KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A teljes körűen használható testápoló újjáalkotott, öntartósító formájában is nagyon-nagyon jót tesz – és nemcsak a bőröddel.

A gazdag és bőkezűen összeállított krém nemcsak abban segít, hogy bőröd a lehető legjobban nézzen ki, hanem erősíti a kis, helyi szervezeteket is, melyek nemes célokért dolgoznak, s amelyekkel együttműködünk. Minden bevétel közvetlenül hozzájuk kerül!

Minden eladott Charity Pot esetében az adó befizetése után megmaradó bevétel 100%-át kis, helyi szervezeteknek adományozzuk, amelyek arra használhatják a segítséget, hogy folytassák nagyszerű tevékenységüket. A Charity Pot révén olyan szervezeteket támogatunk, amelyek a mi általunk is vallott etikai elvek szerint működnek a környezetvédelem, az állatjólét és az emberi jogok védelmének területén."

NikolettSz

2017. január 11.

Nagyon jó krém, éjszakára használom. Kisdobozzal vettem és október elejétől január közepéig elég volt, szóval megéri. Engem néha irritált az illata, valahogy furcsának éreztem, de a páromnak bejön szóval minden rendben vele :)
Alvás előtt ha bekenem akkor nekem másnap estig nem nagyon szárad ki a kezem.

NikolettSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Alvás előtt ha bekenem akkor nekem másnap estig nem nagyon szárad ki a kezem.

Lia09

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Imádom, nagyon jól hidratál, és csodás az illata, télen nekem kötelező, és nem kell folyton kenegetni. ❤ Egyik Lush kedvenc, ajándékba kaptam egy nagy dobozzal, úgyhogy sokáig boldog leszek vele.

Lia09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

casa17

2017. január 3.

Nagyon jó kis krém,főleg télen. A körömágyam,kézfejem teljesen ki van száradva ilyenkor, gyógyír rá.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

RitaL

2016. december 9.

Új kedvencem, mert a Dream Creamet is felülmúlja, ami az érzékeny bőr ápolását illeti. Borotvált bőrre tökéletes, és ahogy már írták mások is, a hidegben kirepedezett kézbőrt is szépen rendbehozza.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

slytherclaw

2016. november 18.

Ha kéne választanom egy kencét, amit életem végéig használok, erre esne a választásom. Nekem télen-nyáron nagyon száraz a bőröm, a kezemen néha annyira, hogy ki sem tudom egyenesíteni az ujjaimat fájdalom nélkül. Ettől a krémtől végre először tényleg hidratált a bőröm és nem csak ideig-óráig elviselhető állapotú.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

süsümanó123

2016. október 26.

Kiadós egy krém, az biztos! Az illata elmegy, nem olyan wow de nagyon tetszik, de lehetne sokkal rosszabb is. A száraz kezemre vettem, és jó hatással volt rá :) Bár azt hozzá kell tennem, hogy csak éjszaka tudtam használni. :)

süsümanó123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

marmalade

2016. október 22.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon szárazak a kezeim, ilyenkor ősszel meg aztán pláne. Kaptam egy mintát legutóbb, de másnap már vissza is mentem megvenni a teljes kiszerelést, mert egy éjszaka alatt annyira szépen rendbe tette a kezemet, hogy nem győztem mutogatni a családnak.

marmalade
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

BlindedByLipstick

2016. szeptember 25.

A kisebb kiszerelést vettem meg, a táskám állandó lakója lesz. A hideg és a sok kézmosás miatt sebesre száradt kézfejemet gyönyörűen rendbe hozta, még úgy is, hogy nagyon keveset dolgoztam el a bőrön. Az illata engem a régi autómatricás rágóra emlékeztet, amikor vettél 4-5 darabot, aztán elfeleledkeztél róluk, és hetekkel-hónapokkal később kerültek megint elő egy rejtett zugból. Viszont emiatt nem vonok le pontot, amíg egy kézkrém a száraz és érdes kézfejemet újra puhává varázsolja, bármilyen lehet az illata.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

picibalang

2016. május 22.

Ez az első Lush-os termékem (egy habfürdővel együtt), és azt hiszem komolyan függő leszek... Az illata valami elképesztően jó, tetszik az állaga is, viszonylag hamar beszívja a bőröm, és nagyon puhává teszi a kezeim. Testápolóként még csak egyszer próbáltam (a kis kiszerelést vettem meg, és próbálok vele spórolni :D), de úgy is nagyon tetszett. Az meg, hogy mire használják az ebből befolyt bevételt még plusz öt csillagot érdemelne!

picibalang
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Ano

2016. május 2.

lush testápolót szerettem volna venni, és csak ebből volt kis kiszerelés. az üzletben azt mondták, nem ez a legtáplálóbb, hanem a dream cream, de ezt választottam, mert ebből volt kis kiszerelés is. csodát tett a bőrömmel, fürdés után használom, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után. az illata nekem kicsit erős, de az, hogy nem "fehéredik" újra ki a lábam reggelre a szárazságtól, mindenért kárpótol. ha vége lesz a nyárnak, biztosan be fogok ruházni egy nagyobb kiszerelésre is. nekem kicsit "kenőcsös" az állaga, de ez felkenve egyáltalán nem érződök, mert könnyen eldolgozható a bőrön és semmi zsíros érzetet nem hagy maga után. ja, és nagyon kevés kell belőle. örülök, hogy rátaláltam. 5* kaptam egy dream cream mintát is, alig várom, hogy kipróbáljam :)

Ano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.