KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   6190 Ft, 13990 Ft, 4190 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10ml, 30ml, krémparfüm (12g)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. január 25.

Ár:   6190 Ft, 13990 Ft, 4190 Ft
Kiszerelés:   10ml, 30ml, krémparfüm (12g)
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Valódi rózsaolaj és rózsakivonat, mégpedig olyan mennyiségben, hogy nehéz elképzelni, hogy egy épeszű ember ennyit beletesz egy parfümbe, hozzá még igen finom, hintőporos-gyantás akkord, valamint száraz, fás vetiver jegyek – mindez együtt alkotja azt a csodás, egyedi, romantikus parfümöt, amely Simon kislányának tiszteletére készült, és amelynek ő lett a névadója.

Főbb jegyek: Rózsaolaj, rózsakivonat, bazsalikom, bergamott, vetiver, hibiszkuszmag, tonka, nőszirom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kiflimorzsa

2017. szeptember 6.

Egyszerűen imádtam. Egy kis kiszerelés volt meg belőle, de egy fújás is bőven elég volt, annyira erős és intenzív. Igazán egyedi, kicsit régies illat. Sajnos a környezetem (a párom, barátnőim, családtagok) nem igazán kedvelték rajtam pont az intenzitása miatt, volt hogy anyukám berontott a szobámba, hogy 'MÁ MEGIN FÜSTÖLŐZÖL?' pedig csak magamra fújtam a parfümöt :( úgyhogy tekintettel rájuk nem veszem újra, de attól még szerintem ez egy nagyon különleges illat.

kiflimorzsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

hydroponic

2016. november 21.

Sokszor teszteltem, régebben volt egy 10ml-s verzióm belőle.
Most fogok 30ml-t venni.
Bár alapvetően Dirty-fan vagyok, az Imogen Rose egy apró kitérő. Mondjuk heti 1x, mert kell a változatosság és mert majdnem annyira imádom, mint a Dirty-t.
Finom, egyszerre rózsás és púderes, de fás illat is. Pazar.
Nem az a kommersz parfümériás tömegillat, ami minden 2. nőn érződik a körúti villamoson.
Jó értelemben vett különleges, egyedi.

hydroponic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Sokszor teszteltem, régebben volt egy 10ml-s verzióm belőle.
Most fogok 30ml-t venni.
Finom, egyszerre rózsás és púderes, de fás illat is. Pazar.
Jó értelemben vett különleges, egyedi.

morning_glory

2012. január 29.

Imádom a rózsaillatot (a bergamottot és a vetivert is, a bazsalikom szerintem nem érezhető benne), azért vettem meg. Első fújásra a boltban kicsit soknak, de finomnak tűnt. Aztán mikor otthon használtam (=nem vett körül a Lush-bolt illat), rájöttem, hogy valójában nagyon erős és tolakodó illat. Aki az ilyet szereti, annak jó, de én személy szerint az elegánsabb és kifinomultabb parfümöket szeretem, arról nem is beszélve, hogy ez az aggresszív illat sokakat zavar (soha annyian nem kérdezték meg, mit használok, mint mikor ezt fújtam magamra, és nem csak pozitív értelemben kíváncsiskodtak...).
Akinek bejön az illat, annak ajánlom, hogy csak fújósat vegyen, igaz, az a legdrágább, de annak a legtartósabb az illata, a csuklóra kenős színes stift pl. semmire sem jó, a golyós pedig csak pár óráig illatozik.
Csak azért nem 1 csillag, mert a Lust és a többi társa szerintem ennél is büdösebb.

morning_glory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Dipteryx Odorata Seed Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Citral, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Farnesol, Limonene, Linalool

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.