KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 g, 250g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2017. április 9.

Ár:   5450 Ft, 9550 Ft
Kiszerelés:   100 g, 250g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

A nyár könnyen tönkreteheti a hajat: az erős napfénytől a haj kiszáradhat, begöndörödhet, a szálak vége kettéválhat. Az R&B tele van lágyító és kondicionáló összetevőkkel: zabtejjel, olívaolajjal, kókuszolajjal, avokádóvajjal, jojobaolajjal és kandelilla viasszal. Amikor ezt a hidratálót ujjaiddal belesimítod a megszárított hajba, a hajszálak végébe, hajad puha és fényes lesz. Minden hajtípusnál segít a frizura kialakításakor is.

Dorika007

2018. október 26.

Hajformázáshoz használom, beszárítás után óvatosan teszek a hajvégeimre belőle és nagyon szép természetes fényességet ad. Az illata mennyei, de olyan erős, hogy parfüm utána igazából nem is kell. Újravevős :)

UPDATE!

Még mindig 5 csillag! nem tudok leállni vele. Rengeteg hajápolót kipróbáltam már (festett hullámos hajra), megéri az árát mert nagyon minimális mennyiség kell belőle, így hihetetlen sokáig elég egy kis tégely.

Dorika007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

UPDATE!

viewxy

2018. szeptember 10.

Nagyon szeretem, igazából csak rábeszéltek, amikor megvettem, nem fűztem sok reményt hozzá, hogy valóban jó lesz és nem csak egy "meh" termék. De iszonyat jó nekem. Vizes hajra kenve mosás után, ha elaludtam a hajam reggel felfrissíteni a végét (szintén vizesen). Göndör hajam van, szép tincseket csinál és nem száll tőle a vége, nem szöszös annyira. Szárazon nem próbálnám ki, de vizesen eddig még nem adagoltam túl, elég óvatosan bánok a mennyiséggel és inkább többször keveset teszek. Úgy érzem 100g egy életre elég lesz.

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Dorina257

2018. szeptember 5.

az én hajammal semmi csodát nem tett

Dorina257
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

az én hajammal semmi csodát nem tett

Prifer

2018. augusztus 1.

Én ajándékba kaptam, de nagyon szeretem, nekem jobban bevállt mint az olajos hajvégápolók, vizes hajamra felkenem és beszárítom. Tartós, és az illata is üdítő, nagyon kellemes.

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

gretahegedus1991

2018. július 24.

Illata valami mennyei, imádom, bár mindig csak kis mintát kértem belőle, mert elég drága, és a mérete nem indokolt számomra.
Kisebb kiszerelésben venném!

gretahegedus1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 24.

Kisebb kiszerelésben venném!

zsanett.gresz

2018. július 12.

Száraz, töredezett, szőkített hajra vettem. Hajmosás után, törölköző száraz hajón használom, vagy száraz hajón hajvégápolónak. Nekem összetapasztja a hajam, pedig keveset használok belőle, eddig nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Nagyon erős illatú, de annál kevésbé hatásos. A szép összetevők miatt adok 3 pontot.

zsanett.gresz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

gyorfiorsolya

2018. június 28.

Göndör és száraz a hajam, mindig vasalom, amellett hogy melírozva is van, szóval eléggé tönkre van menve.. Mindenféle szert kipróbálok, hátha csodát tenne, így ezt is kipróbáltam, valóban jót tesz a hajammal, hajmosás után a közepétől a végekig kenem be, de sajnos ez se tesz csodát. Jót tesz a hajamnak mindenképp, táplálja, de keresem tovább az igazit :)

gyorfiorsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

maritime

2018. június 22.

Jó kis termék, csak ne lenne olyan erős az illata... Nem az én illatvilágom, de teszi a dolgát. Kihasználatlanság végett eladóvá is vált egy kb fél tégely mennyiség. Feltöltöm eladók közé, ha valakit érdekel.

maritime
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

murczinodett

2018. május 30.

nagyon jó hajvégápoló, szeretem az illatát is főleg másnap és nekem nagyon göndör hajam van, ami puha lesz a használat után és nem nehezíti el. Kevés kell belőle és ha kiegyenesítem a hajam akkor még kevesebb, mert az egyenes hajat összetapasztja, ha túl sokat viszek fel.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

annabanana

2018. május 28.

Másodkézből szereztem be a kis tégelyt, szinte tele volt és a nagyon-nagyon finom illata már a kipróbálás előtt elvarázsolt. Vigyázni kell vele, hogy tényleg elég egy csöpp borsónyi adag a hajvégekre, és hogy kicsit vizes hajra kell felvinni. Mivel kicsi is elég belőle, nagyon sokáig fog tartani, biztos veszek majd belőle, ha kifogy. A hajam egy katasztrófa, szóval mindent megteszek érte, hogy jobb legyen, és úgy látom, a töredezett hajvégeimet ez végre rendberakja. Aki pedig szereti a trópusi illatokat, az egy mintát legalább vigyen haza - én a Jungle hajkondicionálóval használom, és tökéletesen kiegészítik egymást.

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Butter, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.