KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2750 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, Módosítva: 2018. október 11.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

"Uralkodj az egek birodalmán és szállj messzire a csillagos eget beragyogó tangerin szárnyain. A nedvszívó fullerföld és rhassoul agyag eltüntetni a felesleges olajokat. A régi legyezőfűből és narancshéjból készült forrázat tonizál, a karragénkivonat lágyítja a téli bőrt. Zengj karácsonyi énekeket és engedd, hogy a fénylő tangerin és a brazil narancs olajai olyan ragyogóvá tegyék a bőröd, hogy még az Északi-sarkról is látsszon."

mafalda

2018. október 13.

Nagyon finom csoki illatú viszonylag könnyen lemosható zselés pakolás, sztem legalább 10 alkalmat bír vagy még többet pedig csak 5-öt ígér. Puha csokis illatú lett tőle az arcom, szeretem! 😊😚

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.