KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft, 5490 FT   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   45g, 240g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   1590 Ft, 5490 FT
Kiszerelés:   45g, 240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A teljes körűen használható testápoló újjáalkotott, öntartósító formájában is nagyon-nagyon jót tesz – és nemcsak a bőröddel.

A gazdag és bőkezűen összeállított krém nemcsak abban segít, hogy bőröd a lehető legjobban nézzen ki, hanem erősíti a kis, helyi szervezeteket is, melyek nemes célokért dolgoznak, s amelyekkel együttműködünk. Minden bevétel közvetlenül hozzájuk kerül!

Minden eladott Charity Pot esetében az adó befizetése után megmaradó bevétel 100%-át kis, helyi szervezeteknek adományozzuk, amelyek arra használhatják a segítséget, hogy folytassák nagyszerű tevékenységüket. A Charity Pot révén olyan szervezeteket támogatunk, amelyek a mi általunk is vallott etikai elvek szerint működnek a környezetvédelem, az állatjólét és az emberi jogok védelmének területén."

Üres Lush Termékminta tégelyek
Ár: ingyen , Eladó: deezsina
Állapot: üres, tiszta, 3 db, Helyszín: Budapest VI (munkaidőben) vagy XI kerület (munkaidő után), fizetés: személyesen

Enci18

2017. augusztus 26.

Ez egy nagyon jó krém! Az egész családomban bevált. Már a harmadikat használom. Az illata egy kicsit erős de nem zavaró. Keveset kell belőle használni, és mindenhova jó!

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

AshleeyTayloor

2017. augusztus 12.

Legjobb krém amit eddig használtam! Arcra, testre és az ajkaimra is használom. Arcomra 2-3 naponta használom, úgy hogy a Lush teafás arctonikját ráfújom az arcomra és míg nedves addig egy keveset eloszlatok a bőrömön, így nem lesz túl sok. Pattanásokat nem okozott. Az ajkamat kitűnően hidratálja. Mindenre tökéletes. :)

AshleeyTayloor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

deezsina

2017. július 28.

Itt sikerült egy fél dobozhoz hozzájutnom, a boltban valahogy nem keltette fel a figyelmem, de mióta megvan eléggé kedvelem. A Lush-tól eddig csak a Sleepy testápolót illetve masszázstömböt használtam, valahol félúton helyezkedik el hatékonyságban. Az illata nekem tetszik felkenve, magában is érdekes. Nagyobb testfelületre használom, pl ha este egy keveset felviszek lábra-combra, reggelre rettentően sima és puha lesz a bőröm. Kézkrémnek szerintem határeset, max nyáron jó erre is, télen azért kevés lehet.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

szaboanita

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

Már használom egy ideje, és nagyon szeretem. A lábamat és a kezemet szoktam vele kenni, viszonylag gyorsan beszívja a bőröm, és utána nagyon sokáig puha a bőröm. Az illata érdekes, de szerencsére a bőrön csak egy haloványabb része érződik, ami még kellemes is. Nem kell sokat használni, így sokáig elég. Viszont eléggé borsos ára van.

szaboanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

minibear

2017. június 26.

A hatása jó, bár most nyáron zsíros-ragacsos lesz a bőröm tőle, télen biztos ideálisabb. Az illata furcsa, felkenéskor túrórudi-muskátli "illatot" érzek, ez szerencsére elillan. 4 pont, mert nagyon drága és sajnos olyan dolgokat is támogat a termék eladásából a cég, ami elég liberális. :((

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

szilardz

2017. június 10.

Kézkrémnek vettem és annak tökéletesen működik, hamar beszívja a bőröm és az illata is kellemes, kitűnően hidratálja a bőrt.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

dali

Korcsoport: < 18
2017. június 7.

Alig várom hogy kipróbálhassam télen a kivérzősre száradó kezemen. Nyárra tökéletes, éjszakára 2-3 naponta bekenem és varázslatosan puha lesz reggelre a kezem. Ezek mellett isteni illata van. Csak ajánlani tudom.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 7.

csiringo

2017. június 2.

Kicsit tömény, meg hagy egy zsíros érzetet, de sokáig elég és az én száraz bőrömre pont jó.

csiringo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Hatshepsut

2017. május 13.

Remek hidratáló testápoló, télen az erősen ekcémás kezeimet kentem vele és csodát tett! Az illata isteni finom, az árából befolyó összeget jótékony célokra használják fel! Tökéletes!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Kremcica

2017. április 21.

Érdekes krém, nem tudom beazonosítani az illatát bár elsőre furcsa, bőrre kenve finom, kellemes. Kicsit nehezen szívódik fel, ragacsos inkább éjszakai lefekvés előtti testápoló krém de a hatása 5*. Arcra nem merném kenni, mert mikor kezemről próbáltam lemosni alig akart lejönni, olajos réteg maradt rajta ebből kiindulva nem próbálkozom vele. Mint kéz és testápoló krém az ár ellenére nem tudok nem 5*-ot adni. Viszont csak zárójelben mivel intenzíven hidratál nem kell naponta kenni (nekem).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!