KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. november 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Oldd meg az ügyet ezzel a citrusos samponnal, mely képes fényt deríteni a hajadra. A zöld olíva növeli a hajszálak szakítószilárdságát, a rozmaringkivonat pedig tisztítja és kiegyensúlyozza a fejbőrt. A szicíliai citromolaj és a frissen facsart citromlé ragyogóvá teszi a hajszálakat a gyökértől a hajvégekig.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

vrita90

2017. december 17.

Ez volt az elso szilard samponom. A citrom es a rozmaring miatt vettem ezt, gyorsan zsirosodo hajamra. Nagyon jol tisztit, finom illata van. Csak nyaron hasznalom, ha utana a napon tudom megszaritani a hajam. Balzsamot nem hasznalok egyaltalan, csak az R&B hajvegapolot szinten a markatol.

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

nhelga

2017. december 17.

Már lassan egy éve használom. Hamar zsírosodó hajra ajánlották, viszont nekem ezen nem igazán segített. Nálam nem váltott ki semmilyen szembeötlő változást, talán annyit hogy gyorsabban nő tőle a hajam, viszont újravettem mert nagyon tetszik ez a 'szappan' forma megoldás. Másfajtát még nem próbáltam, azaz nem igazán mertem, de ezután lehet bátrabb leszek.

nhelga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Kuku

2017. december 9.

Ez az első szilárd sampon amit kipróbáltam a Lush-tól. Sokkal jobban habzik, mint gondoltam volna. Jó érzés vele hajat mosni, de nem egy nagy szám hosszútávon. Semmi extrát nem tudott számomra, amiért újra venném. Egy kicsit szárította a hajamat. Sokan írtátok itt, hogy a fejbőrötöket rendbe tette, én ilyet sajnos nem tapasztaltam, pedig elsődlegesen pont ezért erre a termékre esett a választásom.

Kuku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

stylo

2017. november 3.

Nagyon akartam szeretni. De sajnos nem megy. Úgy összeáll töle a hajam, hogy csak háromszoros mennyiségű balzsammal tudom kifésülhetővé tenni. Nagyon szárít. Tartok tőle, ha hónapokig ezt használnám, úgy nézne ki a fejem mint egy szénakazal.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Janaina

2017. július 5.

Hajam: vékonyszálú, ráadásul kevés (hormonális hajhullás...), és nagyon zsírosodik a fejbőröm, általában minden másnap hajat kell mosnom, ha emberek közé megyek
Amit vártam: sampont, ami kitolja egy nappal a hajmosást

Sajnos az én hajamon zsírosság szempontjából nem segített, de nem korpásított, nem hullott jobban a hajam, és hajmosás után tiszta, jó tapintású volt a hajam. Mellé csak a hajvégekre használtam balzsamot a kifésülés miatt. Inkább 3,5 csillag, mert csak 0,5-et kap az összetevőkre, és hogy szerintem árban sem vészes.

Janaina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Amit vártam: sampont, ami kitolja egy nappal a hajmosást

szilardz

2017. június 10.

Zsíros hajra kitűnő választás, mivel kitűnően tisztít emellett nagyon friss citrusos illata van.
Szilárd sampon révén a kis tömb nagyon sokáig elég, főleg rövidebb hajúaknak.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Szilárd sampon révén a kis tömb nagyon sokáig elég, főleg rövidebb hajúaknak.

viki0322

2017. május 23.

Egy tömböt elhasználtam. Imádom csak kicsit gyorsan fogy. Pedig elsőre is hatalmas finom habot képez. A ritkán használtam amolyan kényeztetésnek a hajamnak. Nagyon bejött és biztos, hogy újra fogom venni. Hatása frissítő és a korpámon is segített. De balzsamot muszáj utána használni.

viki0322
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

beatrix126

2017. január 5.

Két év alatt most fogyasztom a 3. ilyen samponomat, először nem hittem benne, de tényleg nagyon szépen tisztít, illata kellemes, és szuper-gazdaságos.
Elég zsíros a hajam, de mióta használom, talán egy nappal tovább bírja, de én alapból gyakran mosok hajat, heti 3x, szóval nem várom meg, hogy zsíros legyen.
Először az egyik rózsaszín lush sampont próbáltam ki, csak az egész fürdő pink lett tőle, emiatt váltottam. :D

beatrix126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Nena

2016. szeptember 13.

Ajándékba kaptam, eddig csak a New-t próbáltam a szilárd samponok közül. Az nagyon szuperül tisztított, de egy idő után már korpásra.
Ezt kb két hónapja használom folyamatosan és eddig csak jók a tapasztalataim! Nem zsírosít, de nekem kattanásom a 2-3 naponta történő hajmosás, szóval amúgy nem tudom meddig bírná. Csikorgósan tiszta és baromi fényes lesz tőle a hajam, az illata viszont nem lesz annyira jellegzetes, mint a tömbnek (ez lehet valakinek negatívum). Korpásodás eddig nincs.
Baromi gazdaságos egyébként, nekem heti 3 hajmosással két hónap alatt nem sok fogyott belőle, pedig nem fukarkodok vele hajmosásnál.
Eddig 5!

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Eddig 5!

missmarple

2016. augusztus 25.

Régen nem zsírosodott a hajam (6nap) most meg 4 naponta kell hajat mosnom. Ezt ajánlották mert a nagyon zsíros hajra valók meg szárítanak. Kipróbáltam. Borzasztóan tetszik jogy szilárd. Nem kell csúszós kézzel a flakonnal szórakozni, kis helyen elfér stb.
A hatását is imádom. Vizes hajom is tényleg érezni ahogy tisztább a hajam. Talán picit az érzésben a szárazság is benne van, de így is úgy is használok bármilyen sampon után balzsamot.
Szárítás után meg nagyon meglepődtem. Ilyen szép hajam még nem volt. Fényes, mintha a tartása is szebb lenne, puhább is.

Update: eddig 18szor használtam és a fele még megvan, továbbra is szeretni a hajam és elég vele 5-6 naponta hajat mosnom. Egyszer használnom kellett más sampont, de megbántam, mert óriási a különbség. Biztos, hogy újra fogom venni

missmarple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.