KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: janka.s, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Kerekecske, gombocska, itt szalad valami, ami azt mondja, HÚ! A lime- és neroliolaj szörnyen szuper keveréke garantáltan beindítja a bulit és gondoskodik róla, hogy egész éjjel rémesen jól érezd magad."

Vegán termék.

babyface

2018. január 13.

kíváncsiságból vettem meg, mondván semmi extra az illata, de a külseje cuki. :) hatalmas pozitív csalódás volt! eleinte valami vaniliás, édes illatra tippeltem volna, de kiderült, hogy krémes fehérvirágos, édeskés köztük a kedvenc kis nerolimmal! :) a víz is gyönyörű lett tőle, bármikor újravenném! :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Szninka

2017. március 2.

Nagyon cuki kis szörnyecske🙂
Az illata mennyei virágos gyümölcsös💐🍑
Nagyon szép lesz tőle a víz💧💧
Az illata még a fürdés után is sokáig érezhető.

Szninka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Nagyon cuki kis szörnyecske🙂
Az illata mennyei virágos gyümölcsös💐🍑
Nagyon szép lesz tőle a víz💧💧
Az illata még a fürdés után is sokáig érezhető.

namii

2016. november 7.

Nagyon kis cuki, gyönyörű lesz tőle a víz, az illata is csodás. Nagyon megéri. :)
A halloweeni kollekció eddigi legjobb darabja amit próbáltam.

namii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

A halloweeni kollekció eddigi legjobb darabja amit próbáltam.

mercivagyok

2016. október 7.

Megvettem, elhasználtuk. Nagyon cuki a szörnyecske, nagyon jó illata van, RÉMesen jó!! :) A szeme olvad el utoljára, szegény kis csórit úgy sajnáltam feláldozni... Biztos szerzek még egyet!!! Vagy többet... :)

mercivagyok
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!