KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lushlife, az összetevőket feltöltötte: slytherclaw, Módosítva: 2017. október 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

"Öntsünk tiszta vizet a pohárba. Az enzimdús papajalé fényesít. A bambusz szára hámlaszt. A grépfrút és bergamott olaja jókedvre derít. A friss narancslé feldob."

slytherclaw

2017. október 13.

Még augusztusban vettem egy dobozzal az Oxford Streeten, úgyhogy viszonylag hosszútávú tapasztalatokról tudok beszámolni.
Sűrű, zselés állaga van (hasonló a fürdőzselékhez), ami krémessé válik, ahogy eloszlatjuk az arcon. Nagyon kevés is elég belőle, semmiképpen ne csípjetek le belőle egyszerre sokat. A dobozon írtakkal ellentétben én általában nem tíz percig hagyom fent, hanem közel egy óráig. Lemosni egy kicsit nehézkes, mert ahogy víz éri, egyszerre lesz nagyon csúszós és ragaszkodó a bőrön. Úgy szoktam lemosni, hogy a nagyját leszenvedem vízzel, majd egy megnedvesített papírzsebkendővel letörlöm a többit és végül átöblítem még egyszer az arcomat. Nagyon puha és tiszta lesz tőle a bőröm, sokat egységesített az arcom összképén is az elmúlt hónapokban.
Mindent egybevéve szerintem ezek a zselés arcpakolások nagyon jól sikerültek és ugyan nem fogják nálam 100%-ban kiváltani a friss arcpakolásokat, mindig fogok tartani ebből vagy a 1000 Millihelensből itthon egyet (azt sajnos nálunk még nem lehet kapni). Rendkívül gazdaságosak, nekem két és fél hónap alatt egy fél doboz fogyott el és különösen örülök, hogy ezeknek 4 hónap a szavatossági ideje, nem csak 3 hét, mint a friss pakolásoknak.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Lushlife

2017. szeptember 30.

Bororegedesre ajanlottak a boltba a csajszik, igy megvettem anyukamnak, mivel megcsak egyszer hasznalta igy nagy hatasokrol nem tud beszamokni de az illata isteni es hasznalat utan az arca nagyon puha volt tole.

Lushlife
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Színezék. Narancssárga.