KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Samponok

"Gyengéd sampon mandulával, zabbal, levendulával és jojobaolajjal. Nyugtató, puhító hajmosás az álmos fej számára.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

BEVELIN

2016. augusztus 16.

Nagyon jó sampon érzékeny fejbőrre, azért kap csak 4 csillagot, mert hamarabb zsirosodik a hajam, amióta hasznalom

BEVELIN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Linda2010

2016. április 2.

Hááát! Próbáltam megszeretni, mert kiadós lenne de sajna nem lettünk barátok. Iszonyatossan szárította a hajam és hamarabb is lett zsíros. Itteni vélemények alapján vettem meg de nem vált be. Az illatát szerettem. Vékonyszálú gyorsan zsírosodó hajra nem ajánlom.

Linda2010
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Montelino

2016. február 8.

Csak 1x használtam. Meglepően jól habzik. Hajmosás után a hajam teljesen matt lett, de könnyű volt kifésülni (nem Lush) balzsam alkalmazása után, a fénye csak másnap tért vissza. Szerintem nagyon gazdaságos lehet egy ilyen tömb, bár azt kétlem, hogy 3 folyékony sampont is helyettesít (ahogy a Lush honlapján írják). Hosszabb távon nem használtam, mert váltottam hajhullás elleni samponra. Nem estem hanyatt tőle, majd 1x folytatom a használatát. Fémdobozt én nem vettem hozzá, szerintem egy szappantartóban is jó helye van. Nem nyűgözött le idáig, de adok még neki esélyt majd.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

laanyka

2015. július 23.

Nem sűrűn használom mert kicsit csípi a fejbőröm..de nagyon jól habzik és erős csalánillata van, ami nekem nagyon tetszik...ráadásul a hajam is fényesebb lesz tőle. :)

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Rosefan

2014. december 1.

Eddig egyszer használtam, tehát még messzemenő következtetéseket nem vonnék le. Egy használat után a hajam puha, fényes, a színét jobban kiemelte (hennavörös). Nagyon tetszik.
Jövök még hosszabb használat után updatelni.

Rosefan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

Jövök még hosszabb használat után updatelni.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Színező anyag. (Piros)