KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. november 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Ha erősebb, fényesebb, puhább hajat szeretnél, próbáld ki ezt az argánolajjal teli sampont, melyhez a Rose Jam illatát adtuk. Világosabb árnyalatú hajra ideális.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Ár: 1800 Ft , Eladó: lildiko
Állapot: A képen látható mennyiség , Helyszín: Budapest, Eger, fizetés: személyes átvétel Budapesten a 4-es metró vonalán, vagy Egerben
Ár: 1100 (eredeti ára 2690 lenne) , Eladó: deezsina
Állapot: néhányszor próbált, kicsit megviseltnek néz ki de már újkorában is ilyen volt, Helyszín: Budapest XI vagy Fővám tér, fizetés: Személyesen, készpénzben

MormiOrsi

2017. november 22.

Update: Miután már egy hónapja használom, gondoltam visszajövök frissíteni a véleményem, főleg a hajszínem miatt ugye, lehet az többeket is érdekelhet :) Szóval még mindig nem kellet újrafesteni és kb mindenki megkérdi, hogy mikor festettem, olyan jó színe van (pedig szeptember végén, szóval kb. 2 hónapja). Ez nekem jó hír, másnak lehet rossz, de nem fakultam ki, így marad a sampon!

Első Lush termékem volt és első szilárd samponom. Abszolút bejövős a sampon ezen formája, egyáltalán nem zavaró, hogy nem egy folyékony állagú anyagot kell kinyomni egy műanyag flakonból. Szóval ilyen szinten teljesen meggyőzött, ennyivel is kevesebb plasztikot fogok elhasználni.
Maga a használata is teljesen egyszerű, emellet nekem nagyon jól felhabzik és imádom az illatát.
Először én is megpróbáltam 2x kimosni a hajamat egymás után egy hajmosás alkalmával, de nekem úgy nagyon sok volt. Már értem ezt a "csikorgó tisztaság" kifejezést, amit lentebb írtatok. Szóval számomra ez nem volt kellemes érzés, kirázott a hideg a hajam érintésétől. Így legközelebb csak egyszer és kevesebb terméket használva teszteltem + adtam hozzá balzsamot. Így tökéletes! A hajam tiszta, selymes, puha és nincsen ez a rossz "csikorgó" érzet.
Ami nekem hátrány benne, hogy sajnos szerintem tényleg világosítja a hajat (amit nem vettem figyelembe vásárláskor - itt vettem a krémmánián jutányos áron:) nekem viszont festett barna a hajam, amit amúgy kb 2 havonta festettem eddig, mert az bőven elég volt. Meglássuk, hogy most a sampon miatt mennyire kell gyakrabban. De emiatt nem fogom lepontozni, mert nyilván ez nem a sampon hibája, hanem az enyém :) Viszont, ha emiatt hosszútávon probléma lesz akkor váltani fogok, de csakis szilárd samponra!
Majd jövök updatelni.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Majd jövök updatelni.

deezsina

2017. november 19.

Eddig csak néhány alkalommal próbáltam, ellentmondásosak az érzéseim. Szeretem ezt a formátumot, már ez a harmadik ilyen samponom, jó használni, jól habzik, könnyű kiöblíteni.
Viszont kicsit szerintem gyorsabban zsírosodik ettől a verziótól a hajam (ami amúgy is probléma, ráadásul nagyon ritka vékony szálú is), ennek nem örülök, cserébe kevésbé száll, ennek örülök. Amit viszont nagyon várok, az az hogy ugye világos hajra ajánlják, kíváncsi vagyok az eredeti szőke hajam megjelenése milyen lesz tőle.
Még egy észrevétel, míg a fahéjas samponkorong jól nyugtatta a fejbőrömet, sajnos ettől ismét elkezdett viszketni :(

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

kgretu

2017. október 14.

