KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: allebag2, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

2017-es karácsonyi limitált kiadás

Ez a vajas krém visszaállítja a télen durva és száraz érzetű bőr hidratált, komfortos állapotát. Friss almainfúzióval élénkíti a fakó bőrt, míg a mandula- és jojobaolaj feltölti azt a szükséges nedvességgel.

slytherclaw

2018. június 7.

Féláron vettem, de annyira beleszerettem, hogy ha lesz az idén is, meg fogom venni teljes áron. Még télen siránkoztam azon, hogy a Santa's Belly tusfürdőzselé milyen fantasztikus illatú, de mennyire használhatatlan, mert atomjaira hullik fürdés közben. Ennek a testápolónak majdnem ugyanolyan illata van, bár egy kicsit talán citrusosabb. Remekül hidratál, gyorsan beszívódik, nem irritál borotválkozás után sem és kevés is elég belőle.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

polynaranna

2018. május 1.

Kis kiszerelésben kaptam meg, isteni illata van és valóban puha bőrt eredményez. Szuper termék!

polynaranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

allebag2

2018. február 18.

A megvásárlást követően nagyon furcsa, szúrós illatot éreztem a dobozból, de a használat folyamán rájöttem, hogy ez az egyik legkülönlegesebb, legfinomabb illatú testápoló,amit valaha is használtam (pedig volt szerencsém párhoz). Igazi Lush egyediség. Alma, de van benne valami olyan ellenállhatatlan csavar, ami függővé tesz. Fanyar, almás, citrusos krém, amely rendkívül jól hidratál, és nagyon puha bőrt eredményez. Biztos újra venném, ha még lehetne kapni. Sajnos limitált volt.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.