KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viewxy, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"Csodálatos, szokatlan ízét a virágos aromájú rózsaolaj és a vaníliakivonat keveréke adja. Összefut a nyál a szádban a nyelvet bizsergető zsibbasztófű-kivonattól és a maracuja ízétől, így az Oral Pleasure-rel minden fogmosás tiszta élvezet. Harapj szét egyet (a tabletták elég nagyok ehhez), és máris kezdheted a fogmosást."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fdorottya

2018. április 17.

Nagyon hajtott a kíváncsiság milyen lehet. Rendeltem is egyet. Nagyon nagyon tetszik. Nagyon jól tisztit. Az íze kicsit fura, de megszokható. Az ára nem baráti, de néha-néha az ember megengedheti magának. Összességében nagyon tetszik. Újravevős!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

vvivien

2018. január 5.

Tényleg nagyon jól tisztit de az íze nekem nem jött be és én az árát is drágálom

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Az íze nem kifejezetten a kedvencem, sőt, de az biztos hogy nagyon szépen tisztítja a fogaimat és nagyon hatásos a fogkő ellen (ez a legtöbb Lush fogtablettára igaz egyébként).

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

anitu0508

2017. február 28.

Huh, én imádom a lush termékeit ! Ezt a fogtabletta mintát ajándékba kaptam egy rendeléshez. Őszintén szolva nekem elég fura, és egyelőre még inkább maradnék a fogkrémnél. Praktikusnak praktikus az biztos, de az íze nekem nemigazán jön be. Probálgatom még,de szerintem nem veszek belőle újat, vagy maximum egy másik ízt.

anitu0508
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

saladhunter

2017. február 22.

Ahh imádom, utazáshoz, otthon, munkahelyen. Mindenhol. Az illata íze hatása is elsőosztályú. Imádom.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

nemesfalvi.adel

2017. február 16.

Nagyon ötletes ez a fogtabletta megoldás, de nekem ez a verzió kb. azon kívül, hogy viccesen bizsergeti az ember nyelvét és kellemes gyümölcsös íze van másra nem túl jó szerintem. Nem marad utána semmi friss érzet, szóval a céljának nem fele meg :( Így féláron szórakoztató, cuki a kis csillogós külseje és a narancssárga belseje, de ezen kívül semmi...

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

22Nik22

2017. február 7.

Kellemes az íze. Bizsergeti a számat még órákkal fogmosás után is.

22Nik22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Kellemes az íze. Bizsergeti a számat még órákkal fogmosás után is.

faatama

2016. augusztus 5.

Kicsit rákkattantam a Lush fogtabijaira... igazság szerint olyan finomak, és olyan fun használni őket, h már fél éve csak ezeket veszem. Többet is kipróbáltam, és küldön véleményeket fogok írni, mert nem lehet egy kalap alá venni az összeset. :)
Ezt konkrétan IMÁDTAM! :D Az eddig próbáltak közül a legjobb, finom, kellemesen habzik, szuperül tisztít (ami egyébként mindegyikről elmondható).
Bár nem a legolcsóbb termék fogápolásra, nekem nagy szerelmem lett.
A fogam amúgy nem túl érzékeny, inkább normálnak mondanám, nem rontott rajta, persze nem is javított - bár ilyesmit nem is reméltem. :)

faatama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Bár nem a legolcsóbb termék fogápolásra, nekem nagy szerelmem lett.

RitaL

2016. július 19.

Mindenképp próbáljátok ki! És igen, a fogtabletták ideálisak utazáshoz.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Mindenképp próbáljátok ki! És igen, a fogtabletták ideálisak utazáshoz.

Suwun

(!)
2016. július 12.

Arra érdemes készülni, hogy mindennapos használat során gyorsan fogy. De ha egyszer rákapsz az "ízére", egyszerűen a fene akar hagyományos, fluroiddal telített fogkrémet használni. Kifejezetten szokatlan a színe és az íze, de könnyű megszeretni, és megfelelően tisztít, jól habzik. Utazásokra szeretem magammal vinni, mert praktikus és pici a csomagolása, és nem kell féltenem, hogy összenyomódik.

Suwun
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!