KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1750 ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: haminda, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   1750 ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha a nemzetközi nőtanács tudna fürdőtermékeket készíteni, pontosan ezt a habfürdőt alkotta volna meg. Beszállsz a kádba borúsan, kiszállsz derűsen. Ilyen egyszerű. Kell hozzá citrom, hogy tiszta legyen tőle a fej, rózsa, hogy ébredjen a jókedv. Muskátliolaj, hogy egyensúlyba kerüljön a bőr, kókuszolaj és sheavaj, hogy lágy és puha is legyen közben."

annabanana

2018. június 8.

Nagyon szép illata van ami sokáig érződik a bőrön, a víz rózsaszín lesz tőle és csillog, de habot alig csinál és látványa sem túl extra - számomra ez 4*, szép termék :)

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

babyface

2018. január 13.

régen nem igazán spóroltam a lush-os habfürdőimmel, mostanában szoktam rá, hogy a kisebb darabokat elfelezem a nagyobbakat akár el is négyelem. mivel oda és vissza vagyok a rose jam illatáért nem volt kérdés, hogy ez a kis bubbleroon is nagy kedvenc lesz. :) imádom a rózsalekváros, édes, vaniliás habokat és hogy a közepére egy kis sheavaj is fért az extra ápolásért :) <3

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

ancsi97

2017. július 25.

Az illata finom,sokáig lehet érezni,de nem volt nagy élmény :/

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Az illata finom,sokáig lehet érezni,de nem volt nagy élmény :/

hemettidia0

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Nekem nem volt nagy elmeny a Lush furdobombait jobban kedvelem

hemettidia0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.

Nekem nem volt nagy elmeny a Lush furdobombait jobban kedvelem

orsayyy

2017. január 16.

Ritkán fürdöm de akkor szeretem megadni a módját, a Rose Jammel pedig sikerült is. Nagyon finom illata van, tényleg szép rózsaszín lesz tőle a víz,és puhának éreztem utána a bőröm, hozza, amit egy habfürdőnek kell :)

orsayyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

jordarin

2017. január 15.

Imádtam ezt a habfürdőt! A kád tiszta hab, a víz rózsaszín a fürdőszobában pedig rózsa illat terjeng. Isteni! És az a legjobb, hogy többször fel lehet használni. Abszolút megéri az árát.

jordarin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

judit.kurth

2016. március 9.

Nagyon nagyon szeretem ezt a termeket.

judit.kurth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Nagyon nagyon szeretem ezt a termeket.

makeupmaniac

2015. október 17.

Az új változatnak nagyon kellemes édes rózsaillata van, a vizet a pink szép mély árnyalatára színezi.

makeupmaniac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

aliz1105

2013. október 1.

imádo az illatát.

aliz1105
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

imádo az illatát.

Yndre

2013. április 21.

Nekem tetszett, a víz nagyon finom krémes lett és jól is hidratálta a bőrömet. Hihetetlenül kellemes, igazi rózsa illata van ami a bőrön is viszonylag sokáig érződik. Ami talán kevésbé tetszett, hogy nincs olyan nagy habja mint a többi Lush habfürdőnek. Akik szeretik az rózsás illatokat azoknak nagyon ajánlom.

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Laureth-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Citrus Limonum Oil, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 / CI 45410, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.