KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A gazdag, viaszos állagú krém különösen puhítja és hidratálja a legkeményebb bőrfelületet is. Többfunkciós, intenzív hidratáló, mely nemcsak a felhám puhítására, hanem a láb, kéz, könyök kemény bőrére is tökéletes. Intenzív citrom illatú, a citrom-olaj kiválóan puhít és jól használható a bőrkeményedés és a tyúkszem kezelésére. A citromlé nemcsak gazdag vitaminokban, de sokoldalú tonizáló is. A krém olyan tápláló olajok keverékéből -lenmag, ricinus, pálmamag, szója és organikus avokádó olaj- áll, melyek csodálatosan puha állagúvá teszik a bőrt. Mennyei citrom illata pedig garantáltan tartós.

meva

2018. április 10.

Update: Lassan egy éve megvan és egész jól szuperált, viszont az utóbbi időben feltűnt, hogy bár a körömágyam szépen rendbehozza, cserébe azonban a kezem többi része, ami érintkezik vele, pikkelyesre szárad. Napokig tart mire helyrehozom folyamatos krémezéssel, így sajnos nem tudom használni, kuka :( Fura amúgy, hogy 2 másik Lush kencét vettem ajándékba karácsonyra és mind a kettőről ezt a pikkelyesre szárító visszajelzést kaptam.

Nagyon finom citromos illata van és ha lelkiismeretesen használom, szépen kordában tartja a körömágyam szárazságát (leginkább oda használom). Plusz pozitívum, hogy május óta megvan, de kb még alig fogyott belőle….az az érzésem, örökre elég lesz :))

meva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Capy

2018. március 2.

Annak ellenére, hogy nem tudtam megkedvelni az illatát valószínűleg alapdarabbá válik. Egyetlen használata helyretette a száraz, viszkető és hámló kézfejemet, kifogástalanul ápolja a körömágyamat - erre vettem eredetileg, de felpuhítja valóban a vídiát is. Az eddig őrlángon üzemelő körmeim is szépen nőnek. Pozitív csalódás volt hogy bár zsíros krém, még is hamar beszívódik és nem kellemetlen az az érzés, amit maga után hagy; pont arra jó hogy csúszás nélkül lapozgathassak egy könyvet(nekem nem hagy foltot).

Capy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Szaszmancs

2018. február 26.

Végre megvettem én is és nagyon szeretem, szerintem előbb fog megromlani, mint hogy elhasználjam, pedig mindenre kenem, amire érem. Körömágyra, kidörzsölt orra, szájra, sarokra, könyökre. Nagyon kevés kell belőle, de remekül teszi a dolgát. Az illata...nos, imádom az ilyen citromos illatokat és ez kifejezetten nekem való, benne van a citromhéj kesernyéssége is, de....érzek még valamit a háttérben, ami már kevésbé tetszik. Istálló szagként tudnám leírni, de mindenképpen köze van a lóhoz és a szalmához :D :D A kezdetektől ilyen és még majdnem egy évig jó, úgyhogy nem tudom, lehet csak csal a szimatom. Ettől függetlenül imádom.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

cattitude

2018. január 22.

csalódás számomra, a száraz kezeimre/sarkamra vettem meg. a lábaimon egész jól szuperál, persze ha már kialakult a rinocéroszbőr a sarkamon, azzal nem tud mit kezdeni, de hámlasztás utáni szintentartásra egészen jó. a kezemiet viszont rettenet mód szárítja, cafatokban jön le a bőr az ujjaimról, ha ezt használom. a körömágybőrömön sem segített. az illatát, mint minden sehavajas terméknek, kifejezetten utálom. gyengécske 3 pont, ha továbbra se segít a kezemien (megpróbálom éjszakára kesztyűvel), akkor még jobban lepontozom.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Az illata szuper, elképesztően puhává teszi a kezemet, bár nekem leginkább a körömágyamra és a körmeim ápolására vált be, ugyanis szuper körömerősítő, ha az ember kitartóan használja.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Dide

2017. augusztus 9.

