KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft, 5490 FT   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   45g, 240g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   1590 Ft, 5490 FT
Kiszerelés:   45g, 240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A teljes körűen használható testápoló újjáalkotott, öntartósító formájában is nagyon-nagyon jót tesz – és nemcsak a bőröddel.

A gazdag és bőkezűen összeállított krém nemcsak abban segít, hogy bőröd a lehető legjobban nézzen ki, hanem erősíti a kis, helyi szervezeteket is, melyek nemes célokért dolgoznak, s amelyekkel együttműködünk. Minden bevétel közvetlenül hozzájuk kerül!

Minden eladott Charity Pot esetében az adó befizetése után megmaradó bevétel 100%-át kis, helyi szervezeteknek adományozzuk, amelyek arra használhatják a segítséget, hogy folytassák nagyszerű tevékenységüket. A Charity Pot révén olyan szervezeteket támogatunk, amelyek a mi általunk is vallott etikai elvek szerint működnek a környezetvédelem, az állatjólét és az emberi jogok védelmének területén."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szilvasitimea

2017. december 10.

Csak azért vettem meg, mert láttam a boltban, hogy az ebből származó bevételeket jótékonykodásra fordítják, és jelenleg a mopszmentőknek is megy belőle,ezt pedig szívemen viselem. Bejött az illata is, így elhoztam. Nagyon finom a textúrája, azonban sokáig zsíros érzete van, és én azt annyira nem szeretem. De jól hidratál, másnap is érezhetően puha volt a bőröm tőle. Egy kicsit drágállom, mert a kisebbik tégely 1500 ft, és ha teljes testre használom,nem fog sokáig tartani. Cska kézre nem használnám, mert sokáig tart, mire beszívódik.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

meva

2017. december 10.

Elég nagy csalódás ez a krém :( Egy használattól "csak" rendkívül száraz lesz a kezem, két használattól konkrétan pikkelyesre száradnak. Sosem tapasztaltam még ilyet, 4 napnyi intenzív krémezés hozta csak helyre a csodás eredményt. Elhasználom lábkrémnek, hátha nem esik le tőle a lábam tőből. Csak azért adok neki 2 csillagot, mert tetszik az elképzelés, hogy alapítvány kapja a pénzem.

meva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

beautycare

2017. november 23.

Na, ez tényleg jó! Táplálja megfelelően a bőrömet és nagyon szeretem az illatát is.

beautycare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

kunzsuzsibella

Korcsoport: < 18
2017. november 10.

Nekem a 45g-os verzió van és nagyon sokáig elég. A boltban már mikor kipróbáltam megfogott. Az állaga könnyen kenhető, az illata mesés és még több óra múlva is érződik. Én csak kézkrémként használom és arra kiválló, az ára miatt viszont nem hiszem hogy gyakran venném.

kunzsuzsibella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 10.

Myamya

2017. november 9.

Nekem pattanásokat okozott mindenféle , ahova csak kentem. Ettől függetlenül az illata és az állaga miatt nagyon kedvelem. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, inkább keresek majd valami mást helyette.

Myamya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Enci18

2017. augusztus 26.

Ez egy nagyon jó krém! Az egész családomban bevált. Már a harmadikat használom. Az illata egy kicsit erős de nem zavaró. Keveset kell belőle használni, és mindenhova jó!

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

AshleeyTayloor

2017. augusztus 12.

Legjobb krém amit eddig használtam! Arcra, testre és az ajkaimra is használom. Arcomra 2-3 naponta használom, úgy hogy a Lush teafás arctonikját ráfújom az arcomra és míg nedves addig egy keveset eloszlatok a bőrömön, így nem lesz túl sok. Pattanásokat nem okozott. Az ajkamat kitűnően hidratálja. Mindenre tökéletes. :)

AshleeyTayloor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

deezsina

2017. július 28.

Itt sikerült egy fél dobozhoz hozzájutnom, a boltban valahogy nem keltette fel a figyelmem, de mióta megvan eléggé kedvelem. A Lush-tól eddig csak a Sleepy testápolót illetve masszázstömböt használtam, valahol félúton helyezkedik el hatékonyságban. Az illata nekem tetszik felkenve, magában is érdekes. Nagyobb testfelületre használom, pl ha este egy keveset felviszek lábra-combra, reggelre rettentően sima és puha lesz a bőröm. Kézkrémnek szerintem határeset, max nyáron jó erre is, télen azért kevés lehet.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

szaboanita

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

Már használom egy ideje, és nagyon szeretem. A lábamat és a kezemet szoktam vele kenni, viszonylag gyorsan beszívja a bőröm, és utána nagyon sokáig puha a bőröm. Az illata érdekes, de szerencsére a bőrön csak egy haloványabb része érződik, ami még kellemes is. Nem kell sokat használni, így sokáig elég. Viszont eléggé borsos ára van.

szaboanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

minibear

2017. június 26.

A hatása jó, bár most nyáron zsíros-ragacsos lesz a bőröm tőle, télen biztos ideálisabb. Az illata furcsa, felkenéskor túrórudi-muskátli "illatot" érzek, ez szerencsére elillan. 4 pont, mert nagyon drága és sajnos olyan dolgokat is támogat a termék eladásából a cég, ami elég liberális. :((

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!