KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. november 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Samponok

"Oldd meg az ügyet ezzel a citrusos samponnal, mely képes fényt deríteni a hajadra. A zöld olíva növeli a hajszálak szakítószilárdságát, a rozmaringkivonat pedig tisztítja és kiegyensúlyozza a fejbőrt. A szicíliai citromolaj és a frissen facsart citromlé ragyogóvá teszi a hajszálakat a gyökértől a hajvégekig.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Janaina

2017. július 5.

Hajam: vékonyszálú, ráadásul kevés (hormonális hajhullás...), és nagyon zsírosodik a fejbőröm, általában minden másnap hajat kell mosnom, ha emberek közé megyek
Amit vártam: sampont, ami kitolja egy nappal a hajmosást

Sajnos az én hajamon zsírosság szempontjából nem segített, de nem korpásított, nem hullott jobban a hajam, és hajmosás után tiszta, jó tapintású volt a hajam. Mellé csak a hajvégekre használtam balzsamot a kifésülés miatt. Inkább 3,5 csillag, mert csak 0,5-et kap az összetevőkre, és hogy szerintem árban sem vészes.

Janaina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Amit vártam: sampont, ami kitolja egy nappal a hajmosást

szilardz

2017. június 10.

Zsíros hajra kitűnő választás, mivel kitűnően tisztít emellett nagyon friss citrusos illata van.
Szilárd sampon révén a kis tömb nagyon sokáig elég, főleg rövidebb hajúaknak.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Szilárd sampon révén a kis tömb nagyon sokáig elég, főleg rövidebb hajúaknak.

viki0322

2017. május 23.

Egy tömböt elhasználtam. Imádom csak kicsit gyorsan fogy. Pedig elsőre is hatalmas finom habot képez. A ritkán használtam amolyan kényeztetésnek a hajamnak. Nagyon bejött és biztos, hogy újra fogom venni. Hatása frissítő és a korpámon is segített. De balzsamot muszáj utána használni.

viki0322
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

beatrix126

2017. január 5.

Két év alatt most fogyasztom a 3. ilyen samponomat, először nem hittem benne, de tényleg nagyon szépen tisztít, illata kellemes, és szuper-gazdaságos.
Elég zsíros a hajam, de mióta használom, talán egy nappal tovább bírja, de én alapból gyakran mosok hajat, heti 3x, szóval nem várom meg, hogy zsíros legyen.
Először az egyik rózsaszín lush sampont próbáltam ki, csak az egész fürdő pink lett tőle, emiatt váltottam. :D

beatrix126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Nena

2016. szeptember 13.

Ajándékba kaptam, eddig csak a New-t próbáltam a szilárd samponok közül. Az nagyon szuperül tisztított, de egy idő után már korpásra.
Ezt kb két hónapja használom folyamatosan és eddig csak jók a tapasztalataim! Nem zsírosít, de nekem kattanásom a 2-3 naponta történő hajmosás, szóval amúgy nem tudom meddig bírná. Csikorgósan tiszta és baromi fényes lesz tőle a hajam, az illata viszont nem lesz annyira jellegzetes, mint a tömbnek (ez lehet valakinek negatívum). Korpásodás eddig nincs.
Baromi gazdaságos egyébként, nekem heti 3 hajmosással két hónap alatt nem sok fogyott belőle, pedig nem fukarkodok vele hajmosásnál.
Eddig 5!

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Eddig 5!

missmarple

2016. augusztus 25.

Régen nem zsírosodott a hajam (6nap) most meg 4 naponta kell hajat mosnom. Ezt ajánlották mert a nagyon zsíros hajra valók meg szárítanak. Kipróbáltam. Borzasztóan tetszik jogy szilárd. Nem kell csúszós kézzel a flakonnal szórakozni, kis helyen elfér stb.
A hatását is imádom. Vizes hajom is tényleg érezni ahogy tisztább a hajam. Talán picit az érzésben a szárazság is benne van, de így is úgy is használok bármilyen sampon után balzsamot.
Szárítás után meg nagyon meglepődtem. Ilyen szép hajam még nem volt. Fényes, mintha a tartása is szebb lenne, puhább is.

Update: eddig 18szor használtam és a fele még megvan, továbbra is szeretni a hajam és elég vele 5-6 naponta hajat mosnom. Egyszer használnom kellett más sampont, de megbántam, mert óriási a különbség. Biztos, hogy újra fogom venni

missmarple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

3tara2

2016. június 2.

Most fogyott el! Valami döbbenetesen hosszú ideig használtam....Annyira megtisztítja a hajat,hogy öblítéskor ilyen sisegő csúszkáló hangja lesz a hajnak,mert nagyon tiszta!
Finom illatú - és ami öröm,hogy nem kell folyamatosan mosnom - elég 5-6-7 naponta.
Végefelé már szétesik darabjaira,mint a masszírozó tömbök,de még így is megadom a maximumot!

3tara2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 2.

lujzimuszka

2016. április 27.

Először nagyon szerettem, most pedig 3 hónap használat után azt vettem észre, hogy a hajam elkezdte utálni. Jobban zsírosodik tőle a hajam és a mosás utáni érzete sem jó, nagyon sprőd, kifésülhetetlen. Balzsam nélkül használhatatlan. Nagyon sajnálom, mert az első 2 hónapban nagyon szerettem, az illatát és a hatását is.

lujzimuszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

paluspanka

2016. április 6.

zsírosodásra hajlamos hajamra vettem és soha többet semmi mást nem fogok használni csak ezt!! a vizes hajtövemen kb 7szer végighúztam és isteni illatú habfelhőt csinált!! -1 csillag mert mióta használom jobban kopik a festék a hajamból de ettől függetlenül szép fényes citrusos hajkoronát csinál

paluspanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

edestyukom

2016. február 6.

Nekem annyira furcsa a hajam, hogy alapvetően pikkpakk bármitől bezsírosodik hipergyorsan, viszont ha ilyen zsíros hajra való samponokkal próbálkozom szinte biztos hogy viszketős korpás lesz a fejbőröm. A hajvégem, pedig száraz mint a fene természetesen...:D
Szóval én már korábban próbálkoztam az ultimate shine lush koronggal, az első használattól kezdve lemezekben hámlott a fejem.
Éppen féláron volt a lushban ez a korong, ezért félve, de megvettem. Eddig pozitív benyomást keltett. Nem zsírosodik tőle a hajam olyan gyorsan, viszont nem szárítja ki csontig. És ami a legjobb, hogy ez nem okoz korpásodást. Eddig 4 csillag, ha a végére érek frissítek:)

edestyukom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 6.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.