KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ann S, Módosítva: 2014. november 28.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Oldd meg az ügyet ezzel a citrusos samponnal, mely képes fényt deríteni a hajadra. A zöld olíva növeli a hajszálak szakítószilárdságát, a rozmaringkivonat pedig tisztítja és kiegyensúlyozza a fejbőrt. A szicíliai citromolaj és a frissen facsart citromlé ragyogóvá teszi a hajszálakat a gyökértől a hajvégekig.

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tgina97

2018. június 15.

Nemrég kezdtem el használni és eddig nagyon bejött. Nekem is zsírosodott a hajam és ez szerintem javított rajta és isteni jó puha lett a hajam :)

Tgina97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

gabriella7

2018. május 14.

Kifejezetten a zsírosodás megfékezésére vettem, ezelőtt általában a harmadik napon látszódott zsírosnak a hajam. Na, ha ezt használtam, már másnap (ha nem a nap végére) undi zsíros-lapos lett. Próbálkoztam vele két hétig, aztán meguntam. Az illata isteni, azt meg kell mondjam, ezért is sajnáltam hogy nem működött. Nemrég újra elővettem hátha én csináltam valamit rosszul. És tényleg. Ha kétszer "samponozok" vele akkor valóban hatásos.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. május 9.

Nagyon tetszik ez a sampon, felfrissíti a fejbőröm. A hajam zsírosodását is javította.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 9.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2018. április 1.

Egynek jo de abszolut nem kiemelkedo a teljesitmenye. Nekem nagyon megtetszett ez a kulonleges fajta sampon, hogy egy szilard tomb amit fel lehet habositani. Abszolut nem probaltam meg hasonlot. Nagyjabol el hasznalgattam de azota mar talaltam sokkal jobbat is ilyen aron
Nem dobtam tole egy hatast pedig en nagyon remenykedtem benne, hogy ez ilyen vilagi csoda lesz a samponok kozott 😅

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 1.

m_maya

2018. március 22.

Ez az első Lush termék, amit kipróbáltam. Gyorsan zsírosodó hajra kerestem megoldást. Sajnos nem jött be. A mosás után könnyen ki tudom fésülni a hajam, de számomra csak ez az egyetlen pozitívuma. A hajam elkezdett korpásodni tőle, és egy nap után bezsírosodik. Két hónapja használom, de nem valószínű, hogy el fogom használni az egészet. Amióta ezzel mosok hajat, azóta egyszer sem éreztem frissnek, tisztának a hajamat, pedig nagyon bíztam benne. Az illata kellemes, maga a szappan jól kezelhető, jól habzik - ezek miatt adok két pontot.

m_maya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Scara

2018. március 9.

Egy hete használom és nagyon szeretem. Amit ígér, betartja. Hidratált, könnyen fésülhető és csillogó hajkorona, ami még dúsabbnak is látszik.
Sajnos ez utóbbi hatása csak az első napon látszik. Akinek vékony szálú haja van és másnapra már lapos, kezelhetetlen a frizurája, annak ajánlom, mert mindennapi hajmosásra tökéletesen alkalmas anélkül, hogy ártana vele a hajának és a fejbőrének.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Skadi

2018. március 3.

Közel fél éve bírja és még van belőle kb 1 hónapnyi darabka, pedig nagyon sűrűn, 2 naponta mosok hajat. Nálam annyi változást hozott, hogy bár eddig a 2. napra már eléggé feltűnően zsírosodott, muszáj volt összekötni, most viszont 2 napig teljesen elviselhető, de 3 napot ezzel sem bír ki. Ami viszont szörnyen zavaró, hogy nagyon szárítja a fejbőröm, csúnyán korpásít. Emiatt nem valószínű, hogy újra ezt fogom megvenni.

Skadi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Encsi9

2018. március 1.

Több szilárdsampont is próbáltam már, de eddig ez vált be a legjobban. Kevésbé zsírosodik a hajam, de nem szárítja ki.

Encsi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

vrita90

2017. december 17.

Ez volt az elso szilard samponom. A citrom es a rozmaring miatt vettem ezt, gyorsan zsirosodo hajamra. Nagyon jol tisztit, finom illata van. Csak nyaron hasznalom, ha utana a napon tudom megszaritani a hajam. Balzsamot nem hasznalok egyaltalan, csak az R&B hajvegapolot szinten a markatol.

vrita90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

nhelga

2017. december 17.

Már lassan egy éve használom. Hamar zsírosodó hajra ajánlották, viszont nekem ezen nem igazán segített. Nálam nem váltott ki semmilyen szembeötlő változást, talán annyit hogy gyorsabban nő tőle a hajam, viszont újravettem mert nagyon tetszik ez a 'szappan' forma megoldás. Másfajtát még nem próbáltam, azaz nem igazán mertem, de ezután lehet bátrabb leszek.

nhelga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.