én nagyon szeretem ezt a kis aranyost! finom, citromos illata van, amit sokáig érezni az adott területen - nyilván ez annak jó hír, akinek tetszik az illata :D én használom minden kritikus száraz területre, télen könyökre, nyáron sarokra, és az év minden évszakában pedig körömágyra. mindenhol nagyon szeretem, én nem tapasztaltam hogy nem szívódna be, bár nekem ha valamim száraz, akkor tényleg nagyon száraz sajnos. leginkább este szoktam használni, így mondjuk ha túlzásba viszem se zavar. számomra elég nélkülözhetetlen lett az évek során, kicsivel több mint másfél évig dolgoztam a Lush-nál, sok minden termékem lett itthon, és ez az egyik, amit örökké újra és újra fogok vásárolni, mert egyszerűen szuper! ja, és hihetetlen lassan fogy, még akkor is ha rendszeresen kenem vele a nagyobb felületeket mint pl. a lábam, úgyhogy szerintem ár-érték arányban is remek. :)

Dide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

meszitimi

2017. július 3.

Nagyon sűrű, zsíros krém, szóval télen nagyon-nagyon hasznos, Az illata nagyon finom citrusos. Én anyukámnak vettem mert nagyon kiszárad a keze télen, de ez a krém rendbe tette neki. Megéri az árát, bár nem a legolcsóbb krém.

meszitimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Dora99

2017. május 28.

Ez valami elképesztő! Az illata nagyon finom citrusos, az ember egész nap szagolgatná. Nagyon sűrű krém, ezért lassabban szívódik be, de nagyon sokáig elég. Nekem a körömágyam egy kritikus eset, hiába próbáltam rengeteg terméket amiket kifejezetten arra ajánlanak, nem jöttek be, de ez igen. Naponta többször kentem vele a körömágyamat és két hét után már nagyon sokat segített a körömágyam állapotán. Az egyetlen baj vele, hogy nem egy táskába dobós típus, de a hatásáért megbocsátom neki.

Dora99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

ritabokros

2017. május 1.

Egy kis mintát kértem, de nem vagyok lenyűgözve tőle. Sajnos az én extra száraz körömágyaimmal önmagában nem tud mit kezdeni (jelenleg egy Diamond Nailses olajat, egy Sally Hansen géles körömápolót, meg ezt rétegzem minden este, ebben a sorrendben). Plusz pontja hogy nagyon lassan fogy, még januárban kértem a mintát, és még mindig rengeteg van (szinte meg se érné megvenni :D egy-egy minta is olyan sokáig elég).

ritabokros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

nyinails

2017. április 27.

A legboldogabb pillanat ezzel a termékkel kapcsolatban az volt, amikor megláttam végre a tégely alját... Nagyon akartam szeretni, de az illatán kívül semmi nem jött be vele kapcsolatban. Iszonyúan zavart, hogy nem szívódik be egyáltalán, bármilyen picit kenek is a cuticle-re, és undorító zsíros foltot hagyok magam után mindenen, mint valami csúszómászó. így csak esténként tudtam használni, bár gyanítom, hogy a nagy része így is az ágyneműn kötött ki... Hogy mennyire használt, hát meglátjuk, ha már teljesen elfogyott, de a cuticle-öm lehetne mondjuk szebb is. Nem érzem, hogy megváltotta a világot...

nyinails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A bórax (más néven nátrium-borát vagy nátrium-tetraborát) a bórsav nátriummal alkotott sója. Általában puha, színtelen kristályokból álló fehér por formájában fordul elő, vízben jól oldódik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a magas (9-11 közötti) pH értékének köszönhetően a kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő magas pH értékének köszönhetően nagyobb mennyiségben a bőrre irritáló hatással lehet.