KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   130g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: haminda, Módosítva: 2018. április 23.

Kiszerelés:   130g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha a nemzetközi nőtanács tudna fürdőtermékeket készíteni, pontosan ezt a habfürdőt alkotta volna meg. Beszállsz a kádba borúsan, kiszállsz derűsen. Ilyen egyszerű. Kell hozzá citrom, hogy tiszta legyen tőle a fej, rózsa, hogy ébredjen a jókedv. Muskátliolaj, hogy egyensúlyba kerüljön a bőr, kókuszolaj és sheavaj, hogy lágy és puha is legyen közben."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

babyface

2018. január 13.

régen nem igazán spóroltam a lush-os habfürdőimmel, mostanában szoktam rá, hogy a kisebb darabokat elfelezem a nagyobbakat akár el is négyelem. mivel oda és vissza vagyok a rose jam illatáért nem volt kérdés, hogy ez a kis bubbleroon is nagy kedvenc lesz. :) imádom a rózsalekváros, édes, vaniliás habokat és hogy a közepére egy kis sheavaj is fért az extra ápolásért :) <3

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

ancsi97

2017. július 25.

Az illata finom,sokáig lehet érezni,de nem volt nagy élmény :/

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Az illata finom,sokáig lehet érezni,de nem volt nagy élmény :/

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Nekem nem volt nagy elmeny a Lush furdobombait jobban kedvelem

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

Nekem nem volt nagy elmeny a Lush furdobombait jobban kedvelem

orsayyy

2017. január 16.

Ritkán fürdöm de akkor szeretem megadni a módját, a Rose Jammel pedig sikerült is. Nagyon finom illata van, tényleg szép rózsaszín lesz tőle a víz,és puhának éreztem utána a bőröm, hozza, amit egy habfürdőnek kell :)

orsayyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

jordarin

2017. január 15.

Imádtam ezt a habfürdőt! A kád tiszta hab, a víz rózsaszín a fürdőszobában pedig rózsa illat terjeng. Isteni! És az a legjobb, hogy többször fel lehet használni. Abszolút megéri az árát.

jordarin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

judit.kurth

2016. március 9.

Nagyon nagyon szeretem ezt a termeket.

judit.kurth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Nagyon nagyon szeretem ezt a termeket.

makeupmaniac

2015. október 17.

Az új változatnak nagyon kellemes édes rózsaillata van, a vizet a pink szép mély árnyalatára színezi.

makeupmaniac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

aliz1105

2013. október 1.

imádo az illatát.

aliz1105
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

imádo az illatát.

Yndre

2013. április 21.

Nekem tetszett, a víz nagyon finom krémes lett és jól is hidratálta a bőrömet. Hihetetlenül kellemes, igazi rózsa illata van ami a bőrön is viszonylag sokáig érződik. Ami talán kevésbé tetszett, hogy nincs olyan nagy habja mint a többi Lush habfürdőnek. Akik szeretik az rózsás illatokat azoknak nagyon ajánlom.

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

haminda

2013. február 11.

Mutatós kis fürdőtermék, a vizet finom, kellemes, habos rózsaillatúvá varázsolja. Hidratáló hatását nem vettem észre, igaz, nekem extra száraz a bőröm, lehetséges, hogy a normál bőrt szépen hidratálja...

haminda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Citrus Limonum Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.