KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   10 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   10 490 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Az ibolya és a neroli titokzatos illata idegen tündérmeséket és elfelejtett ígéreteket idéz fel. A parfümöt az elveszett svéd hercegnő története ihlette, aki egy erdei tó mellett várja, hogy aranyba foglalt szívvel díszített nyaklánca előkerüljön a mélységből. A tó partján sétálva láthatod a víz fölé hajló gyapjúsás karcsú alakját. Egyszerre édes és távoli, gyengéd parfüm, mely virágba borul a bőrödön. És a hercegnő csak vár..."

RitaL

2018. július 6.

Érdekes, mert pont kertesznorkától vettem meg ezt a parfümöt, de csak most látom a véleményét, ahogy jövök ide leírni az enyémet, és pontosan azzal akartam kezdeni, hogy basszus, ez hársfavirág-illat, pedig az nincs is az összetevők között.
Az első felfújáskor tisztára megrémültem, mert olyan borzasztó alkoholos kotyvalék-szaga volt, hogy majdnem szaladtam is egyből lemosni. Aztán persze nem, és mindenki megnyugodhat: elmúlik kb. 15 perc alatt. Citrusos hársillat marad a nyomában, ami idővel fehérvirágos-friss-citrusossá válik.
Viszonylag tartós, de eléggé bőrközeli.
Ez végre nem csapja ki pirosra a bőrömet, mint az eddigi kedvenc Lush parfümjeim, amelyeket emiatt kénytelen vagyok eladni (és még mindig haragszom ezért a Lushra...), viszont cserébe nem is olyan izgalmas illat, mint a Love vagy a Rentless. Kis kedves virágos illatocska. Tulajdonképpen tovább is adhatnám, de nem teszem, mert tényleg komfortos: velemjövős, utazós parfümnek megteszi.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Viszonylag tartós, de eléggé bőrközeli.

Krisztocska

2018. július 6.

Látatlanban vettem itt a KM-en mégpedig azért, mert előttem azt írták, nyers zöldességgel indít. Odavagyok mostanában a zöld növényes illatokért.
Először egy meglehetősen száraz bőrű kolléganőm tesztelte magán és legnagyobb meglepetésünkre csalán illata volt, majd nagyon lassan kúszott elő a virág illat a mélyből. Kifejezetten tetszett a zöldessége.
Itthon magamra fújva viszont ez teljességgel elmaradt, egyből valami puha, krémes, csodás virágillat ölelt körül, ami azóta is lengedez. Nagyon finom! Viszont nekem nem ibolya, hiába ez az egyik összetevője. Egy lenge ruha van rajtam ebben a nagy melegben és azt kell mondjam, tökéletesen passzol hozzá. Pont úgy lengedezik körülöttem az illat, mint a ruha. 😀 Imádnivaló, életem egyik legjobb vásárlása volt. Ahogy eddig adogattam az öt csillagot... ennek bizony ez kevés. 😉

Krisztocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 6.

kertesznorka

2018. május 30.

Őt nem igazán tudom hova tenni a sok karakteres, erős Lush parfüm között... érdekes, már-már nyers zöldességgel indít, frissen kaszált vadvirágok illatával, aztán puhul, nőiesedik, a párom szerint olyan az illata, mint a hársfa virágának. Én jobban szeretem a sterilebb-szappanos zöldeket, mint pl. a Herba Fresca, de határozott különlegessége, egyedisége és természetessége miatt kap egy négyest :-)

kertesznorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.