KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2017. április 9.

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A nyár könnyen tönkreteheti a hajat: az erős napfénytől a haj kiszáradhat, begöndörödhet, a szálak vége kettéválhat. Az R&B tele van lágyító és kondicionáló összetevőkkel: zabtejjel, olívaolajjal, kókuszolajjal, avokádóvajjal, jojobaolajjal és kandelilla viasszal. Amikor ezt a hidratálót ujjaiddal belesimítod a megszárított hajba, a hajszálak végébe, hajad puha és fényes lesz. Minden hajtípusnál segít a frizura kialakításakor is.

Ár: 4200 , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

zsanett.gresz

2018. július 12.

Száraz, töredezett, szőkített hajra vettem. Hajmosás után, törölköző száraz hajón használom, vagy száraz hajón hajvégápolónak. Nekem összetapasztja a hajam, pedig keveset használok belőle, eddig nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Nagyon erős illatú, de annál kevésbé hatásos. A szép összetevők miatt adok 3 pontot.

zsanett.gresz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

gyorfiorsolya

2018. június 28.

Göndör és száraz a hajam, mindig vasalom, amellett hogy melírozva is van, szóval eléggé tönkre van menve.. Mindenféle szert kipróbálok, hátha csodát tenne, így ezt is kipróbáltam, valóban jót tesz a hajammal, hajmosás után a közepétől a végekig kenem be, de sajnos ez se tesz csodát. Jót tesz a hajamnak mindenképp, táplálja, de keresem tovább az igazit :)

gyorfiorsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

maritime

2018. június 22.

Jó kis termék, csak ne lenne olyan erős az illata... Nem az én illatvilágom, de teszi a dolgát. Kihasználatlanság végett eladóvá is vált egy kb fél tégely mennyiség. Feltöltöm eladók közé, ha valakit érdekel.

maritime
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

murczinodett

2018. május 30.

nagyon jó hajvégápoló, szeretem az illatát is főleg másnap és nekem nagyon göndör hajam van, ami puha lesz a használat után és nem nehezíti el. Kevés kell belőle és ha kiegyenesítem a hajam akkor még kevesebb, mert az egyenes hajat összetapasztja, ha túl sokat viszek fel.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

annabanana

2018. május 28.

Másodkézből szereztem be a kis tégelyt, szinte tele volt és a nagyon-nagyon finom illata már a kipróbálás előtt elvarázsolt. Vigyázni kell vele, hogy tényleg elég egy csöpp borsónyi adag a hajvégekre, és hogy kicsit vizes hajra kell felvinni. Mivel kicsi is elég belőle, nagyon sokáig fog tartani, biztos veszek majd belőle, ha kifogy. A hajam egy katasztrófa, szóval mindent megteszek érte, hogy jobb legyen, és úgy látom, a töredezett hajvégeimet ez végre rendberakja. Aki pedig szereti a trópusi illatokat, az egy mintát legalább vigyen haza - én a Jungle hajkondicionálóval használom, és tökéletesen kiegészítik egymást.

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

poisonvert

2018. április 17.

Az illata ellenére is imádom. Az orromnak sok ez a tömény, igazi trópusi illat. DE! Másnapra az illat a hajamom lecsitul, eloszlik és kellemessé válik.
Alapból könnyen zsírosodó hajam van, és tartottam tőle, hogy az R&B csak olaj lesz a tűzre, de nem, a hajam tovább bírja egy nappal. (Köszönhetően a szintén Lush-os Jason and the Argain oil samponkorongnak).
A hajam állapotán sokat segített, még csak egy hónapja használom, de már sokkal egészségesebbek a hajvégeim, ráadasul a hajam rendkívül fényes és selymes tőle. Megéri az árát!

poisonvert
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Florci23

2018. április 10.

Nagyon jó megoldás töredezett hajvégre. Zsírosodó hajam miatt nekem van, hogy 3-4 hajmosásom is van egy héten, de csak heti egy alkalommal használom, a nagy kiszerelést vettem, ami nem olcsó, viszont a borsó nagyságú adag bőven elég, ezért tuti nagyon sokáig kitart még.

Florci23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Odil

2018. április 10.

Gyűlölöm, hogy már a nagy kiszerelést veszem újra, egyszerűen nem fair. Nem kedvelem a Lush-t, nem értek egyet ezzel az egésszel, de töredezés ellen hosszútávon sajnos ez az igazi. Légyszi, mondjatok alternatívákat, mert úgy érzem magam, mint valami rossz drogos. :(

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Pisztacia

2018. április 2.

2 hónapja használom rendszeresen ezt a hajvégápolót. Az elején mindig száraz hajra vittem fel, ettől a hajvégem kicsit összeállt, ezért áttértem a hajmosás utáni még vizes hajra történő felvitelre. Nekem így vált be tökéletesen. Valóban nagyon kevés kell belőle, a hajamat nem zsírosítja. Biztosan újra fogom venni, mert a hajam hihetetlenül fényes tőle.

Pisztacia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

hzsvitamin

2018. április 1.

Ez egy furcsa termék. Sokszor próbálkoztam már vele, és meértem azt a tábort is amelyik ellene, és azt is amelyik mellette van. Az utóbbi 7 évben, volt olyan időszak, amikor működött és rendszeresen használtam, és van amikor semmit sem csinál, csak mondjuk picit csomósabb lesz tőle a hajam. És mindig ugyanúgy használom. Azt ne feledjük, hogy alapvetően afro hajra tervezték, így annak, akinek simán csak száraz a haja, de alapvetően nem drótszerű, annak nagyon picit kell belőle használnia, még hosszú hajra is. Egy borsónyi a tenyerek között szétoszlat, és bedörzsöl.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.