KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. november 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Samponok

"Ha erősebb, fényesebb, puhább hajat szeretnél, próbáld ki ezt az argánolajjal teli sampont, melyhez a Rose Jam illatát adtuk. Világosabb árnyalatú hajra ideális.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Ár: 1800 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: A képen látható mennyiség , Helyszín: Budapest, Eger, fizetés: személyes átvétel Budapesten a 4-es metró vonalán, vagy Egerben

ancsi97

2017. július 25.

Nekem ez már a 2. szilárd samponom volt a Lush-tól kis csalódás ért..:/
Az illata okés,finom,habzik,viszonylag még tisztit is,de rohadtul ragad. Kicsi lushos tégelybe szoktam rakni,kiszedni nem lehet :D szóval most kicsesztem vele és alá raktam egy réteg zsirpapirt a tégelybe,hátha..

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Nekem ez már a 2. szilárd samponom volt a Lush-tól kis csalódás ért..:/

snori

2017. június 12.

Az első Lush sampon, amit kipróbáltam. Elég igénybevett, festett szőke hajam van, amit a legutóbbi festés eléggé kiszárított. Azóta kétszer használtam és már az első után is érezhetően puhább lett, a másodiknál pedig tökéletesen sima, könnyen fésülhető és olyan puha lett, mint a festések előtt volt. Jól habzik, az illata kellemes és tartós. Nem olcsó, de nagyon hatásos és kevés kell belőle.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Glori8

2017. május 30.

Első látásra, szaglásra beleszerettem és csalódtam is, meg nem is. Szerintem kellemesen habzik, sokáig megmarad az illata, szép fényes lesz a hajam, de mintha hamarabb zsíros érzete lenne, és sajnos korpás is lett :/
Háát... Jó lett volna.

Glori8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Háát... Jó lett volna.

bankia

2017. május 30.

Imádom! Kellemes illata van, nagyon jól habzik, könnyen kimosható a hajból és a végeredmény: puha, dúsabb hatású, jó illatú haj. Egy korong nagyon sokáig elég. Bónuszként a kétnaponta zsírosodó hajam 3 nap után is szuper lett. Én is meglepődtem, hogy 4 napig is kibírta(m) hajmosás nélkül.

bankia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

slytherclaw

2017. május 22.

Nekem ez elég nagy csalódás volt. Direkt megkérdeztem a boltban, hogy ha a Honey I Washed My Hair bevált, akkor ez is ugyanolyan jó lesz-e és lelkesen bólogattak, hogy igen-igen.
Hát, már ott elkezdtem gyanakodni, hogy ez nem az igazi, amikor hajmosásnál észleltem, hogy sokkal keményebb és nehezebben habzik, mint a HIWMH vagy a New. Nehezen tudtam annyit lenyerni róla, hogy meg tudjam mosni vele a hajam. Szép fényes lett tőle a hajam, nagyon jól kiemelte az aranyszínű szálakat, de rekordgyorsan zsírosította is, egy nap után vállalhatatlanul nézett ki. Az illata hajmosás után rögtön elillan, pedig részben emiatt is vettem meg.
Első samponozáshoz el fogom használni, de hogy csak ezzel mossak hajat, az kizárt.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

aidanne

2017. május 18.

mostanaban kezdtem a Lush termekek utan erdeklodni, es melyebben bele vetni magam ezekbe a fantasztikus kozmetikumokba:) Azt most nem ecsetelnem hosszan, hogy mennyire tetszik a ceg uzlet politikaja...
Szoval, nekem elegge igenybe vett hajam van, igy erre esett a vakasztasom es a bolti elado lany is ezt ajanlotta nekem. Meg aznap kiprobaltam, es fantasztikus volt hasznalni. En egybol a fejemre dorzsoltem, nagyon habzott es csodalatosan tisztit! En alapbol ketszer mosok hajat igy eztel sem volt maskepp. Mar leoblitesnel ereztem hogy jo kis cucc lesz ez.

aidanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

FatimeFay

2017. április 1.

Nagyon akartam szeretni,de egyszerűen nem az igazi.
A hajam tényleg fényesebb és puhább lett, viszont a fejbőröm nem szerette: viszketett és korpásodott. Talán gyorsabban is zsírosodott tőle. ( Bár az lehet a vakarászás következménye)
Amit még észrevettem, hogy nekem sötétítette a vörös hajam.
Sajnálom, mert tényleg rengeteg hajmosásra elég, az illata is csodás, csak nem nekem való.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Nagyon akartam szeretni,de egyszerűen nem az igazi.
Amit még észrevettem, hogy nekem sötétítette a vörös hajam.

Kósza

2017. március 26.

Száraz hajra kerestem, a Braziliant helyett. Nos, nem pótolja. Száraz, formátlan szénakazal lett hajmosás után a fejemen. Ráadásként, a legtöbb lush sampontól végre nem viszkettem, ettől viszont igen.
Nagyon rossz, pocsék.

Kósza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon rossz, pocsék.

lildiko

2017. március 1.

Nekem ez nagyon nem vált be, pedig annyira akartam szeretni... Nagyon jó illata van, de nekem nem is tisztította meg annyira jól a hajam, és még zsírosította is. Mondjuk gondoltam, hogy nem ő lesz az igazi, de ki kellett próbálnom... :) De nekem az illatán kívül semmi nem jön be rajta, a New sokkal jobb nekem.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Rhya

2017. február 9.

November óta kitart az első korongom, felváltva használom a Honey-val. Problémás fejbőröm imádja. És a hennát sem fakítja, ami nagyon-nagyon plussz, a korábbi samponjaim mind szárították a hajam és fakították a színét.
Nagyon kellemes az illata, bár nem marad meg hajmosás után. Mondjuk ez nem is baj, mert én vagy csalános öblítéssel, vagy almaecetes öblítéssel zárom a hajmosást :D
Újravevős.

Rhya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Újravevős.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Színezék. Lilás piros.