KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. október 7.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Hajformázók

"Járj-kelj a világban királynőhöz méltó hajjal!

Ez az illatos rooibos-szal, fahéjjal és mézzel teli balzsam bezárja a nedvességet a hajszálakba, így minden reggel hibátlan hajjal indulhatsz útnak.

A Queen Bee különösen alkalmas a természetesen göndör vagy afro frizura ápolására, de bármilyen frizurát hordasz is, göndöríted, fonod, gőzölöd a hajad vagy csak éppen most ugrottál ki az ágyból, ez a tápláló mandulaolajban gazdag keverék egyszerűen páratlan hatású.

Ha a hajad extra igénybevételnek van kitéve, adj neki ebből a balzsamból, hogy egészséges maradhasson. A tökéletes hatás eléréséhez egy kevés is elég, ráadásul a Queen Bee nemcsak széppé, hanem édes illatúvá is teszi a hajad."

viewxy

2016. július 15.

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mint az előttem szóló. Megmarad a hajon az illata akár 2 napig is, viszont hasonlóan szalma szerű göndör hajamból nem csinált csigás tincseket :( hajvégápolónak nagyon jó viszont, de kicsit csalóka, nem szabad sokat használni. Vizes hajra nagyon jó, de ott tényleg nagyon könnyű elnézni, aztán lehet még egyszer hajat mosni, ha túl sok lett. Ha kitapasztalja az ember akkor jó. Jó nagy adag egyébként. A külsején van egy keményebb élénksárga réteg, amivel nem tudom mit kezdjek, lehet ugyanolyan a hatása, de még nem mertem kipróbálni.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 15.

Szemike

2016. április 1.

Hihi en vagyok az elso! :D Eloszor hasznaltam oroszlansoreny tipusu hajamra. Rakoncatlan, gondor, ossze-vissza all. Sok hajhab kell ra, hogy valahogy kinezzen. Kicsit tobbet tettem a kelletenel, igy kisse ragacsos lett. Ezt leszamitva nagyon szep csigakat csinalt a hajaba, en azert raktam ra hajhabot. Nem lett szalkas kemeny a habtol, bar annyira nem is puhitotta. Illata a hajon semmi. Azoknak ajanlom, akiknek szalmaszeru gondor haja van, es csigas tinsekre vagyik. Ilyet meg egy formazoval sem ertem el, szoval imadom :))

Szemike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.