Első benyomás!
Első Lush termékem és nagyon nagy volt az elvárásom vele szemben. Nagyon jól felhabzik, bár én a biztonság kedvéért kétszer is átmostam vele a hajam és tényleg olyan 'nyikorgós' lesz tőle.Most még hajpakolással (syoss) együtt alkalmaztam és a végeredményben szárítás után fényes, könnyen kezelhető, puha hajkorona lett! Nekem nagyon igénybe vett hajam van, rendszeresen vasalom és heti 2-szer mosom és nagy hőfokon szárítom. Most a szárítást nem ionos hajszárítóval csináltam, de szerintem azzal még könnyebben tudom majd formázni a frizurám. Pár hét használat után jön az igazi értékelés! ;) Ez csak egy kis segítség a tanácstalanoknak! Azért "csak" 4 csillag mert ez még csak az első használat utáni vélemény!

kgretu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

Első benyomás!

kingadorgai

2017. október 11.

Egyszerűen imádom! Ombre festett szőke végű hajamra kerestem valamit, amitől nem lesz "zizegős" hajmosás után :) A boltban ezt ajánlották, már az illata egyből megtetszett. Én 2x mosok vele hajat, elsőre nem habzik fel eléggé, viszont e mellett nincs szükségem még kondicionálóra sem, annyira selymes és puha lesz tőle a hajam. Ráadásul kifésülni is sokkal könnyebb utána :)

kingadorgai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

ShERAb

2017. szeptember 23.

Erős szálú "drót"hajam van, amin sajnos ez a sampon sem segített. Ez nem biztos, hogy a sampon hibája, de tény, hogy bár bódító az illata, könnyű használni, amikor leöblítem a hajam, sokkal inkább érzem egy rosszul megrakott szénakazalnak, mint hajnak. Eddig is mindig használtam balzsamot, ehhez a samponhoz is vettem már eleve, így azért el is fogom használni együtt a kettőt.

ShERAb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hdm1

2017. szeptember 4.

Finom illat, jól habzik, gyors és kényelmes vele a hajmosás. Az eddigi sprőd hajam szépen rendbetette, sajnos nem lett tőle kevésbé zsíros a hajam, de azt a csodaszert még nem találtam meg :)
Viszont ami pozitív, hogy dúsít és mintha enyhén szőkítene is.

Hdm1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Viszont ami pozitív, hogy dúsít és mintha enyhén szőkítene is.

ancsi97

2017. július 25.

Nekem ez már a 2. szilárd samponom volt a Lush-tól kis csalódás ért..:/
Az illata okés,finom,habzik,viszonylag még tisztit is,de rohadtul ragad. Kicsi lushos tégelybe szoktam rakni,kiszedni nem lehet :D szóval most kicsesztem vele és alá raktam egy réteg zsirpapirt a tégelybe,hátha..

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Nekem ez már a 2. szilárd samponom volt a Lush-tól kis csalódás ért..:/

snori

2017. június 12.

Az első Lush sampon, amit kipróbáltam. Elég igénybevett, festett szőke hajam van, amit a legutóbbi festés eléggé kiszárított. Azóta kétszer használtam és már az első után is érezhetően puhább lett, a másodiknál pedig tökéletesen sima, könnyen fésülhető és olyan puha lett, mint a festések előtt volt. Jól habzik, az illata kellemes és tartós. Nem olcsó, de nagyon hatásos és kevés kell belőle.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Glori8

2017. május 30.

Első látásra, szaglásra beleszerettem és csalódtam is, meg nem is. Szerintem kellemesen habzik, sokáig megmarad az illata, szép fényes lesz a hajam, de mintha hamarabb zsíros érzete lenne, és sajnos korpás is lett :/
Háát... Jó lett volna.

Glori8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Háát... Jó lett volna.

bankia

2017. május 30.

Imádom! Kellemes illata van, nagyon jól habzik, könnyen kimosható a hajból és a végeredmény: puha, dúsabb hatású, jó illatú haj. Egy korong nagyon sokáig elég. Bónuszként a kétnaponta zsírosodó hajam 3 nap után is szuper lett. Én is meglepődtem, hogy 4 napig is kibírta(m) hajmosás nélkül.

bankia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Színezék. Lilás piros.