Lush

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2017. április 9.

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A nyár könnyen tönkreteheti a hajat: az erős napfénytől a haj kiszáradhat, begöndörödhet, a szálak vége kettéválhat. Az R&B tele van lágyító és kondicionáló összetevőkkel: zabtejjel, olívaolajjal, kókuszolajjal, avokádóvajjal, jojobaolajjal és kandelilla viasszal. Amikor ezt a hidratálót ujjaiddal belesimítod a megszárított hajba, a hajszálak végébe, hajad puha és fényes lesz. Minden hajtípusnál segít a frizura kialakításakor is.

Ár: 4000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost
draculina

2019. február 10.

Update: vizes hajra kenve még jobban hidratál

Nekem eddig nagyon bevált, minden nap használom a hajamra fésülés után. Az ujjaimra kenek egy keveset és elkenem a tenyeremen aztán a kezemet végighúzom a hajamon többször és így nem lesz túl vastag a réteg. Nagyon jól hidratál és puhítja a hajat, kevésbé törik a vége amióta használom.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Update: vizes hajra kenve még jobban hidratál

Putrus

2019. február 7.

Citrusos-édes illata van, krémes állaga. A hajam hosszú, egyenes, vékony szálú, nem festett, nekem nagyon bevált ez a termék. Hajmosás után, hajszárítás előtt egy borsónyit veszek a kezembe, eldörzsölöm benne és felkenem a hajamra a kb a váll vonaltól a hajvégekig. Könnyen fésülhető és nem gubancolódik össze.

Putrus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Monika5

2019. január 15.

Nagyon szeretem ezt a hajvégápolót.
Szárazon és vízesen is szoktam használni.
Számomra nagyon különleges az illata és nagyon tartós.
Úgy ismerkedtem meg vele, hogy kint voltunk Los Angelesben és van egy Unokanővérem aki 50éves de 40nek néz ki ,igazi Diva.
Ezt az illatot éreztem kint rajta.
Majd haza látogatott Decemberben és megint erőteljesen éreztem rajta.
Mondtam neki, hogy Erika légyszíves mondd el mi ez a parfüm nagyon erős de nagyon finom és még sosem éreztem ezt sehol, pedig parfümmániás vagyok.
Mosolygott és mondta hogy ez egy Lush-os hajvégápoló és mivel természetes nem csak a haja végére tesz belőle de a nyakàra és a dekoltázsára is picit mert jól hidratá és parfüm helyett is ezt használja.
Alig vártam hogy betérjek a LUSH-ba és beszerezzek egy kis mintát.
Tényleg nagyon kevés kell belőle,sokáig elég.
Nekem nem hagy zsíros érzetet.
Én imádom a hajamra kenni is és megfogadtam Unokanővérem szokásàt és néha teszek a nyakamra is :-)

Monika5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Nagyon szeretem ezt a hajvégápolót.
Szárazon és vízesen is szoktam használni.
Számomra nagyon különleges az illata és nagyon tartós.
Ezt az illatot éreztem kint rajta.
Majd haza látogatott Decemberben és megint erőteljesen éreztem rajta.
Alig vártam hogy betérjek a LUSH-ba és beszerezzek egy kis mintát.
Tényleg nagyon kevés kell belőle,sokáig elég.
Nekem nem hagy zsíros érzetet.

mzsuzs91

2019. január 9.

Most fogyasztottam el az első tégelyében, de biztos, hogy nem az utolsónak. :) Hajmosás előtt szoktam pakolásként használni 1-2 hetente, néha az Yves Rocher hajolajával és aloeval vegyítve 1-2 órát szoktam fent hagyni. Nagyon puha és fényes lesz utána a haj. Látványosan helyre teszi! :) 5*

mzsuzs91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

orebianka

2019. január 7.

Legszívesebben belefeküdnék a kis tégelyébe, annyira jó az illata. Régóta használom már, nem tervezek megválni tőle. Szigorúan kevés is bőven elég belőle, nagyon könnyű túlzásba esni és akkor zsíros hatású lesz a végeredmény. A hajam is legalább annyira imádja, mint az orrom. Piha-puha pompázó, illatmámorban úszó csodává varázsolja.

orebianka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

barbo94

2019. január 3.

Kaptam belőle termékmintát, természetesen egyből ki is próbáltam.
Használom folyamatosan, de vegyesek az érzéseim iránta. Szerintem ez az a termék, ahol baromira számít hogy milyen sampont, balzsamot/pakolást használtál előtte. Én úgy csináltam hogy a törölközőszáraz hajam végére kentem egy borsó nagyságút amit előtte jól elkentem (vagy inkább felmelegítettem) a tenyeremen. Erős illata van, amit sokáig érzel és nekem kicsit azt az érzést adta, hogy elnehezítette a hajamat. De alapvetően a dolgát jól végzi, mert a hajvégem nem törik és nem száraz...
Nem fogom megvenni, de a termékmintát elhasználom.

barbo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Kaptam belőle termékmintát, természetesen egyből ki is próbáltam.
Nem fogom megvenni, de a termékmintát elhasználom.

Sundiboszi

2018. december 29.

Sajnos nem... :( Az én hajamat nagyon elnehezítette és az illata túl erős, napok múlva is éreztem és nagyon zavart...

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

hzsvitamin

2018. december 22.

Ez egy furcsa termék. Sokszor próbálkoztam már vele, és megértem azt a tábort is amelyik ellene, és azt is amelyik mellette van. Az utóbbi 7 évben, volt olyan időszak, amikor működött és rendszeresen használtam, és van amikor semmit sem csinál, csak mondjuk picit csomósabb lesz tőle a hajam. És mindig ugyanúgy használom. Azt ne feledjük, hogy alapvetően afro hajra tervezték, így annak, akinek simán csak száraz a haja, de alapvetően nem drótszerű, annak nagyon picit kell belőle használnia, még hosszú hajra is. Egy borsónyi a tenyerek között szétoszlat, és bedörzsöl.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Ditti79

2018. december 17.

Mintát kaptam belőle vásárláshoz.Borzasztó büdös és sajnos ez az "illat" tartósnak bizonyult,még a hajolajam sem tudja elnyomni.Hatását tekintve nem mondanám sem rossznak sem kiemelkedően jónak - ezt az eredményt szerintem egy jó hajbalzsam is tudja produkálni.Csak azért a 3 csillag,mert ajándék lónak....de biztos hogy nem venném meg teljes kiszerelésben.

Ditti79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

nekyra

2018. december 15.

Mintát kaptam belőle és örülök neki. Alapvetően a száraz hajvégeken segít, de egy jó balzsam jobb megoldást nyújt szerintem.

nekyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.