KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft, 5490 FT   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   45g, 240g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   1590 Ft, 5490 FT
Kiszerelés:   45g, 240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A teljes körűen használható testápoló újjáalkotott, öntartósító formájában is nagyon-nagyon jót tesz – és nemcsak a bőröddel.

A gazdag és bőkezűen összeállított krém nemcsak abban segít, hogy bőröd a lehető legjobban nézzen ki, hanem erősíti a kis, helyi szervezeteket is, melyek nemes célokért dolgoznak, s amelyekkel együttműködünk. Minden bevétel közvetlenül hozzájuk kerül!

Minden eladott Charity Pot esetében az adó befizetése után megmaradó bevétel 100%-át kis, helyi szervezeteknek adományozzuk, amelyek arra használhatják a segítséget, hogy folytassák nagyszerű tevékenységüket. A Charity Pot révén olyan szervezeteket támogatunk, amelyek a mi általunk is vallott etikai elvek szerint működnek a környezetvédelem, az állatjólét és az emberi jogok védelmének területén."

Ár: 900 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Használt, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: előre utalás után postán maradó/posta csomagautomata/webox
Krémmánia Kedvencek a -től
szilardz

2017. június 10.

Kézkrémnek vettem és annak tökéletesen működik, hamar beszívja a bőröm és az illata is kellemes, kitűnően hidratálja a bőrt.

szilardz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

dali

Korcsoport: < 18
2017. június 7.

Alig várom hogy kipróbálhassam télen a kivérzősre száradó kezemen. Nyárra tökéletes, éjszakára 2-3 naponta bekenem és varázslatosan puha lesz reggelre a kezem. Ezek mellett isteni illata van. Csak ajánlani tudom.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 7.

csiringo

2017. június 2.

Kicsit tömény, meg hagy egy zsíros érzetet, de sokáig elég és az én száraz bőrömre pont jó.

csiringo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Hatshepsut

2017. május 13.

Remek hidratáló testápoló, télen az erősen ekcémás kezeimet kentem vele és csodát tett! Az illata isteni finom, az árából befolyó összeget jótékony célokra használják fel! Tökéletes!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Kremcica

2017. április 21.

Érdekes krém, nem tudom beazonosítani az illatát bár elsőre furcsa, bőrre kenve finom, kellemes. Kicsit nehezen szívódik fel, ragacsos inkább éjszakai lefekvés előtti testápoló krém de a hatása 5*. Arcra nem merném kenni, mert mikor kezemről próbáltam lemosni alig akart lejönni, olajos réteg maradt rajta ebből kiindulva nem próbálkozom vele. Mint kéz és testápoló krém az ár ellenére nem tudok nem 5*-ot adni. Viszont csak zárójelben mivel intenzíven hidratál nem kell naponta kenni (nekem).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

vlili

2017. március 20.

Nagyon finom illata van, jól hidratál, de nagyon lassan szívódik be, így csak este lefekvés előtt szoktam használni.

vlili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

napraforgo23

2017. március 16.

Egyszerűen imádom!! Az illata isteni, az állaga gazdag, olajos, de mégis selymes és jó minőségű, szuper összetevői vannak. Bárhová használom, egyszerűen teszi a dolgát. Még arckrémként is szoktam néha használni, ha úgy tartja kedvem, mert annak ellenére, hogy zsírosabb krém, mégis nagyon hamar beszívódik. Az pedig, hogy a bevételt karitatív célokra fordítják nagyon tiszteletreméltó és egyben a magas árát is tökéletesen ellensúlyozza. A második tégelyt fogyasztom, és biztosan nem ez lesz az utolsó!

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

missmarple

2017. március 9.

Nagyon gazdag, olajos a textúrája, kevés kell belőle és hamar beszívódik. Az illata nem tetszik, nekem kicsit kesernyés-szúrós, de szerencsére nem annyira intenzív.

missmarple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

NikolettSz

2017. január 11.

Nagyon jó krém, éjszakára használom. Kisdobozzal vettem és október elejétől január közepéig elég volt, szóval megéri. Engem néha irritált az illata, valahogy furcsának éreztem, de a páromnak bejön szóval minden rendben vele :)
Alvás előtt ha bekenem akkor nekem másnap estig nem nagyon szárad ki a kezem.

NikolettSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Alvás előtt ha bekenem akkor nekem másnap estig nem nagyon szárad ki a kezem.

Lia09

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Imádom, nagyon jól hidratál, és csodás az illata, télen nekem kötelező, és nem kell folyton kenegetni. ❤ Egyik Lush kedvenc, ajándékba kaptam egy nagy dobozzal, úgyhogy sokáig boldog leszek vele.

Lia09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!