KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A teljes körűen használható testápoló újjáalkotott, öntartósító formájában is nagyon-nagyon jót tesz – és nemcsak a bőröddel.

A gazdag és bőkezűen összeállított krém nemcsak abban segít, hogy bőröd a lehető legjobban nézzen ki, hanem erősíti a kis, helyi szervezeteket is, melyek nemes célokért dolgoznak, s amelyekkel együttműködünk. Minden bevétel közvetlenül hozzájuk kerül!

Minden eladott Charity Pot esetében az adó befizetése után megmaradó bevétel 100%-át kis, helyi szervezeteknek adományozzuk, amelyek arra használhatják a segítséget, hogy folytassák nagyszerű tevékenységüket. A Charity Pot révén olyan szervezeteket támogatunk, amelyek a mi általunk is vallott etikai elvek szerint működnek a környezetvédelem, az állatjólét és az emberi jogok védelmének területén."

vlili

2017. március 20.

Nagyon finom illata van, jól hidratál, de nagyon lassan szívódik be, így csak este lefekvés előtt szoktam használni.

vlili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

napraforgo23

2017. március 16.

Egyszerűen imádom!! Az illata isteni, az állaga gazdag, olajos, de mégis selymes és jó minőségű, szuper összetevői vannak. Bárhová használom, egyszerűen teszi a dolgát. Még arckrémként is szoktam néha használni, ha úgy tartja kedvem, mert annak ellenére, hogy zsírosabb krém, mégis nagyon hamar beszívódik. Az pedig, hogy a bevételt karitatív célokra fordítják nagyon tiszteletreméltó és egyben a magas árát is tökéletesen ellensúlyozza. A második tégelyt fogyasztom, és biztosan nem ez lesz az utolsó!

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

missmarple

2017. március 9.

Nagyon gazdag, olajos a textúrája, kevés kell belőle és hamar beszívódik. Az illata nem tetszik, nekem kicsit kesernyés-szúrós, de szerencsére nem annyira intenzív.

missmarple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

NikolettSz

2017. január 11.

Nagyon jó krém, éjszakára használom. Kisdobozzal vettem és október elejétől január közepéig elég volt, szóval megéri. Engem néha irritált az illata, valahogy furcsának éreztem, de a páromnak bejön szóval minden rendben vele :)
Alvás előtt ha bekenem akkor nekem másnap estig nem nagyon szárad ki a kezem.

NikolettSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Alvás előtt ha bekenem akkor nekem másnap estig nem nagyon szárad ki a kezem.

Lia09

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Imádom, nagyon jól hidratál, és csodás az illata, télen nekem kötelező, és nem kell folyton kenegetni. ❤ Egyik Lush kedvenc, ajándékba kaptam egy nagy dobozzal, úgyhogy sokáig boldog leszek vele.

Lia09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

casa17

2017. január 3.

Nagyon jó kis krém,főleg télen. A körömágyam,kézfejem teljesen ki van száradva ilyenkor, gyógyír rá.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

RitaL

2016. december 9.

Új kedvencem, mert a Dream Creamet is felülmúlja, ami az érzékeny bőr ápolását illeti. Borotvált bőrre tökéletes, és ahogy már írták mások is, a hidegben kirepedezett kézbőrt is szépen rendbehozza.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

slytherclaw

2016. november 18.

Ha kéne választanom egy kencét, amit életem végéig használok, erre esne a választásom. Nekem télen-nyáron nagyon száraz a bőröm, a kezemen néha annyira, hogy ki sem tudom egyenesíteni az ujjaimat fájdalom nélkül. Ettől a krémtől végre először tényleg hidratált a bőröm és nem csak ideig-óráig elviselhető állapotú.

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

süsümanó123

2016. október 26.

Kiadós egy krém, az biztos! Az illata elmegy, nem olyan wow de nagyon tetszik, de lehetne sokkal rosszabb is. A száraz kezemre vettem, és jó hatással volt rá :) Bár azt hozzá kell tennem, hogy csak éjszaka tudtam használni. :)

süsümanó123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

marmalade

2016. október 22.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon szárazak a kezeim, ilyenkor ősszel meg aztán pláne. Kaptam egy mintát legutóbb, de másnap már vissza is mentem megvenni a teljes kiszerelést, mert egy éjszaka alatt annyira szépen rendbe tette a kezemet, hogy nem győztem mutogatni a családnak.

marmalade
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.