KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hoagirl, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

"Egyszer fent, egyszer lent. Ha éppen lent vagy, pattanj fel újra ezzel a lekesen pezsgő kisnyuszival. Segíts neki beugrani a kádba, és friss, gyógynövényes élményben lesz részed, amitől olyan vígan fogsz kandikálni, mint egy nyuszi, aki a fűben ül."

gothmarypoppins

2015. március 20.

Levendulás citromos illata van, színtelen, robbanós pattogó darabokkal. Másodpercek alatt elpezsgett, kellemes, megnyugtató esti kádazáshoz.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

katacita

2015. március 17.

Amikor a kis zacskójában megérkezett, megszaglásztam, és nem igazán voltam elájulva, kissé émelyítő levendulás illatot éreztem, ami nem tűnt se túl tavasziasnak, se túl kellemesnek.
A kádban viszont...! Direkt nem használtam semmi habfürdőt, hogy csak ezt érezzem, és a vízben pezsegve (és durrogva, van benne robbanószemcse:)) friss, de mégis nyugtató, enyhén virágos illatot árasztott, a levendulát is éreztem, de nem a maga émelyítő valójában. A víz teljesen átlátszó maradt, úgy éreztem magam, mintha testileg-lelkileg megtisztulnék és sikerült totálisan nyugalmi állapotba varázsolni magam ezzel vasárnap este. Még, még ilyet!

katacita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Csillám féle.