KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ez a rendhagyó és energikus fürdőbomba pörögve-pezsegve árasztja maga körül az édes vadnarancs és a lime friss illatát, no meg a jókedvet. Közönyös rutintisztálkodás? Na, nem! Ez az őrült kis bomba ezt nem engedi, nemcsak illatkavalkáddal szórakoztat, hanem színes áramlatokkal is telefesti a fürdőt, méghozzá gátlástalanul. A fair trade kakaóvaj együtt olvad fel a friss banánnal, és nemcsak a vizet teszi pompásan selymessé, hanem a bőrödet is. Ha egyszer kipróbálod, újra át akarod élni. "

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Captainblonde

2018. január 13.

Kellemes citrusos illata van, szép narancsos színe lesz a víznek tőle, és valóban finom puha lesz tőle a bőröm, sokáig érezni az illatát a bőrön fürdés után.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

zsofia960217

2018. január 4.

Nagyon megtetszett ez a fürdőbomba. Tetszik a vidám színe és a különleges illata. A nagy kád víz teljesen átvette a színét, és az egész helyet belengte az illat. A kádból kiszállva is sokáig érződött a bőrömön az illat. Ezenkívül majdnem felér egy testápolóval. A bőröm puha és finom tapintású lett. Jár az 5 csillag

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

fnelli

2017. október 28.

Az egyik kedvenc fürdőbombám, amíg nem használtam el addig az egész szobámat elárasztotta az illata, a kádba dobva pedig tökéletes hétvégi relax!

fnelli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

zskrisztina

2016. december 1.

Nagyon szeretem a Lush fürdőterméket és előszeretettel próbálok ki újdonságokat. Az eladólány ajánlotta, hogy feltétlenül próbáljam ki, mert a kakaóvaj csodákat tesz a bőrömmel a téli hidegben.Kipróbáltam.
Csodaszép narancssárga színű lett tőle a víz, az illata citrusos, főként a narancsot éreztem. Frissítő fürdőnek tökéletes, lazításhoz inkább valami levendulásat ajánlok, de én speciel nagyon szerettem és a bőröm valóban puha lett a fürdő végén. Bár tény,hogy egy kissé olajos réteg maradt a bőrömön, ha valaki ezt nem kedveli akkor ne kísérletezzen vele:)

zskrisztina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

namii

2016. november 19.

Nagyon jó illata volt, szilárd és folyékony állapotban is. A színe annyira nem volt különleges, bár ez lehet attól volt hogy én eltörtem véletlen mielőtt a kádba került. Puhított a bőrömön valamennyit, egy élménynek jó volt. Újravenni nem fogom, de ajánlom mindenkinek ettől függetlenül.

namii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Narancssárga.