KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   550 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szemkrémek

"Ez az innovatív szemmaszk ásványi anyagokban gazdag kombu hínárból készült, mely Japánból származik; gyűjtője számos, a tengeri élővilág megőrzésére irányuló projektben vesz részt. Az antioxidánsokkal teli zöld tea védi és fiatalítja a szemkörnyéki területet, a megnyugtató varázsmogyoró pedig tele van gyulladáscsökkentő hatású tanninokkal."