívódik be. Először az illata nem tetszett annyira, de mostmár egyáltalán nem zavar. Biztos, hogy újra fogom venni, mert nem tudok róla rosszat mondani. Kicsit drágállottam, de január óta állandóan használom és még a fele megvan, szóval megéri!

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

eszti87

2017. június 28.

Még nagyon rég mindig volt egy ilyen ajakbalzsamom, aztán hosszú időre feledésbe merült nálam. Most kaptam egyet ajándékba, és nem győzöm szaglászni <3 a hatása is rendben van, szeretem, hogy nem szívódik be, hanem egy védőréteget képez az ajkaimon.
Egyedül a csomagolásával vagyok bajban, mivel a tégelyes szájtermékek nem túl higiénikusak... bár maga a csomagolás nagyon tetszik :)

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

mafalda

2017. április 21.

Véletlenül lett az enyém, ajándékba kaptam. Először nem örültem mert a méz mint balzsam a számra nem tűnt a legjobbnak ízét tekintve, jobban kedvelem a gyümis balzsamokat. DE ez vmi fantasztikus. Pihe puha lett tőle a szám. És az összetevők is szépek!!! Örülök h hozzám került és megismerhettem, mert magamtól sosem próbáltam volna!😘😻🌼🍯

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

svivko

2016. szeptember 10.

Mekkora jó már ez a cucc! Hihetetlen mélyen táplál, meg merem kockáztatni, hogy 12 órán át tart hatása, kellemes isteni tejes-mézes illata van, igaz belenyúlkálós, de kézfertőtlenítővel vagy fülpucival is kint tarthatjuk a bacikat a tégelyből, ez a formula nem működni ugyanígy ha stifthez kéne átvariálni. Köszönöm Krémmánia, hogy erre (is) általad rátaláltam. :)

Ajánlom, újraveszem, szeretem. Kemikália-mentes Carmex! <3

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Ajánlom, újraveszem, szeretem. Kemikália-mentes Carmex! <3

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Honey, Glycerin

Nem szabványos INCI név. Jelentése fehér csokoládé.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.